wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye 6 Ülkeden saldırı alıyor!

24 Mesajlar 2.877 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ae5140 ae5140 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Berkant KONAC adlı üyeden alıntı

Bilişim suçları bir bilgisayarı alıp 6 ay inceliyor ki ne oldugunu bulsun diye, ne bekliyoruz ki? Bu halde gitmeye devam edersek işimiz çok.

Zaten ülkenin durumu belli yakında kim bilir bu ülke bile kalmayacak :( Sıf birkaç kişinin yaptığı hatalar ile koskoca ülke ne halde. Ben 17 yaşındayım. Lisede bilişim bölümüne gidemedim. Sebebi kontejan dolu. Civardaki okullara baktım hep dolu. Ailede denen bütçe az borç borç. Bakıyorsun diğer gelişmiş ülkelere ne güzel geçiniyorlar. Onlar yapıyorsa neden biz yapamıyoruz biraz düşünmemiz lazım. Kusura bakma bunları yazıyorum ama aklımda binlerce düşünce, sorun var haliyle birileriyle dertleşmek istiyorum :'(

wmaraci
reklam

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Ek Olarak:

seyitshn adlı üyeden alıntı

Hatlar üzerinden yurtdışına arama yapılınca faturayı kabardı ve *******ünikasyon firması görevlilerinin saldırıyı anlamasına neden oldu. KOM Dairesi'ni, aylık ortalama 2-3 bin lira olan faturasının 22 bin liraya çıkması üzerine bilişim uzmanları IP santralinde kapsamlı bir inceleme yaptı.

Saldırıyı kabarık gelen telefon faturasından anlıyorlarsa kapatıp gidelim zaten.
BerkantKONAC

kişi bu mesajı beğendi.

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)

d0RuK adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Saldırıyı kabarık gelen telefon faturasından anlıyorlarsa kapatıp gidelim zaten.

Arkadaş son noktayı koymuş, iyi akşamlar.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Harbiden ağzı olan konuşmuş AYT bende takip ediyorum bana göre karakter sahibi insanlar saf tutmuyorlar en azından çabalıyorlar bazı arkadaşlar demiş ki hepsi çoluk çocuk 30-40 yaşındaki bir adamın bu tür şeylerde işi olmaz ki. Adam işinde gücünde, çoluk çocuk sahibi insanlar çocuk dediğiniz bazı kardeşlerim emin olun senden benden daha iyi biliyor bazı şeyleri her neyse demem o ki birileri konuyu başka bir yere taşımasın herkesin konumu, kategorisi, bilgisi farklıdır.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al