wmaraci reklam

Uzaylıların mesajı !!!

88 Mesajlar 14.759 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

baysnake baysnake WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 140 / 57
  • Ticaret 10, (%100)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Uzayda ki gökadaların toplamı yaklaşık 200 milyar, ve sadece samanyolu gökadasının içinde 250 milyar kadar yıldız var hepsinde ortalama 1 gezegen olduğunu düşünürsek 50000000000000000000000 yada 5.10²² adet gezegen var biz bunlardan sadece biriyiz ve sırf bu gezegende 7.000.000.000 tane insan sayısız canlı organizma.Uzaylılar sizce hala yok mu?

Uyduları unutmuşsun uydularda da canlı varlıkların olabilmesi mümkün :).

wmaraci
reklam

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)
Bilim dünyasının Türkiyedeki klasik sorununu gördüm burda..Din ekseni etrafında sınırlanması bilgilerin..

Eğer zamanınız olursa bir gün planeteryum da galaksinin 5D filmini izleyin..O zaman kafanızdaki soru şu oluyor..Samanyolu gibi milyarca yıldızın bulunduğu ve dünyanın kocaman bir arazide bir toplu iğne ucu kadar olduğunu görünce bu kadar büyük bir samanyolu sadece 7 milyar insan için yapılmadığını anlarsınız..Asıl olay ise bu samanyolundan milyarlarca daha bulunması..Yani kainatı incelediğimizde samanyolu bir nokta,samanyolunu incelediğimizde güneş sistemi bir nokta kadar kalıyor..

Olayı biraz daha fiziki açıdan incelersek 27 yılda gidip gelen bir sinyal olduğunu varsayarsak 13,5 ışık yılı uzağımızda oluyor bunlar..

Saniyede 300 bin km lik bir radyo dalga hızı hesaplarsak ki 132 trilyon km uzaklaktıka olduğunu görürürz zaten görsek de bilsekde tanışmamız zor :)

Açıkcası başka canlıların yaşadığına inanıyorum ama verilen bilgilerin bize tam olarak doğru yansıtılmadığını düşünüyorum..

Sonuçta bu bilgiyi veren insanlar bize ayda bayrağı dalgalandıran insanlar..Sorun bayrağı dikmek değil de havasız ortamda bir bayrağın dalgalanması :) O yüzden nasanın doğru bilgiler verdiğine inanmıyorum.
Alphabet Onur07 baysnake

kişi bu mesajı beğendi.

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
katılıyorum
ayrıca lütfen konu kapatılmasın burada bir tartışmadan çok bilgi alışverişi yapıyoruz ne zaman konu güzel olsa saolsun mod arkadaslar hemen kilitliyor

www.mujdatsayar.com

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Bende uzaylıyım, dünyayı ele geçirmek için gönderildim. :rolleyes:
GsliKahraman

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)

yazılımgrafik adlı üyeden alıntı

bende uzaylıyım, dünyayı ele geçirmek için gönderildim. :rolleyes:

:d:d:d

www.mujdatsayar.com

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Hocam biri videoyu izleseydiniz ne demek istediğimi anlardınız. :D
Çin değil, Mısır (keops vs) piramitleri ve halkın cevabı. :)

Yani size laf atmıyorum üstünüze alınmanıza gerek yok sadece bir videoyu izleyin. :D

---
Ayrıca ben ufolara bile inanan biriyim. :)
Uzaylılara daha doğru tabirle dünya dışındaki yaşama inanıyorum. İnanmamak zaten biraz garipliktir. :)

o videoyu biliyorum bu arada ben bişi demedim kırdıysam kusura bakma aslında şu mesaj yazar iken yada bulunan gülümsemeleri daha fazla kullanmam gerek ozaman yanlış anlamalar olmaz;)

ekin işaretleri bana saçma geliyor bir zaman lar bir araştırma yapmıştım mir uzay istasyonunun yapımında çalışmış bir rus ile tanışmıştım adamın anlattıkları biraz garip ama olası bir gercekti ona göre 2. dunya savaşının sonunda almanların elindeki silah araba füze ve ufo teknolojilerinin bir kısmı amerika bir kısmı ise rusların elıne gecmişti nitekim bu gün kalaşnikof bir alman silahından esinlenerek yapılmıstır bu teknolojilerin arasında olan ufo teknolojisi sayesinde amerikalılara oyunlar oynandığını söyluyordu arkadasım bu ekin işaretleri sözde rus ufolarına aitmiş tabi bu konu tartışılır sonuçta bu onun tezi idi bence olma ihitmali yüksek rus teknolojisi küçümsenecek bir teknoloji değil sonuçta
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Ya inanmamak ihtimal vermemek Allah'ın gücünü kısıtladığınız anlamına gelir bence milyarlarca gezegen varken tek dünyanın canlı varlıklarla donatılmasını düşünmek asıl saçmalık budur.

http://mertaluc.net

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Ya inanmamak ihtimal vermemek Allah'ın gücünü kısıtladığınız anlamına gelir bence milyarlarca gezegen varken tek dünyanın canlı varlıklarla donatılmasını düşünmek asıl saçmalık budur.

Ama kesin yok diyemediğimiz gibi kesin var da diyemiyoruz.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

cybersoldier adlı üyeden alıntı

o videoyu biliyorum bu arada ben bişi demedim kırdıysam kusura bakma aslında şu mesaj yazar iken yada bulunan gülümsemeleri daha fazla kullanmam gerek ozaman yanlış anlamalar olmaz;)

ekin işaretleri bana saçma geliyor bir zaman lar bir araştırma yapmıştım mir uzay istasyonunun yapımında çalışmış bir rus ile tanışmıştım adamın anlattıkları biraz garip ama olası bir gercekti ona göre 2. dunya savaşının sonunda almanların elindeki silah araba füze ve ufo teknolojilerinin bir kısmı amerika bir kısmı ise rusların elıne gecmişti nitekim bu gün kalaşnikof bir alman silahından esinlenerek yapılmıstır bu teknolojilerin arasında olan ufo teknolojisi sayesinde amerikalılara oyunlar oynandığını söyluyordu arkadasım bu ekin işaretleri sözde rus ufolarına aitmiş tabi bu konu tartışılır sonuçta bu onun tezi idi bence olma ihitmali yüksek rus teknolojisi küçümsenecek bir teknoloji değil sonuçta

Yok hocam ne kırılması sadece yanlış anlaşıldığımı düşündüm. :)
Ufolara inanırım ama yani öyle herhangi bir şeye inanma gibi değil. Yani gerçekleşmesini ümit ettiğiniz şeylere inançla birlikte şüphe ile yaklaşırsınız ya aynen öyle bir inanış var. :) Ekin işaretleri vs bana da saçma gelir. Çoğu şey insan uydurması zaten. Yaşam formları, ufolar, paralel evrenler, boyutlar vb şeyler hep ilgimi çeker.

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Yok hocam ne kırılması sadece yanlış anlaşıldığımı düşündüm. :)
Ufolara inanırım ama yani öyle herhangi bir şeye inanma gibi değil. Yani gerçekleşmesini ümit ettiğiniz şeylere inançla birlikte şüphe ile yaklaşırsınız ya aynen öyle bir inanış var. :) Ekin işaretleri vs bana da saçma gelir. Çoğu şey insan uydurması zaten. Yaşam formları, ufolar, paralel evrenler, boyutlar vb şeyler hep ilgimi çeker.

iyi işte aynı kafadanız :D
ben daha uzak olmayanı merak ediyorum AY kimsenin anlatmak istemediği yer bir kaç kişi hariç kimsenin arka yüzünü bilmediği uydumuz
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al