freelance iş ilanları

Soma da maden ocağı faciası 200 işci mahsur

53 Mesajlar 8.057 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

alabacaknet adlı üyeden alıntı

Maalesef sizin gibi normal IQ seviyesinin altındaki insanlarımız yüzünden hiç bir kazadan, hiçbir savaştan ders çıkaramıyoruz. Bugüne kadar her yıl en az 100 kişi kaybetmişiz. Tüm ülke tarihi boyuncaysa yıl başına ortalama 150-200 kişi kaybımız var.

Şuan SİYASET yaparak birilerine bunun hesabını sorsak, bu ölümlerin YARIN UNUTULMAYACAĞINI göstersek. Bundan sonraki hükümetlerin alacağı tedbirlerde hiç bir değişiklik olmaz mı? Adam pişkin pişkin TV'ye çıkıyor ve diyor ki "BU OLAYLAR BİZDEN ÖNCE DE YAŞANDI. BUNLAR OLAĞAN ŞEYLER" hangi kansız böyle bir şey söyleyebilir, ben başbakan olacaktım çıkar adam gibi "maalesef bu kazadaki bir suçluda ben ve benim görev arkadaşlarım, ancak istifa ederek kaçma niyetinde değilim; lütfen bize destek olun ve kazayı telafi edelim" derdim. Senin aklının ucundan bile geçmez böyle şeyler.

Ayrıca aldığım bilgiler doğrultusunda siyaset yapmak insanı dua etmekten alıkoymuyormuş, kesin bilgi yayalım!

IQ seviyesine gelince milli iradeye bakınca anlaşılıyor. Normal ve anormal insan kavramını benimsiyememişsiniz. Daha düne kadar madenci yanınıza otursa hemen yana kayar üstüm kirlenmesin diye...
şimdi burada tatava yapmayın. her işin içinde illa hükümet olacak illa olacak illa katacaksınız oldummuda haksız olacak hükümet. siz hep haklısınız. %50 haksız.

wmaraci
reklam

alabacaknet alabacaknet Developer Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım geliştirme
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 55 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
------
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Murat Alabacak <http://muratalabacak.net>

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

alabacaknet adlı üyeden alıntı

benim her gün eve kömür kokusuyla gelmiş babam var, ben alışığım da dediğim gibi "benim seviyeme göre çok derinlerdesin, sana ulaşamıyorum"

ben zaten vazgeçtim erdoğanı suçlamaktan gelsin evime, ebemi ****ler yine sesim çıkmaz yemin olsun, ölen abiminde allah canını almasın(!!) ölünecek zaman mı şimdi, seçimlerden önce, gezi olayının yıl dönümüne 1 hafta kala.

'YumrukYalanıyla ProvakasyonYapma' diye tt olmuş iyice sinirden ağladım içten içe, evde kimse yok; yoksa tutacaktım kendimi.

iki saat önce marketin içinden video yüklemişler, erdoğan çocuğa yaklaşıp "hey maşallah şu yiğide bak, şu aslanıma bak, gel bakayım buraya anan seni ne güzel yetiştirmiş öyle" diyip saçını okşadığına şahit oldum, iki kat utandım kendimden(!)

tüm suçu yüklendim (inan bana, cidden yüklendim ironi yaptığım bölümleri ayrıca ünlemle belirttim), konuşma uzamasın artık cidden üzülüyorum 250 kişinin ölmesinin ardından, ölenleri "savunmak" zorunda kalmam içimi yakıyor. Hani derler ya "ülke elden gidiyor", ülkeyi elden geçirmişler gibi geliyor artık bana.

neyse benim tarafımda konuşma bitti, cevap vermiyorum artık.

bak dostum. burada yok öyle yok böyle deyip gizli laf sokma alttan girdirme yapacağına git oradaki insanlara yardımda bulun.

burada ahkam kesme millete. eğer bu kadar çok düşünüyorsan git yardım et. Manisana dasın zaten

lafa değil icraata bakarız. eyy siz eyy siz gibiler Sanaldan Türkiye'yi kurtaranlar. ah siz olmasanız.. napardık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al