lostyazilim

Wikipedia’ya erişim engellendi!

110 Mesajlar 17.646 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

altef4 adlı üyeden alıntı

zekaigulin kar amacı gütmüyoda nerden geliyo bu değirmenin suyu
adama hayırdır derler türkiye burası

zekaigulin o son yorumundan sonra sustum vallaha konuşmuyorum helal olsun hem kelime anlamını hem wikinin ayakta durmasını sağlayan bağışı anlattın ya bana

susmak veya konuşmak sizin tercihiniz . keyfiniz bilir hocam susabilirsiniz , ama bu soyledim dogru adamlar kar amacı gütmeyen bir kuruluş işinize gelir veya gelmez boyle . bana yararı vardı sizi bilemem

wmaraci
reklam

altef4 altef4 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 14 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
zekaigulin burda faydadan bahsedeceksek wikiden çıkmayan biriyim o farklı bi konu
eşşek gibi ofis açacaklar türk personel çalıştıracaklar
sen farklı kafadasın ben farklı kafada o bağış dediğin 10 kuruş 5 kuruş gelmiyo hergün aklının hayalinin alamayacağı bağışlar yapılıyo haberin varmı senin

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

zekaigulin burda faydadan bahsedeceksek wikiden çıkmayan biriyim o farklı bi konu
eşşek gibi ofis açacaklar türk personel çalıştıracaklar
sen farklı kafadasın ben farklı kafada o bağış dediğin 10 kuruş 5 kuruş gelmiyo hergün aklının hayalinin alamayacağı bağışlar yapılıyo haberin varmı senin

tamm hocam haklısınız , ofis actıklarında bana haber verin .

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
doğru karar oldugunu düşünüyorum
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

altef4 altef4 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 14 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
zekaigulin sizin kafa yapınız diye başlayacam siyaset olacak hakaret olacak sen gidecen mahkemeye verecen ben gelecem hoş olmayan hareketlerde bulunacam bunlar hiç hoş olmayacak hareketler neden ülkemizin aldığı karara saygı duymuyorsun kapatılma kararına sebep olan etkenler belli işte bunu okuya okuya hala haklı olan tarafı abd gibi görüyorsun sorunun ne anlat bana nedir senin sorunun

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)

zekaigulin sizin kafa yapınız diye başlayacam siyaset olacak hakaret olacak sen gidecen mahkemeye verecen ben gelecem hoş olmayan hareketlerde bulunacam bunlar hiç hoş olmayacak hareketler neden ülkemizin aldığı karara saygı duymuyorsun kapatılma kararına sebep olan etkenler belli işte bunu okuya okuya hala haklı olan tarafı abd gibi görüyorsun sorunun ne anlat bana nedir senin sorunun

dostum bu insanlarla tartışmaya girmeyi doğru bulmuyorum çünkü sorgulamadan "aa wikipedia yasaklanmış,twitter kapatılmış tüm sosyal medyada yaşasın diğer ülkeler diyip Türkiye'yi kötüleyeyim" gibisinden düşünüyorlar.O yüzden boşa sinir stres oluyor insan.

"Cahillerle tartışmaya girmeyin,zira ben hiç galip gelemedim .." (İmam-i Gazali)
altef4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

hakaret etmediğiniz sürece sizinle tartışırım , yukarıda bir arkadaş şov yapıyorsun dedi bozuştuk onlar , hakaret edersenizde merak etmeyin aynı oranda benden karşılık alırsınız mahkeme vs gitmem merak etmeyin .

şimdi hocam ben soyle diyim sizde bana hak vermye calısın .

mesela facebook , forum ..... vs gibi sitelerde her türlü kötü durumu ihbar ettinizde linki , siteyi , vs engelleiyorlar , ki gözümle gördüm facebookta dini inançlar ile alay eden bir profili şikayet ettimizde o profili Türkiye ortamında engelledler .

a sadece o link veya linkler olsa başımla birlikte dogru karar derim , agzımı acmazdım

siz kar demiştiniz , sonra gelir demiştiniz , ofis demiştiniz , türk eleman demiştiniz , aynı şeyleride facebook içinde sizlerden duymak isterim .

biz zaten deaşın vs ne oldugunu biliyoruz . elin yabancısının bizim onlara karşı oldgumuzu , onların bu ülkenin canını yaktıgını ogretmemiz gerek bunuda Türkiyede engelleyerek mi yapıcaz bizim insanımızın ,elin adamı yine giricek ülkesinden o yayınlara .

hak verin veya vermeyin bnm dusuncem bu .

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

Genç adlı üyeden alıntı

dostum bu insanlarla tartışmaya girmeyi doğru bulmuyorum çünkü sorgulamadan "aa wikipedia yasaklanmış,twitter kapatılmış tüm sosyal medyada yaşasın diğer ülkeler diyip Türkiye'yi kötüleyeyim" gibisinden düşünüyorlar.O yüzden boşa sinir stres oluyor insan.

"Cahillerle tartışmaya girmeyin,zira ben hiç galip gelemedim .." (İmam-i Gazali)

bu insanlar ben mi oluyorum hoca

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Gerçekten kapatılma eylemine hak veren tonla insanı burada görmek üzücü. KAPATILMAMALI, sizin şu dediğinizi kim yapar biliyor musunuz? Deve kuşları yapar hocam, kafalarını toprağa sokunca güvende hissederler kendilerini. Kendi gözümüzü kapatınca o içerik silinmiyor. Bahsettiğimiz site de kâr amacı gütmeyen bir site, aldığı erişim önemli değil yani onlar için, bu onları cezalandırmak değil, kendi halkını cezalandırmaktır.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Birimize sen şöylesin ya da böylesin demek yerine konuyu değerlendirmek ve güzel uslupla tartışabilmek daha güzel olur arkadaşlar.
EkipNetwork EranKucuk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al