wmaraci reklam

Uzaylıların mesajı !!!

88 Mesajlar 14.756 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Düz mantık ve sıfır düşünce ile tespitim sonucu uzaylı vardır. :D
Biz nerede yaşıyoruz ayıptır sorması ? :D

dünyada :p

wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Dünya nerede ? :D

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bende fikrimi anlatayım ben askerlik görevimi yaparken bir bilgili kısa dönem arkadasım bana birsey anlatmıstı bransını hatırlayamıyorum bilmem ne profesörü gibi bişiydi her neyse bana bir kitaptan bahsetti ve ben size özetini söylicem artık gerisine siz karar verin

//özeti:dünnya büyümekte ve gelişmektedir bundan 50 60 70 sene önce otomatik açılır kapı yoktu filmlerde hayal ürünlerinde vardı Şimdiki zamana bakıldıgında işe hayaldeki ürünler var ve dünya çok hızlı degişmekte savaşlar olmakta insanlar ölmektedir siz insanlar sizin yaratıcınız olan ALLAHIN kitapı KURAN-I KERİMİ bilmiyor okumuyorsunuz eger okusanız dünyanızda çok şey degişecektir savaşlar olmayacaktır insanlar ölmeyecektir hırsızlık zina yapılmayacaktır ve ancak ne zaman siz insanoglu dogru yolu secip ona baş koyup o yolda ilerlerseniz işte o zaman gözlerinizdeki bir perde daha kalkacak ve görünmeyen bilinmeyen herseyi yapabilicek düzeye geleceksiniz zihinleriniz şimdiki olabilceginden 1000 kat ve katlarca daha gelişecektir ama siz insanoglu KENDİ dininizi bilmiyorsunuz ona inanmıyorsunuz o yüzden hep böyle kalacaksınız ve bundan 100 sene sonra hersey daha farklı olacak .....

DİGER HATIRLADIGIM ÖZET: evrende ( hatırlamıyorum sayısını) 100000 binlerce çeşit çanlı vardır siz sadece görebildiklerinizi yorumluyor biliyorsunuz evrende yaşayan tek canlı siz degilsiniz

gibi gibi sözlerden bahsetti bana arkadasım hatırladıklarım bunlar ve kitapın adını hatırlayamadım çok eski bir kitap 1800 lerde yazılmış bir kitap ve o zamanda kitapı yazan kişi 1960 -70 yıllarından bahsediyor ben anlamadım gitti ve günümüz teknolojilerinin gelişiminden olusumundan bahsediyordu bunu yazmamdaki amaç ne biilim içimden geldi yani bu evrende tek deiliz adı uzaylı konula bilir ma belkide ikinci bir insanogluda başka gezegenlerde vardır ALLAH bilir ama ben inanıyorum seneler sonra belkide 20 sene 40 sene sonra göremediklerimizide görecegiz

belki baska bi yerde bizi duyabiliyolar mesela bir belgesel izledim uzay belgeseli bilmem kaç milyar ısık yılı ilerdeki gezegende tv radyo olsa ve radyolarını açsa bizim yayınların 20 yıl öncesini dinlerlermiş yani 20 yıl önceki yayını şimdi onlar dinleyebilirmişş :) yorumdum yaa umarımö okursunuz yazımı

Ek Olarak: Yazım hataları olabilir kusura bakmayın turbo modunda yazdım da kusura kalmayın ama siz anladınız biliyo ben :)

www.mujdatsayar.com

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
Biz uzaylı falan göremeyiz valla :) millet dolmuş hesabı uzaya çıkmaya ßilmem kaç milyar para veriyor uzay DOLMUŞ'ları çıkmış 2013'te ßaşlıyomuş sanırım biyerde okudum :) ßizde ne oraya çıkmaya verecek o kadar para var nede onları görecek zaman ölürüz o zamana kadar :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

mujdatsayar adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bende fikrimi anlatayım ben askerlik görevimi yaparken bir bilgili kısa dönem arkadasım bana birsey anlatmıstı bransını hatırlayamıyorum bilmem ne profesörü gibi bişiydi her neyse bana bir kitaptan bahsetti ve ben size özetini söylicem artık gerisine siz karar verin

