lostyazilim

Rusya Ulaştırma Bakanı Nikolay Nikiforov'un Instagram Hesabı Hacklendi

19 Mesajlar 3.603 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
underworld Sen bakanın hesabı yok demedin mi? Haberde bakanın Instagram hesabı hacklenmiştir yazıyor.
Rekomedya Webster Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Bakanın kişisel hesabı değil kişisel hesabı yok

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)

AlperenAtasever adlı üyeden alıntı

Fake hesap olabilir mi acaba? başında iki n olması ve Türkiye'de haber olmaması düşündürdü.

Acaba adamın ismi Nikolay Nikiforov olduğundan dolayı nn olabilir mi ? Hiç düşündünüz mü ? Laf olsun torba dolsun diye yazmayın lütfen.
Webster

kişi bu mesajı beğendi.

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

Acaba adamın ismi Nikolay Nikiforov olduğundan dolayı nn olabilir mi ? Hiç düşündünüz mü ? Laf olsun torba dolsun diye yazmayın lütfen.

Adamın ismine dikkat etmedim bundan dolayı öyle yazdım hocam laf olsun diye değil.

wmaraci
wmaraci

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Güzel ses getirici bir hack eylemi. Fakat bazılarının yorumlarına özelliklede sizin underworld yorumlarınıza bir anlam veremedim. Ayrıca

Yaklaşım 30 dk önce bile online olan Sayın Bakanın istagram hesabı yoktur. Olayla ilgili yorumda parkta kendi kendine salıncakla sallanmaya çalısan çoçuklara benzitilmiştir. )

ministru@minsvyaz.ru

Spasibo vsem za aktivnuyu reaktsiyu na vzlom servisa Instagram. K sozhaleniyu, sam Instagram ne reagiruyet na dannyy intsident uzhe boleye 9 chasov.
Posle segodnyashnego intsidenta lichno u menya ostalos' mnogo voprosov k bezopasnosti Instagrama po sravneniyu s drugimi servisami i k skorosti reaktsii yego tekhnicheskoy podderzhki.

Burada sizin yazdığınızdan değil Instagramın 9 saattir durumu düzeltmemesinden yakınılmaktadır. Tural Abiyev yanlış mıyım? Rusçam yetmediyse birde sen çevir :)

Börteçine Timi bu başarılı operasyonundan dolayı şahsen tebrik ederim. Devamını dilerim.

Webteknoda olayı Burada konu edinmiş nekadar çok duyurulursa okadar iyi.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Fake hesap değildir, Kendi hesabı niye fake olsun ki O kadar yerde söylentiler den ziyade haberler görünüyor.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

underworld Sen bakanın hesabı yok demedin mi? Haberde bakanın Instagram hesabı hacklenmiştir yazıyor.

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Güzel ses getirici bir hack eylemi. Fakat bazılarının yorumlarına özelliklede sizin underworld yorumlarınıza bir anlam veremedim. Ayrıca

Burada sizin yazdığınızdan değil Instagramın 9 saattir durumu düzeltmemesinden yakınılmaktadır. Tural Abiyev yanlış mıyım? Rusçam yetmediyse birde sen çevir :)

Börteçine Timi bu başarılı operasyonundan dolayı şahsen tebrik ederim. Devamını dilerim.

Webteknoda olayı Burada konu edinmiş nekadar çok duyurulursa okadar iyi.

Aynı şeyleri söylüyorum daha anlamıyorsunuz. Ayrıcı iyi bir şeymiş gibi
Börteçine Timi bu başarılı operasyonundan dolayı şahsen tebrik ederim. yazmıssın birde operasyon :) Rusçan iyi olmadıgı kadar türkçende iyi değil malesef azeri kardeşim.

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Aynı şeyleri söylüyorum daha anlamıyorsunuz. Ayrıcı iyi bir şeymiş gibi
Börteçine Timi bu başarılı operasyonundan dolayı şahsen tebrik ederim. yazmıssın birde operasyon :) Rusçan iyi olmadıgı kadar türkçende iyi değil malesef azeri kardeşim.

Birincisi Türkçe'm sizden katbekat iyidir bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. İkincisi Rusça' nızın benim kadar iyi olabileceğini düşünmüyorum. Üçüncüsü sizin bu yazdığınız Türkçe olarak düzgün bir dille ifade edilseydi anlardık. Fakat hala anlamış değilim farklı bir dilde konuşuyorsunuz sanırım. Ne demek istediğinizi tekrar anlaşılan bir dille yazarsanız tekrar okuyup anlamaya çalışırız.

Son olarak; Azerbaycanlı değilim Türkiye Türküyüm ve "malesef" değil "maalesef" olacaktı. TDK bknz.

• Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Birincisi Türkçe'm sizden katbekat iyidir bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. İkincisi Rusça' nızın benim kadar iyi olabileceğini düşünmüyorum. Üçüncüsü sizin bu yazdığınız Türkçe olarak düzgün bir dille ifade edilseydi anlardık. Fakat hala anlamış değilim farklı bir dilde konuşuyorsunuz sanırım. Ne demek istediğinizi tekrar anlaşılan bir dille yazarsanız tekrar okuyup anlamaya çalışırız.

Son olarak; Azerbaycanlı değilim Türkiye Türküyüm ve "malesef" değil "maalesef" olacaktı. TDK bknz.

Güzel kardeşim zaten türkçem iyi değilki benden iyi oldugun kesindir :) bunu iddaa etmedim. Son olarak konuyu uzatmayalım lütfen.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al