alabacaknet adlı üyeden alıntı

benim her gün eve kömür kokusuyla gelmiş babam var, ben alışığım da dediğim gibi "benim seviyeme göre çok derinlerdesin, sana ulaşamıyorum"

ben zaten vazgeçtim erdoğanı suçlamaktan gelsin evime, ebemi ****ler yine sesim çıkmaz yemin olsun, ölen abiminde allah canını almasın(!!) ölünecek zaman mı şimdi, seçimlerden önce, gezi olayının yıl dönümüne 1 hafta kala.

'YumrukYalanıyla ProvakasyonYapma' diye tt olmuş iyice sinirden ağladım içten içe, evde kimse yok; yoksa tutacaktım kendimi.

iki saat önce marketin içinden video yüklemişler, erdoğan çocuğa yaklaşıp "hey maşallah şu yiğide bak, şu aslanıma bak, gel bakayım buraya anan seni ne güzel yetiştirmiş öyle" diyip saçını okşadığına şahit oldum, iki kat utandım kendimden(!)

tüm suçu yüklendim (inan bana, cidden yüklendim ironi yaptığım bölümleri ayrıca ünlemle belirttim), konuşma uzamasın artık cidden üzülüyorum 250 kişinin ölmesinin ardından, ölenleri "savunmak" zorunda kalmam içimi yakıyor. Hani derler ya "ülke elden gidiyor", ülkeyi elden geçirmişler gibi geliyor artık bana.

neyse benim tarafımda konuşma bitti, cevap vermiyorum artık.

bak dostum. burada yok öyle yok böyle deyip gizli laf sokma alttan girdirme yapacağına git oradaki insanlara yardımda bulun.

burada ahkam kesme millete. eğer bu kadar çok düşünüyorsan git yardım et. Manisana dasın zaten

lafa değil icraata bakarız. eyy siz eyy siz gibiler Sanaldan Türkiye'yi kurtaranlar. ah siz olmasanız.. napardık