wmaraci reklam
lidertakipci

Reina SALDIRISI HAKKINDA (İstanbul)

37 Mesajlar 6.068 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Artık bir şeylere DUR demenin vakti çoktan geldi, fakat bana dokunmayan YILAN bin yaşasın zihniyetiyle daha çok felaketler yaşanır. AŞAĞILIK insanların AŞAĞILIK siyasetleri yüzünden, binlerce insanımız öldü ve bu gidişle ölmeye de devam edecek (edeceğiz)!

Milleti birbirine kırdıran, DİN ile insanların beynini kazıyanların sonu gelsin artık!
impjix ismail03

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaş ne kadar boş insanlar var şu dünyada.. Kardeşim biriniz de teröriste, terörü getirene, terörü destekleyene birşey deyin yahu ? Olay olmuş, kimisi diyor devlet yaptırdı, kimisi diyor Din. Şimdi ağzımı bozmak istemiyorum da. Bu olayın Dini Mübin İslam ile ne alakası var. Sizin din ile ilgili probleminiz nedir yahu ? İşiniz gücünüz DİN. Bu Ülke DİN'den çok çekti diyor. Tövbe estağfirullah. Dinsiz adam lazım senin başına zaten. İnşallah DİNİ Mübin İslam sizlerin gözü önünde yücelecek, ve sizde eminim ki Hz. Mehdi A.S. indiğinde tam karşımızda olacaksınız ve o zaman size İslam'ın güzelliklerini öğreteceğiz..

Bu sözlerim ile kesinlikle bu teröristi desteklemiyorum, bunu yapanın da yaptıranın da ALLAH Belasını versin. Ama bu olayın DİN ile ne alakası var yahu. Terör saldırısı. Şehit Olana ALLAH Rahmet eylesin.

Son Söz : ben müslümanım ama kusursuz değil.bir yanlış yaptığımda beni suçlayın islam'ı değil. ben kusurluyum ama islam değil.
ErdeM WmOptimize MSnetwork

kişi bu mesajı beğendi.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
O Gece Reina yanından geçecektik o saatlerde trafik vardı herkes dönen oldu millet dönmeye başlayınca bende döndüm trafik var diye döndüğü sanıyordum dönüşte yollar kilitti, asıl olayı gece 3 öğrendim çok acı bir durum

www.osmanlidavetiyeci.com

MSnetwork MSnetwork M.Serdar Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Master Advisor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Sahibinin dediğine göre abd istihbaratı önceden uyarmış. doğru mu yalan mı bilemiyorum

bu post gerçeği yansıtmıyor
ilgili haber (abd Açıklama yaptı) burada

ReklamKap adlı üyeden alıntı

Yılbaşı kutlamalarına gönderilen bir mesaj niteliği taşıdığı söyleniyor.

Biz öyle düşünelim ve ayrılaşalım amacı taşıyor zaten, teröristin kutlama ile değil bizimle derdi var,

WMKOD adlı üyeden alıntı

Bu ülke Din'den çok çekti ve çekmeye de devam edecek.
Laik bir Türkiye olmadan daha neler olur...

Dinden birşey çekmedik, Yanlış düşüncelere kapılmaya çok hevesliyiz. Din kisvesi altında bu işi yapanlardan çok çektik. Kelimelerimizi seçmemiz gerekiyor. Bu işi solcular yaptıgında da aşırı solculardan ne çektik diyebililir miyiz. Tabiki hayır. İki durum için de geçerli.. Tek bir kişinin sucu tum gruba mal edilemez. Örneğin bu forum camisında bir kişi ************** ise, o siteye girmeyin hepsi ************** demek ne kadar Doğrudur. Arkadaş biraz uç kutuplarda yaşıyor sanırım..

Ayrıca olay ilk andan itibaren neol baba kıyafetli birisi gibi haberler çıkarak da bizi yanılttılar. Bunu da atlamamak lazım

Terör bizi birleştirmesi lazım ayırıcı sözler söyleyenler şapkalarını önüne koyup bir düşünsün. Dinci yada Dinsiz diye ayırmadan ölenlerin kim olduguna bakmadan yorum yapın. Ölen alevi olsa sünni olsa yada hacı olsa sarhoş olsa ne fark eder. Terör terördür.
Rekomedya Sky4Life

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MSnetwork MSnetwork M.Serdar Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Master Advisor
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Post'ların hepsini okudum da ülke olarak bitmiş vaziyetteyiz. Birlik mesajı veren sayısı ne kadar az. Herkez bir suçlu peşinde. Yazık güzel ülkemize..
WmOptimize

kişi bu mesajı beğendi.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
LikeSend in mesajı sabit konu yapılıp forum anasayfasına asılmalı, forumda bir dolu gerici zihniyet var hepsinin okuması lazım. Gerçekten bu tarz olaylara sevinen mahlukları ara sıra görüyoruz.

