wmaraci reklam
lidertakipci

TTNET'ten bıktım artık canıma tak etti

15 Mesajlar 1.690 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Son üç ay standart 60 lira gelen faturam 90 lira geldi. Fark ettikten sonra tabi iş işten geçmiş oldu. Aradım niye böyle geldi diye.

Eee efendim paketiniz bitmiş bizde size aylık 90-90 geçirmeyi uygun gördük..

Niye bilgilendirmiyorsunuz o zaman paketim bittiyse diyorum geveleyip duruyor.

Neyse dedik olan oldu. Aylık 59 tl ye 24 ay taahhütlü yeni bir pakete geçtim bir ay evvel müşteri hizmetlerindeki çocuga da özellikle söyledim. Bakın benim faturam yüksek gelmez değil mi? Bir değişiklik olmaz değil mi diye. Yok dediler.

Az önce de yine müşteri hizmetleri aradı. Bölgenizde fiber internet alt yapısı tamamlandı sizi fibere geçiriyoruz. eee fiyat 79 tl. Hadi buyur..

İyide benim yapmış olduğum 24 aylık 59 tl li paket anlaşması noldu? Yalan oldu abicim yalan..
Ben istemiyorum fiber dedim. Yok illaa geçirecez size dedi. Genel bir uygulamaymış. Ne Boksa artık..

Valla kapattırıcam artık. Bıktım yemin ediyorum bıktım.

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Tam bilgim yok ama tek taraflı paket değişikliği yapılabiliyor belgeler'de yazıyor bende 79TL 'lik paket kullanıyordum zamanın da 84TL yapmışları aradım yükselttik dedi sendeki sorunda benim gibiydi.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
En ıyısı benm gıbı alıcan turkcel 2ci hazırkarttına 25 tlye sınırsız cepten ınternet 1 gbye kadar ıyı sonra 96 kılobıtsden devam edıceksın zamanla alışıyosun en azın dan yok kuş uçtu kervan ordan geçemedı komşum kestı derdı yok bırde 25 tlye 2 mgbt sınırsız ınternet sağlayan fırma var bırkaç ılde onuda arayıp bılgı alabılırsın ben köyde yaşadım için aramadım.
Firma ısmını hatırlamıyorum ama googleye 25 tlye sınırsız net falan yaz çıkyor.

1cı Lınk
2ci Link

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

ByDost ByDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webdeveloper
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 19 / 87
  • Ticaret 0, (%0)
SüperOnline geçiş yapmanı tavsiye ederim
kizilperi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Superonline'ye geçin hocam, ***** çekilecek çile değil.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hepsi aynı bana göre, değişen bir özellik göremiyorum superonline de mağdur ediyor, ***** de mağdur ediyor etmeyen kim var ki evrak altından iş götürmek diye buna denilir.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
müşteri hizmetlerini arayın deyinki internetimi kapattırmak istiyorum beni ilgili bölüme bağlayın ,bağladıkları kişi yardımcı olur hatta fiyatı yarı yarıya bşle düşürebilirler ben öyle yapmıştım baya bi indirim yapmışlardı
ebagcuvan yigitcankus AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Cayma hakkınız mevcuttur. İptal edip alttaki linklerde yer alan paketlerden satın alabilirsiniz.

https://www.turksatkablo.com.tr/Uydunet-Tarife-Secici
http://www.uydunetinternet.net/kampanyalar/

buradan bakabilirsin :) tavsiyem şu linke bakman; https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Öncelikle kardeşim sözleşmede yazanları okuyup imzaladım diyorsunsun ve imzalıyorsun kendi tahüdünü kendin takip edeceksin önce bu tüm firmalarda böyle.. Ayrıca nasıl fiber olmayan yerde adsl mahkum oluyorsanız fiber olan yerde de fibere mahkumsunuz siz istiyorsunuz ki hem ucuz olsun 20 lira olsun en hızlısı benim olsun adil kullanım kotası olmasın yani bizden vergi alınmasın o çalışanların paraları ödenmesin hep biz hep biz öpücükle fiber çekilmiyor memlekete 8 yıl içinde tüm Türkiye de bakır olayı bitecek bu vergini ödemezsen hizmet gelmez hep tüketelim sömürelim o wifilerin şifresini komşuna verip parayı kırışmadan önce düşüncektiğiniz hat mı dayanır size hep atın tutun konu hakkında en ufak bilginiz olmadan gelişmiş değil gelişmekte olan ülkede yaşıyorsunuz en çok teknoloji tüketen ülke konumundayız avrupada nerdeyse hiç üreten olmadık neden bu bencillikten ben neden madur olmadım 11 yıldır hiç kapatmadan ***** açık evimde 256 kbps lardan şuan 16 mbps kullanıyorum ve mahallemden fiber geçmiyor kolay sanıyorsunuz o şebekeleri yapmayı değil mi 52 lira ödüyorum adsl ayrıca

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Aynı olayı superonline'da yaşadım. Taahhüt bitmedi ama fiyatlara zam gelince otomatik taahhütsüz fiyata geçmiş e haliyle 2 katı bir geçirme oldu. Mahkemeye verip paramı almak yerine, ana avrat sövdüm telefonda (Müşteri hizmetlerine değil genel müdürlüğe) içim rahatladı verdiğim 2 katı paraya deydi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al