Reyhanlı'da patlamalar: 50+ ölü

32 Mesajlar 5.327 Okunma
smmexpress

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Hatay'da yaşıyorum ve bu şehri bile bu hale getirebildiklerini görünce ileride neler olabileceğini kestirmek daha da zorlaşıyor. Bir zamanların barış ve hoşgörü şehri Hatay şimdilerin olaylı şehri haline geldi. Reyhanlı buradan en fazla 15 dakika uzaklıkta ve bugün olanları kendi gözümle gördüm. O anı görüp de ağlamayacak, üzülmeyecek bir insan varsa ben ona insan demem veya insanlıktan çekilirim. Birileri rant sağlayacak, amaçlarına ulaşacak diye olaylardan bihaber insanların hayatı sönüyor. Bu mudur ülke yönetme anlayışı? Bu mudur Atatürk'ün izinde giden gençler?
ibrahimyzr ibrahimTatar ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Haberi aldığım andan beri ağzıma ne geldiyse söyledim. Bu ÖSO dedikleri çapulcuları koca bir ülkenin temsilcisi kabul eden çanakkaleye bayrağını çektirenlere de onlara bu haklara sahip olması için oy verenlerede.

Az önce açıklama geldi El Muhaberatın ve Esad rejimi bağlantılı denildi . Aklı olan herkese soruyorum bu saldırı sonuçları kimin işine yarar biraz düşünün Esadın mı ? ÖSO soytarılarının mı ?

Benim rızkımdan kesip zorla benim isteğimi sormadan aldıkları vergilerden bu çapulculara silah mühimmat gıda ve para gönderenlere de hakkımı helal etmiyorum , onlara oy verip bunları yapmalarına vesile olanlara da . Üzerine alınan da alınsın. Bu patlamada kullanılan bombada dahi bizden alınan verginin payı var ve bunun sorumlusu bu hükümettir bunları destekleyenlerdir.

Bakan çıkıp ortamın sakin olduğunu söylüyor allah aşkına hangi sakin ortam ? Hep aynı sağ duyu aman uymayın çağrıları daha ne olması lazım ki bu aymazların yüzlerinin kızarması için ? Ya da bunları destekleyenlerin artık yeter demeleri için o bombalardan birinin evlerinde mi patlaması lazım ? Ailelerinden anneleri babaları kardeşleri karıları kocaları çocuklarını mı kaybetmeleri lazım allah aşkına az bi durup düşünün orada sen ben kardeşim annem babam da olabilirdi sadece parka gidiyor markete gidiyor yada işinde çalışıyor olan onlarca insan ölüyor yüzlerce insan yaralanıyor ve bütün bunların sorumlusu olanlar hiç üstlerine alınmadan güle sırıta boş boş sağ duyu çağrısı yapıyorlar bu olan bitenin nesi mantıklı ? Nesi normal de nesine sağ duyu diyorlar ?
Ogulcan Pasa ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Başbakan Erdoğan, " Hassasiyetleri kaşımak isteyenler de böyle bir eyleme girişmiş olabilir. Sabırlı olacağız, ve bu süreci aşacağız" dedi.

Evet çok kaşınıyoruz umarım seçimlere kadar kaşınmaya devam ederiz bu ülke ancak bu şekilde görecek gerçekleri.

Ek Olarak:

Bu kanlı Anneler gününde ölen insanlarımızın mekanı cennet olsun.
Bu kanlı eylemi yapanlarında sonu cehennemdir elbet!
ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

Reyhanlı'da meydana gelen korkunç patlama için yayın yasağı başladı...

http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-siyaset/akp-careyi-buldu-reyhanli-icin-yayin-yasagi-basladi-haberi-72848

boş çuval dik durmaz
wmaraci
wmaraci

snakebad snakebad Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 4 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Araç kiralama işindeyim araçlarımdan biri suriyeye kaçak yollarla götürüldü. GPS haritasından güzergaha baktığım zaman askeri karakolun dibinden giden bir yoldan götürülmüş aracım. Kısacası sınır diye bir olay yok. Asker diye kimse yok. Böyle giderse 40 değil 40.000 kişide ölür. Umarım ölenlerin çoğu işini adam gibi yapmayan devlet yetkilileri ve kolluk kuvvetleridir.
GeNCo

kişi bu mesajı beğendi.

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Terör her ne sebeple olsun haklı gösterilemez. Nice suçsuz masum insanların canı yandı. Yaralılara şifa, kaybettiklerimize rahmet diliyorum.
SMF için anlattım ama diğer sistemler için de uygulanabilir. Arka plana resim ilave edip link ekliyoruz.

demo: şuradan

index.template.php
Bul:

Altına ekle: [color=red](Koddaki site adresini kendinize göre düzeltin)[/color]

index.css en alta ekle: [color=red](Koddaki resim adresini kendinize göre düzeltin)[/color]
.teror a {position: absolute;top: 0px;left: 0px;position: fixed;text-indent: -1000px;width: 109px;height: 157px;overflow: hidden;background: url(http://www.spinabifidaturkey.com/images/teror.png) 0 0 no-repeat;}Ekteki resimi ana dizinde images isminde klasör oluşturup içine atın.

Ek:

ibrahimyzr ibrahimyzr Şizofrenik Bir Problem ~ Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 224 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Allah ölenlere rahmet etsin , geride kalanlara sabır versin.

yakında...

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
İşten geldikten sonra haberlerde görünce içim parçalamdı.Allah Hatay halkının ve Türk milletinin yanında olsun.Bütün memleketin başı sağolsun.

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Hatay/Dörtyol'da yaşıyorum benim bile akşam geç vakitlerde haberim oldu, televizyonlar yine reyting kavgasından dizi gösterme peşinde devlet yetkilileri ise düğün dernekte.

GeNCo GeNCo Freelancer... Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 41 / 28
  • Ticaret 17, (%94)
Maalesef yine büyük bir tezgah kuruluyor... Ve Türkiye yine bir oyunun bir figüranı olacak... :@
MuhammedEKSi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al