wmaraci reklam
lidertakipci

Sağlık Bakanlığı araç alım listesini açıkladı

16 Mesajlar 2.345 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu Sağlık Bakanlığı’na alınan araçların fiyatını sordu. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu imzasıyla soru önergesine yanıt verildi. Soru önergesine verilen yanıta göre 2012'de 615 bin TL'ye makam aracı alındı. İşte Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı araç değeri tablosu:

Kaynak

Ey iman edenler! Doğrusu hahamların ve rahiplerin çoğu halkın mallarını haksız yollardan yerler ve insanları Allah'ın yolundan uzaklaştırırlar. Altını, gümüşü yığıp Allah yolunda harcamayanlar var ya, işte onları acı bir azabın beklediğini müjdele! (Tevbe 34)
melankolia FilmleriTV bypangea

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SrcnAkty SrcnAkty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)
Bunlar Allah yolu mu bilirler hocam anca konuşmasını bilirler

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Farklı bir durum göremedim hocam ne yani 93 model toyota corollaya mı binsinler veya diğer ülkelerin bakanları farklı mı kullanıyor adı üstünde "makam aracı"

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

Farklı bir durum göremedim hocam ne yani 93 model toyota corollaya mı binsinler veya diğer ülkelerin bakanları farklı mı kullanıyor adı üstünde "makam aracı"

Pardon ama hangi makamın bir yararı dokundu şu ülkeye 14 seneden beri? Milletin bakanı, başı bisiklete biniyor. 93 model toyota corollanın nesi abes acaba makam aracı olarak?
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hep laf, icraat göremiyoruz. Her gün ZAM, her geçen gün daha da artıyor. Vatandaşı düşünen yok.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

shateiel adlı üyeden alıntı

Pardon ama hangi makamın bir yararı dokundu şu ülkeye 14 seneden beri? Milletin bakanı, başı bisiklete biniyor. 93 model toyota corollanın nesi abes acaba makam aracı olarak?

Sen kaç model arabaya biniyorsun 1980 mi yoksa 2010'mu? Ülkemizde bisikletle gidilebilecek bir yer şekli mi var yada sen işine giderken bisikletle mi gidiyorsun? Devlete taş atıcam diye her şekle giriyorsunuz yahu :)

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
AhmetCakmak34 bunları beğenmediysen kurumlarımızın kiralık lüks mercedes olayını araştır bakalım onu nasıl sindireceksin :)

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Sen kaç model arabaya biniyorsun 1980 mi yoksa 2010'mu? Ülkemizde bisikletle gidilebilecek bir yer şekli mi var yada sen işine giderken bisikletle mi gidiyorsun? Devlete taş atıcam diye her şekle giriyorsunuz yahu :)

Bir şekle girdiğim yok üslubuna dikkat et. Şekle giren hükümeti her türlü savunanlar. Şahsi araçla makam aracını karıştırma. Adına zimmetlenmiyor o araçlar. Lakin benim aracım, benim aracım. Makam araçlarını bakanlar, müsteşarlar aylık gelirleriyle almıyorlar. Benim bu ülkede rahat yaşmam için verdiğim para ile alıyorlar. Onlar rahat yaşıyor ben bırak lüks yaşamayı, bir canlının temel ihtiyaçları olan beslenme ve barınmamı zor sağlıyorum.
600000 liralık araca değilde 100000 liralık araca binip bu gideri tam 1/6 indirmek çok mu zor? Afedersiniz ama bakanlarımızın popişi mi zarar görür :D

Yapma allah aşkına. Ben devleti eleştiririm de överim de. Buna şekle girmek mi diyorsun sen?

Ben pedal çevirebildiğim yere bisikletle gidiyorum. Hava soğuksa araba ya da toplu taşımayı kullanıyorum. Benimle o makamda oturan bir şahıs bir mi? O araba 10000000000000 tl olsa ne olacak? Bana daha mı iyi hizmet verecek?
Smyrna35

kişi bu mesajı beğendi.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Ben Bakan olsam Acaba hangi arabayı tercih ederdim diye kendime sorardım.

Buldum! Şahin.. evet ben bakan olarak şahin e binerdim, Dersem inanmayın.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Ülkedeki yolları böyle mi sanıyorsun hocam sen? Köyde, kapımın önüne kadar asfalt var. İktidarın övündüğü tek şey zaten bu :)

iyi.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al