wmaraci reklam
lidertakipci

TTNET'ten bıktım artık canıma tak etti

15 Mesajlar 1.719 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)

simao adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Öncelikle kardeşim sözleşmede yazanları okuyup imzaladım diyorsunsun ve imzalıyorsun kendi tahüdünü kendin takip edeceksin önce bu tüm firmalarda böyle.. Ayrıca nasıl fiber olmayan yerde adsl mahkum oluyorsanız fiber olan yerde de fibere mahkumsunuz siz istiyorsunuz ki hem ucuz olsun 20 lira olsun en hızlısı benim olsun adil kullanım kotası olmasın yani bizden vergi alınmasın o çalışanların paraları ödenmesin hep biz hep biz öpücükle fiber çekilmiyor memlekete 8 yıl içinde tüm Türkiye de bakır olayı bitecek bu vergini ödemezsen hizmet gelmez hep tüketelim sömürelim o wifilerin şifresini komşuna verip parayı kırışmadan önce düşüncektiğiniz hat mı dayanır size hep atın tutun konu hakkında en ufak bilginiz olmadan gelişmiş değil gelişmekte olan ülkede yaşıyorsunuz en çok teknoloji tüketen ülke konumundayız avrupada nerdeyse hiç üreten olmadık neden bu bencillikten ben neden madur olmadım 11 yıldır hiç kapatmadan ***** açık evimde 256 kbps lardan şuan 16 mbps kullanıyorum ve mahallemden fiber geçmiyor kolay sanıyorsunuz o şebekeleri yapmayı değil mi 52 lira ödüyorum adsl ayrıca

Sen Türkiye genelinde bir anket yap bakalım ödediği fiyata göre adığı hizmeti beğenen kaç internet kullanıcısı bulacaksın.

Anket sonuçlarını da getir de kağıttan uçak falan yapayım.

wmaraci
reklam

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
gel ben seni ************* şebeke ekibinde çalıştırayım bakalım senin sesin çıkıyor mu internet diye tutturuyormusun kolay sanıyorsunuz siz şebeke çekmeyi elektrik su telefon vermeyi gelin bakalım bir göründe adamlar hakkikatten zor iş yapıyorlar biz boşuna nefes tüketiyormuşuz diyin nankör milletiz genelimiz atalarımızdan ilham almaya daha yeni başladık madem bu kadar rahat konuşanlar kurun ekip yatırın bu işe para siz fiber verin

******* ya da başka bir kurumla olan sorununuzu buraya yazınca mı halledeceğinizi sanıyorsunuz git müşteri hizmetlerini ara tüketici mahkemen var haksızsın ki hakkını aramıyorsun geliyorsun burda debeleniyorsun

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Tamam bir gün gidelim. Sonra 100 tl de olsa ses çıkarmadan ödeyelim paşa paşa faturamızı.

Bi daha da nereye ne yazacağımı size sorarım.

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Başka altyapı yok burada mevcut kullanıyoruz

wmaraci
wmaraci

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
hocam biraz acemi davranmışsınız benimde 2 sene önce üniversteli paketi yaptım adam herşey tamam oldu dedi hallettim daha sonra 1 ay geçti faturaya +20 TL geldi dedim hayırdır bu ne dedi üniversite paketi olmamış yok şöyle yok böyle bahane buluyor bende çıkardım parayı dedim kusura bakma sen bana üniversite paketi oldu dedin artık iş benden çıktı fiyat neyse odur diye biraz sesimi yükselttim daha sonra geri vites yaptı :D üniversite paketi olmamasına rağmen 1 yıl boyunda +20 TL kendileri verdi :) ben 55 TL veriyordum ama bana 75 TL lik fatura çıkartıyordu :)

tabi böyle olunca paket bitiminde gittim tekrar 2 yıllık bir paket yaptı 60 tl ye diyorum iyi kaydet yanlışlık olursa geri kalanını ödetirim sana :D biraz hakkınızı aradığınız zaman adamlar zoru görünce geri adım atıyorlar ayrıca siz onay vermeden kimse paketinizde de değişiliklik yapamaz arkadaşta bunu ilk defa gördüm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al