Gazeteciyim diye dolaşan onlarcasından çok daha iyi bir köşe yazısı çıkartmış. Eline sağlık.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Sky4Life Zaten dinsizler var başımızda sanırım farkında değilsin? Hangi dinde bir cenazede sakız çiğnemek var? Lakin dindar Melih Gökçek, Rus Büyük elçinin cenazesinde cakır cakır sakız çiğniyor. Hani şu çok dindar, Müslüman olan iktidarın baş adamlarından..

Sky4Life Sky4Life www.satisdukkani.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 473
  • Beğeniler 127 / 229
  • Ticaret 7, (%100)
Aykut ben şu anda bu olayla ilgili hükümeti, devleti savunacak değilim. Biz bunlardan kötülerini de gördük. ALLAH yok, Kitap yok diyenleri de gördük. O yüzden bunlar kötünün iyisi. En kötünün bir tık üstü diyeyim. Yahu hükümete söyleyin, istediğiniz kişiye laf edin ben sizin eleştirmek demokratik hakkınız der susarım eyvallah. Ama Din'in bu işle ne alakası var. İnsanların yaptığı şeylerle Yüce Dinimiz İslam'ın ne alakası var? Benim için şuraya yazma sebebi tek budur. Yoksa istediğinizi eleştirin, Ama Yüce Dinimiz İslam'ı değil.

Tekrar yazayım ; ben müslümanım ama kusursuz değil.bir yanlış yaptığımda beni suçlayın islam'ı değil. ben kusurluyum ama islam değil.

Umarım söylemek istediğim anlaşılmıştır. Ben dinime düşkün bir insanım. Hükümete körü körüne bağlanmış bir insan değilim. Müslümanım ve elimden geldiğince Müslümanlığın gerektirdiği gibi yaşamaya çalışıyorum. Ama Dinime kimseye laf ettirmem!.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Sabah gazetesindeki habere bakin, malum partili olmayan herkesi terorist ilan etmisler, bu kafayla bir de utanmadan birlikten beraberlikten bahsediyorlar, vallahi akil alir gibi degil,

Ayrica sike tapelerini de bu cenahin dun gece patlamadan bir kac saat sonra hedef saptirmak icin yayinladigina adim gibi eminim olay farkli yone gidince hemen sildiler zaten, noel baba kiyafeti yalanini da ortaya ilk yandaslar atti feto dizisiyle baglanti hesabi denediler ama basbakan yalanlayinca sanki kendileri yapmamis gibi bakin hedef saptirdilar planli oyun buyuk falan muhabbetine geldiler. akil hastanesinde tedavi olmalari gerekirken gazete cikariyorlar, bir de bunlari ciddiye alanlar var Allah bu ulkenin yardimcisi olsun

Sozde Haber ( yazmamis pisletmisler) :

Türkiye'nin birçok cephede yeni istiklal mücadelesi verdiği ve terör örgütleri ile mücadelesinde büyük başarılar sağladığı bu dönemde “Üst akıl” son bir saldırı için düğmeye bastı. Üst akılın maşası FETÖ ve diğer gruplar iç savaş ve kaos planlarını devreye soktu.
2017 yılına girildiği ilk saatlerde İstanbul Ortaköy'deki Reina gece kulübüne yönelik terör saldırısı ile Türkiye'ye topyekün saldırının da düğmesine basıldı. Reina'ya saldırı gerçekleştiği dakikalarda Fetullahçı Terör Örgütü de Fenerbahçe futbol kulübüne yönelik şike kumpasındaki montajlı kurgu kasetlerini internete servis etti. Kurgu tapelerin saldırı ile eşzamanlı olarak paylaşılması dikkat çekti. Bu olay üst aklın ve terör örgütlerinin aynı merkezden yönetildiği gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Futbol taraftarlarını birbirine düşürme ve provoke etme amaçlı saldırının, Reina'daki kanlı terör eylemiyle aynı anda gelmesi, Türkiye'ye yönelik çok büyük bir kaos planının devreye sokulduğunu gösteriyor.

