lostyazilim

TTNet'ten iki yıl ücretsiz internet

25 Mesajlar 4.010 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
daha bugun internet bağlattım ayda sözde sınırsız normalde 50 gb internete 70 lira para ödücem 2 yıl sözleşme yaptım 4,81 Mbps hızı gecemiyorum daha ilk günden...

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

Oktay Oktay Blog Yazarı, Lojistisyen Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
bu senenin başında çıktığım eve öğrenci kampanyalı ***** bağlattım (aylık 60tl'ye sınırsız internet var ve 12 ay sözleşme imzalattılar). üçüncü ay tivibu paketi sahibi yaptılar haberim olmadan fatura 70 liraya dayandı, dördüncü aydan sonra 6mbps üzerine çıkamamaya başladım, ay sıfırlandıktan bir kaç gün sonra adil kotayı doldurmuşuz diye mesaj atıyorlar ki 50gb nasıl dolsun? adamlar 12 ay sözleşmeyle böyle eziyet sunuyorlar ve fiyatlar ortadayken ücretsiz sunacakları internet nasıl olacak acaba? iki yıl verirler on yıllık sözleşme imzalatırlar artık.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

oktayy.net - kişisel blogum.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Charizard adlı üyeden alıntı

Fatura 1 gün geçince kapanmaz son ödeme tarihi geçmiş 2 adet faturan varsa kapanır.

T***** takım lideri olarak çağrı merkesinde görev yaptım ne sorunuz varsa iletin bana yardımcı olayım

Evet bazen 3 ay bile ödemesem kapanmadığı oluyor orası sanırım keyiflerine kalmış.

Ayrıca saçma oğlu saçma olan birşey de faturanı ödemedin ve internetin kapandı fakat internetin kesikken bile kullanmadığın dönemin faturası işliyor. Dünyada bundan daha gerizekalıca sadece bir şey var o da aynı mantıkla işleyen GSS denen haraç.

GSS olayında da aynı hırsızlığı yapıyorlar. GSS primini ödememişsin ücretiyle sağlık hizmeti alacaksın diyorlar ama ücretsiz faydalanamadığın sağlık hizmeti primini tahsil etmeye çalışıyorlar. Madem bana borç yazıyorsun sağlık hizmetini neden parayla satıyorsun ? Aynı şeyin parasının 2 sefer ödendiği yada almadığım almayı istemediğim şeyin parasını zorla ödemek zorunda olmak nerde görülmüş şu kokuşmuş sistem dışında ?

2 yıl bedava internete de inanasım gelmiyor bunlar menfaatleri olmadan yaralı parmağa işemezler . Paralı verdiklerinde bile memnuniyet %0 iken bedava sundukları ne olur Allah bilir.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
superonline iyidir ama ücretsiz olduğu iyi olmuş interneti olmayan kullansın bir bence.

wmaraci
wmaraci

HicKimse HicKimse Hatırlamak Direnmektir! Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Havacı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
4 gb'tan sonrasını mb başına ödenen ücreti düşünmek bile istemiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al