//özeti:dünnya büyümekte ve gelişmektedir bundan 50 60 70 sene önce otomatik açılır kapı yoktu filmlerde hayal ürünlerinde vardı Şimdiki zamana bakıldıgında işe hayaldeki ürünler var ve dünya çok hızlı degişmekte savaşlar olmakta insanlar ölmektedir siz insanlar sizin yaratıcınız olan ALLAHIN kitapı KURAN-I KERİMİ bilmiyor okumuyorsunuz eger okusanız dünyanızda çok şey degişecektir savaşlar olmayacaktır insanlar ölmeyecektir hırsızlık zina yapılmayacaktır ve ancak ne zaman siz insanoglu dogru yolu secip ona baş koyup o yolda ilerlerseniz işte o zaman gözlerinizdeki bir perde daha kalkacak ve görünmeyen bilinmeyen herseyi yapabilicek düzeye geleceksiniz zihinleriniz şimdiki olabilceginden 1000 kat ve katlarca daha gelişecektir ama siz insanoglu KENDİ dininizi bilmiyorsunuz ona inanmıyorsunuz o yüzden hep böyle kalacaksınız ve bundan 100 sene sonra hersey daha farklı olacak .....

DİGER HATIRLADIGIM ÖZET: evrende ( hatırlamıyorum sayısını) 100000 binlerce çeşit çanlı vardır siz sadece görebildiklerinizi yorumluyor biliyorsunuz evrende yaşayan tek canlı siz degilsiniz

gibi gibi sözlerden bahsetti bana arkadasım hatırladıklarım bunlar ve kitapın adını hatırlayamadım çok eski bir kitap 1800 lerde yazılmış bir kitap ve o zamanda kitapı yazan kişi 1960 -70 yıllarından bahsediyor ben anlamadım gitti ve günümüz teknolojilerinin gelişiminden olusumundan bahsediyordu bunu yazmamdaki amaç ne biilim içimden geldi yani bu evrende tek deiliz adı uzaylı konula bilir ma belkide ikinci bir insanogluda başka gezegenlerde vardır ALLAH bilir ama ben inanıyorum seneler sonra belkide 20 sene 40 sene sonra göremediklerimizide görecegiz

belki baska bi yerde bizi duyabiliyolar mesela bir belgesel izledim uzay belgeseli bilmem kaç milyar ısık yılı ilerdeki gezegende tv radyo olsa ve radyolarını açsa bizim yayınların 20 yıl öncesini dinlerlermiş yani 20 yıl önceki yayını şimdi onlar dinleyebilirmişş :) yorumdum yaa umarımö okursunuz yazımı

Allah`a yemin ederim ki, sizler günah işlemeseydiniz Allah hepinizi öldürür, yerinize günah işleyip sürekli tevbe edecek insanları yaratırdı. (Hadisi şerif.)

Hadisi şerif bana o özetten daha doğru geldi. :)

Son olarak yazdığınıza gelince, şuanda güneşe baktığında gördüğünüz güneş normalde 8 dakika önceki güneşti. Aynı şekilde şuanda Vega yıldızı patlarsa ve yok olursa biz gökyüzünden 25 yıl sonra vega yıldızının ışığının söndüğünü göreceğiz. Şuanda gördüğümüz yıldızların bir çoğu çooktaan yok oldular ve yerlerine yenileri geldi.

O belgesel bunu anlatıyordu. :) Yani zaman algısını. :)
Bizim bugünümüz, onların (yukarda bahsettiğim yıldızların) dünüydü aynı şekilde plütodan ötede olan gezegenlerin ise yarınları. Sonuç olarak hepsi tek bir an. Oldu ve bitti. Sadece biz algılayamadık.

Yazdıklarınız bana Harun Yahya`nın yorumlarını hatırlattı. :o

Aynı zamanda bazı alimlerin eski düşünürlerin dediklerine göre Cennet ve Cehennem şuanda yaşadığımız evrende bulunmakta. (Okuduğum yeri hatırlamıyorum ama cümleyi araştırırsanız bulursunuz herhalde)

Kuranda güneşten sonra adı geçen bir diğer yıldız vega yıldızıdır. (Güneşin yolu anlamındaydı hatırladığım kadarıyla.)

Çook şey var da fazla detaya girmek istemiyorum yanlış bir şey söyleyebilirim diye.

• Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Allah`a yemin ederim ki, sizler günah işlemeseydiniz Allah hepinizi öldürür, yerinize günah işleyip sürekli tevbe edecek insanları yaratırdı. (Hadisi şerif.)

Hadisi şerif bana o özetten daha doğru geldi. :)

Son olarak yazdığınıza gelince, şuanda güneşe baktığında gördüğünüz güneş normalde 8 dakika önceki güneşti. Aynı şekilde şuanda Vega yıldızı patlarsa ve yok olursa biz gökyüzünden 25 yıl sonra vega yıldızının ışığının söndüğünü göreceğiz. Şuanda gördüğümüz yıldızların bir çoğu çooktaan yok oldular ve yerlerine yenileri geldi.

O belgesel bunu anlatıyordu. :) Yani zaman algısını. :)
Bizim bugünümüz, onların (yukarda bahsettiğim yıldızların) dünüydü aynı şekilde plütodan ötede olan gezegenlerin ise yarınları. Sonuç olarak hepsi tek bir an. Oldu ve bitti. Sadece biz algılayamadık.

Yazdıklarınız bana Harun Yahya`nın yorumlarını hatırlattı. :o

Aynı zamanda bazı alimlerin eski düşünürlerin dediklerine göre Cennet ve Cehennem şuanda yaşadığımız evrende bulunmakta. (Okuduğum yeri hatırlamıyorum ama cümleyi araştırırsanız bulursunuz herhalde)

Kuranda güneşten sonra adı geçen bir diğer yıldız vega yıldızıdır. (Güneşin yolu anlamındaydı hatırladığım kadarıyla.)

Çook şey var da fazla detaya girmek istemiyorum yanlış bir şey söyleyebilirim diye.

Çok güzel açıklamıssın yazı yazmıssın ustam ellerine saglık ama bence o kitapta yazanlar birazda olsun ilgimi çekmişti şurda takıldım ben 1800 yıllarında yazılmış bir kitap nasıl olurda günümüz teknolojisini bilir yani adam resmen demişki xxx yıl sonralarında dahada beyinleriniz gelişicek göremediginiz şeylleride göreceksiniz gözlerinizdeki perde kalkacak diyordu ama siz yeterki sizin rehberiniz (KURANDAN) ayrılmayınız diyordu yani açıkcası o pröfessor yani ne bilim o adam yani arkadas anlattıkça hayranlıkla dinliyodum :)
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

www.mujdatsayar.com

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
milleti kandırmak ne kolay yaa :D

• Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

okanakca adlı üyeden alıntı

milleti kandırmak ne kolay yaa :D

derken hocam;)

www.mujdatsayar.com

SoWaLYe SoWaLYe MCPD Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
"Hakikat katiyyen gerektirir ve hikmet kesin kes ister ki,yeryüzü gibi uzayında sekeneleri(oturanları) bulunsunve o sekeneler yaradılış bakımından oturdukları yıldızlara uygun yaradılışta olsun"
(kadr suresi)

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

mujdatsayar adlı üyeden alıntı

Çok güzel açıklamıssın yazı yazmıssın ustam ellerine saglık ama bence o kitapta yazanlar birazda olsun ilgimi çekmişti şurda takıldım ben 1800 yıllarında yazılmış bir kitap nasıl olurda günümüz teknolojisini bilir yani adam resmen demişki xxx yıl sonralarında dahada beyinleriniz gelişicek göremediginiz şeylleride göreceksiniz gözlerinizdeki perde kalkacak diyordu ama siz yeterki sizin rehberiniz (KURANDAN) ayrılmayınız diyordu yani açıkcası o pröfessor yani ne bilim o adam yani arkadas anlattıkça hayranlıkla dinliyodum :)

Hocam 1200 lü yıllarda Mevlana atomun yapısını anlatıyor(muş). :D
Atomu evrene benzetiyordu. Ortada bir yıldız ve etrafında dönüp dolaşan gezegenler. Yani bütün evren aslında insanın en küçük yapıtaşlarında özetli. Hatta herşeyin içinde özetli.

Mikrodan makro dünyaya herşey birbirine benziyor diyor mevlana. :cool:
Bu yüzden mevlevide hep dönülür. (Semazenler) :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al