Yine sosyal medyada uzun süredir pasif olan Gezici hesaplar yeniden aktive edildi.

Son dönemde yaşanan ve ince ayrıntısına kadar planalanan saldırılardan sonra harekete geçen ve üst akıldan emir alan sosyal medya hesapları toplumun ayrı ayrı tüm kesimlerini birbirlerine karşı kışkırtma planını devreye soktu. Saldırı yapılan mekanın sahibinin alevi olması üzerinden provokasyona başlayan bazı hesaplar ve siteler, Diyanet'in hutbesini de paylaşarak Diyanet'i hedef göstermeye çalıştı.

2017 yılının ilk saatleriyle birlikte sahneye konulan plan belli… Fırat Kalkanı ile Suriye'deki hesapları bozulan "üst akıl", tüm unsurlarıyla saldırıya geçti. El Bab'ı Türk ordusunun ele geçireceği, PYD ve DEAŞ terör örgütlerinin Türkiye ile Rusya arasındaki yeni bir oyunla bölgededen temizleneceği bir süreçte, PKK ve DEAŞ'ın ipini elinde tutan "üst akıl" yani derin NATO, ABD ve Avrupa Birliği'nin bazı ülkeleri, Türkiye'yi ele geçirecek yeni bir kaos planını devreye soktular.

Hesap net… Katliamlarla, kanla, terörle ülkede iç savaş ve kaos çıkarmak… Bunun için tüm sinir uçlarını tahrik edecekler. Fenerbahçe'ye şike kumpasındaki montaj tapelerinin yeniden servis edilmesinin amacı futbol taraftarlarını kışkırtmak ve o kesimde bir çatışma yaratmak… Otobüslerde, metroda, tramvayda, kahvelerde, insanların olduğu her yerde provokatörler görev alacak. Toplumu tahrik edecek her saldırıyı gerçekleştirecekler.

KOAS VE İÇ SAVAŞ PLANINI DEŞİFRE EDİYORUZ:
Laiklik provokasyonuyla dindar ve laikler arasında bir çatışma yaratmak…

Alevi-Sünni provokasyonu ile mezhep çatışması oluşturmak…

Provokasyonu başarabildikleri anda da sokaklara dökülüp ülkede iç savaş ve kaosu alevlendirmek…

Bu süreçte de suikastler yapıp Türkiye'yi yönetilemez hale getirmek…

En sonunda ülkeyi askeri darbeye kadar götürüp, "üst akıl"a teslim etmek…

Plan bu ve Türkiye'yi karıştıracak her yolu deniyorlar.

FETÖ, DEAŞ, PKK, HDP, CHP, sol örgütler, kemalistler tamamen bu plana göre hareket ediyorlar.

Başardıkları ilk kıvılcımla ülkeyi yangın yerine çevirecekler.

Bunun için dindarlara saldırıp provokasyon yapabilirler, Alevilere aynı şekilde bir operasyon yapabilirler.

Gezi'den bildiğimiz sosyal medya provokatörleri yeniden sahnede. FETÖ operasyonun tam da merkezinde. FETÖ ve PKK ile bağlantılı medya tam da provosyonun ortasında. Odatv, Birgün gazetesi, Doğan medyası tamamen bu kaos için çalışacak.

Odatv'nin Reina'daki terörün ardından Diyanet İşleri Başkanlığını ve Noel kutlamayı eleştiren Müslümanları hedef göstermesi tamamen bu plana dayalı yayıncılık…

CHP'nin Reina saldırısı sonrası "laiklik çözüm" çıkışı da laikliği kaşıyan bir iç çatışma amacı taşıyor.

O nedenle provokasyonlara karşı tüm Türkiye uyanık olmalı.

Oyuna gelmemeliyiz.

Bu kez vahşice, topyekün ve ölümüne üzerimize geliyorlar.

Türkiye gerçek anlamda bir Kurtuluş Savaşı verecek…

http://www.sabah.com.tr/gundem/2017/01/01/fetonunic-savasplani-devrede

impjix

kişi bu mesajı beğendi.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Şu pisliği yazan kütlenin, reinada 39 kişiyi öldüren aşağılıktan hiçbir farkı yok bana göre.
PRODUCTION

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al