wmaraci reklam

TOKİ’nin yaptırdığı konutlarda artık 1+1 dairelere izin vermiyoruz

6 Mesajlar 565 Okunma
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Habertürk'e konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Türkiye’de çekirdek aileye doğru bir yöneliş var. Aile bütünlüğünü korumak için TOKİ’nin yaptırdığı sosyal konutlarda artık 1+1 dairelere izin vermiyoruz” dedi. Bu tip dairelerin aile yapısına uygun olmadığını söyleyen İslam, “Daha önce yapılanlar hak sahiplerine teslim edilecek ama yeni 1+1 konutlar olmayacak” ifadelerini kullandı.

‘EVİN REİSİ OĞLUM’

Bakan İslam, kendi ailesindede “aile reisi” tartışmasının hiçbir zaman yaşanmadığını söyleyerek, “Bizim evin reisi oğlum. Bu çağın gerçeği bu. Üniversiteden bir arkadaşım ‘Türk toplumu anaerkil mi, ataerkil mi” diye sormuştu. ‘Türk toplumu balaerkildir’ demiştim. Eşimle aynı geleneklerden geliyoruz. Aile reisi kim, bu soru aklımızın ucundan bile geçmedi. Son sözü evde galiba ben söylüyorum. Çünkü evle daha çok ben ilgileniyorum” diye konuştu.

wmaraci
reklam

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
İyi olmuş bence bizim sokakta ne kadar ev varsa yıktılar apart diktiler sokağı çöplüğe çevirdi oturan öğrenciler.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Ne isterlerse yapiyorlar. Sizene kardesim millet ister 1+1 de ister 10+1 de yasar. Cok mu dusunuyorsun orada yasiyanlari o zaman yardim et tesvik et harc alarak orda burda doverek bu isler olmaz.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
bazıları 1 daire bulmazken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı 1+1 daireleri kaldıracaklar

wmaraci
wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Sol Haber'den aldığın haberi direkt paylaşmışsın. Konunun başlığı bile insanların zihinlerini bulandırmak için yeterli. 1+1 dairelere izin verilmiyor diye bir şey yok. Sadece Toki 1+1 daire yapmayacak artık. İsteyen istediği gibi 1+1 daire de yapar bu dairelere de oturur.
konusal

kişi bu mesajı beğendi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

Sol Haber'den aldığınız haberi direkt paylaşmışsınız. Konunun başlığı bile insanların zihinlerini bulandırmak için yeterli. 1+1 dairelere izin verilmiyor diye bir şey yok. Sadece Toki 1+1 daire yapmayacak artık. İsteyen istediği gibi 1+1 daire de yapar bu dairelere de oturur.

Kusura bakmayın düzelttim. Adamların zihniyeti bambaşkaymış yoksa:D 1984'ü yaşıyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al