wmaraci reklam

WikiLeaks Vault 7 Olayı

7 Mesajlar 1.075 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Live Live Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Entrepreneur / W. Dev.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 77 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
Selamlar, olay çok kısa bir zaman önce patladı. İddiaya göre tamamen dinleniyor ve izleniyoruz. Bu konuda fikirleriniz nedir?

Detaylı bilgi :

https://eksisozluk.com/7-mart-2017-wikileaks-belgeleri--5315788

http://internetto.net/internet/7-mart-wikileaks-iddialari-vault-7-nedir.html
Balmorhea

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Balmorhea Balmorhea None. Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek --
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 91 / 57
  • Ticaret 10, (%90)
Abd zaten bunu ıtıraf ettı hocam tum dünyayı dınledıklerını söylüyor adamlar
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Sadece bu da değil, yüklü uygulamalar da dinliyor ve bu verileri işleyerek pazarlıyor.

Sözlükde de yazılmış, aynısı çok kez başıma geldi, bir şeyi konuşurken o konuyla alakalı reklamlar belki size de denk gelmiştir, bir süre gözlemledim ve tesadüf olmasının imkansız olduğunu farkettim. Misal konuşuyorduk hafta sonu araba pazarına gidelim de idarelik bir şey alalım falan pat araç kredisi reklam mesajı geldi, yemekle ilgili bir konu konuşuyorduk ya acıktık pizza mı söylesek şunu mu bunu mu yapsak pat pizza reklamı geldi.

Bu iş nasıl yürüyor bilmiyorum ama kesinlikle yapıyorlar.

Büyük ihtimalle önemli kişinlerin önemli projeleri de çalınıyordur, siyasiler de sürekli dinleniyordur, halk arasında da yüksek tehlike içeren durumlar fişlenip takibe falan alınıyordur.

Android telefonumu bir kaç kez kendi kendine veri işlerken mikrofon açarken falan yakaladım, tüm uygulamaları sildim safi android dışında bir şey yokken bile bunun tekrar ettiğini gözlemledim. Herhalde anahtar kelimeler belirlenmiş ve onlar taranıyor sürekli, bu kelimelere göre db oluşturuluyor ve kimi reklam amaçlı satılıyor kimi datalar tehlikelileri izlemek için kullanılıyor kimi datalar politik meseleler için vs.
ismail03 Live

kişi bu mesajı beğendi.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
LikeSend 'in verdiği örnekler birebir başıma geldi ve halen de gelmeye devam etmekte. En yakın örneği, geçen ay arkadaşımla telefonda sohbet ediyorum, bana dedi ki abi 3 tane domain almam gerek hangi firmayı önerirsin dedi. Firma önerdim muhabbetimizi ettik. Üzerinden yarım gün geçmeden Godaddy 'den mesaj aldım.

Dolayısıyla, dinlendiğimiz ve dinlenilenler üzerinden veri işleme tamamen gerçektir.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
1984 geldi aklıma, ben de bu tür şeylerin gerçek olduğuna eminim.

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Bazı arkadaşlarımız anında karşımıza çıkan reklamlardan bahsetmiş. Aslında dinlemelerine de gerek yok eğer sosyal medya kullanıyorsanız zaten her şeyi elinizle onlara veriyorsunuz. Ülkemizin gündemi o kadar karışık ki, ne yazık ki bilimsel çalışmalardan çok uzak kalıyoruz.
2010 lu yılların başlarında yapılan çalışmalarda facebook da 70-80 beğeni yapan kişilerin ailevi ve kişisel durumları ile ilgili yüzde 80 ile 90 oranında doğru bilgiler tahmin edilebiliyordu. Günümüzde bu modellemeleri çok daha ileriye götürdüler.
Şu an yapılan modellemede 10 beğeni ile bir kişiyi ortalama iş arkadaşından daha iyi tanımayı başardı. 70 beğeni, bir kişinin arkadaşlarının bildiklerini daha fazla bilgiye sahip olabiliyor 150 beğeni ile ebeveynlerinin bildiklerini, 300 beğen ile ise eşlerinin bildiklerinden daha fazlasını biliyordu. Hatta farklı bir kaynakta okuduğum bilgiye göre daha da ileri giderek 500 civarı beğeni modellemeye oturtulduğu zaman sizi sizden iyi tanıyor. ( gerek duygusal durum, örneğin bu şekilde devam ederseniz ilerleyen günlerde depresyona gireceksiniz ,gerek alışveriş ihtiyaçlarınız, hobileriniz vs)
Ayrıca bu modellemenin kendiniz açısından sonuçlarını görmek için bu siteden https://applymagicsauce.com yaralanabilirsiniz. (Modellemenin yapıldığı cambridge universitesine ait)
Konu hakkında kaynaklar

İngilizce
Türkçe

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)
Google ayarlarından hepsini kapatabilirsiniz. Yalan böyle şeyler inanmayın. Benim neden hiç başıma gelmedi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al