Charizard adlı üyeden alıntı

Fatura 1 gün geçince kapanmaz son ödeme tarihi geçmiş 2 adet faturan varsa kapanır.

T***** takım lideri olarak çağrı merkesinde görev yaptım ne sorunuz varsa iletin bana yardımcı olayım

Evet bazen 3 ay bile ödemesem kapanmadığı oluyor orası sanırım keyiflerine kalmış.

Ayrıca saçma oğlu saçma olan birşey de faturanı ödemedin ve internetin kapandı fakat internetin kesikken bile kullanmadığın dönemin faturası işliyor. Dünyada bundan daha gerizekalıca sadece bir şey var o da aynı mantıkla işleyen GSS denen haraç.

GSS olayında da aynı hırsızlığı yapıyorlar. GSS primini ödememişsin ücretiyle sağlık hizmeti alacaksın diyorlar ama ücretsiz faydalanamadığın sağlık hizmeti primini tahsil etmeye çalışıyorlar. Madem bana borç yazıyorsun sağlık hizmetini neden parayla satıyorsun ? Aynı şeyin parasının 2 sefer ödendiği yada almadığım almayı istemediğim şeyin parasını zorla ödemek zorunda olmak nerde görülmüş şu kokuşmuş sistem dışında ?

2 yıl bedava internete de inanasım gelmiyor bunlar menfaatleri olmadan yaralı parmağa işemezler . Paralı verdiklerinde bile memnuniyet %0 iken bedava sundukları ne olur Allah bilir.