wmaraci reklam

Türkiye'de Hosting Bulamıyorum.

41 Mesajlar 5.587 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

furkanscream adlı üyeden alıntı

Ne alaka? O karıları piyasaya sürenlere laf et, o karıları boy boy gazetelere basanlara laf et hatta git direk o karılara laf et neden böyle kendini sergiliyorsun diye. Adam haber sitesi açacak sadece. Duyar kasmaya gerek yok.

Bir bayan olarak kasılmayacak o kadar konuya duyar kasılırken buna duyar kasan üyeye neden böyle tepki verdiğinizi anlayamadım. Bugün araba reklamından dondurma reklamına klima reklamından gofret reklamına kadar bayanları öne süren reklam planlayacılara zaten kimsenin lafı da sözü de yok nede olsa para kazanıyorlar. Erkek olsun bayan olsun bir insanın vücudunu bedenini öne sürerek ilgi çekmeyi amaçlayan ve ürününü bunu üzerinden pazarlayan ne kadar reklamcı varsa hepsine selam olsun.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.
wmaraci
reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

EmineT adlı üyeden alıntı

Bir bayan olarak kasılmayacak o kadar konuya duyar kasılırken buna duyar kasan üyeye neden böyle tepki verdiğinizi anlayamadım. Bugün araba reklamından dondurma reklamına klima reklamından gofret reklamına kadar bayanları öne süren reklam planlayacılara zaten kimsenin lafı da sözü de yok nede olsa para kazanıyorlar. Erkek olsun bayan olsun bir insanın vücudunu bedenini öne sürerek ilgi çekmeyi amaçlayan ve ürününü bunu üzerinden pazarlayan ne kadar reklamcı varsa hepsine selam olsun.

Ben her konuya duyar kasanlara da bu tarzda tepkimi yazarım. Gerek burası olsun gerek sosyal medya hiç fark etmez. Sırf iki beğeni almak için, saçma şeylerle övünmeye, duyar kasmaya gerek yok. Hiç kimseye zorla bir şey yaptırmıyorlar o araba reklamında çıkan bayan da kendi rızasıyla çıkıyor dondurma reklamına çıkan da. Sadece benim zoruma giden şurada 3-5 kuruş kazanmak için web master forumunda bilgi ediniyor, birisi gelipte gurur duydum diyor. Ya neye gurur duyuyorsun kardeşim? Gurur verici bir şey mi bu? Tek başarımız bu mu? Sen bununla gurur duyarken başka insanlar nasıl iyi hizmet veririm, nasıl gelir sağlarım, nasıl para kazanırım ülkeme para sokarım diye düşünüyor. Şimdi bu arkadaş hostingi gidip yurt dışındaki firmalardan alacak sonra neden Türk lirası değersiz.
onurkaplan YORci Browland

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
furkanscream sizin saçma şey diye bahsettiğiniz bir toplumun temel ahlaki yapısı olabiliyor ve ilgili kişi de bu toplumun içerisindeyse ahlaki değerlerine sahip çıkan firmalarla gurur duyabilir bu gayet normal bir olay.

Ahlak sadece cinsellik değildir konuşma şeklimiz adabımız hal hareket jest mimik herşeydir ancak cinsellikte de ahlak söz konusudur diğer konularda olduğu gibi. Parasını kazanır evet haklısınız bir toplumun ahlaki kurallarını para için bir kenara bırakır bakın din demiyorum kimsenin dini beni ilgilendirmez ban ahlak diyorum ahlakını koyar kenara kazanır saygı duyarım ama bu benim ahlak yapım için o hareketin ahlaksız olduğu gerçeğini değiştirmeyecek hareketler bireyseldir kimse birşey diyemez.

Ekonomi konusuna gelince bu konuda bazı kanunlarımız var ****ografi içerik gibi bazı cinsel olaylarda çok ciddi şirketlere fatura kesilebiliyor ben bir şirket olsam kazançtan önce kazancımdan kat ve kat fazla kesilecek olan cezaya da bakardım.

tatarhan tatarhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 8 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Turhostun böyle bir kısıtlaması yok değerlendirebilirsiniz. bahsettiğiniz içerik +18 ve adult içerik olarak kabul edilmeyeceği için sorun olmaz.

Link

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sinusbot sinusbot Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar bana kalırsa yurtdışı lokasyon b vps satın alıp ona kurulumlarınızı gerçekleştirin. hem hesaplı hemde daha kaliteli bi hizmetiniz olmuş olucaktır.

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

furkanscream sizin saçma şey diye bahsettiğiniz bir toplumun temel ahlaki yapısı olabiliyor ve ilgili kişi de bu toplumun içerisindeyse ahlaki değerlerine sahip çıkan firmalarla gurur duyabilir bu gayet normal bir olay.

Ahlak sadece cinsellik değildir konuşma şeklimiz adabımız hal hareket jest mimik herşeydir ancak cinsellikte de ahlak söz konusudur diğer konularda olduğu gibi. Parasını kazanır evet haklısınız bir toplumun ahlaki kurallarını para için bir kenara bırakır bakın din demiyorum kimsenin dini beni ilgilendirmez ban ahlak diyorum ahlakını koyar kenara kazanır saygı duyarım ama bu benim ahlak yapım için o hareketin ahlaksız olduğu gerçeğini değiştirmeyecek hareketler bireyseldir kimse birşey diyemez.

Ekonomi konusuna gelince bu konuda bazı kanunlarımız var ****ografi içerik gibi bazı cinsel olaylarda çok ciddi şirketlere fatura kesilebiliyor ben bir şirket olsam kazançtan önce kazancımdan kat ve kat fazla kesilecek olan cezaya da bakardım.

Emine hanım haklısınız ahlak konusunda kimseye bir şey dediğim yok. Türkiye ahlaksız olsun diyende yok zaten. Benim demek istediğim tek şey herkesin kendi hayatı, herkes istediğini yapar. Kadını-Erkeği kimse beni ilgilendirmez aman kerimcan durmaz eşcinsellikle para kazanıyor, aman şu manken frikik verdi şöyle giyindi vs.. Umrumda değil. Herkes hakettiğini yaşar bu dünyada. En sinir olduğum nokta ise böyle duyar kasan insanlar. Adam sadece Haber/Magazin sitesi açmak istemiş ve vermediler diye gurur duyan olmuş. Neyse emine hanım hosting vermediler diye gurur duymaya devam fazla uzatmaya gerek yok.
EmineT

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
furkanscream ben gurur duyuyorum demedim sadece ilgili kişinin duymasına fazla tepki gösterdiğinizi düşündüm fikirlerimizi ilettik. İyi forumlar

• Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

furkanscream ben gurur duyuyorum demedim sadece ilgili kişinin duymasına fazla tepki gösterdiğinizi düşündüm fikirlerimizi ilettik. İyi forumlar

Bende fikirlerimi tepki yoluyla iletmiştim aslında. Onuda gurur duyanlara söyledim. İyi forumlar.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Bu kadar yobaz hosting firmalarının olması beni şaşırtmadı açıkçası bu yüzden OVH candır.
FurkanCanoz Browland

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Bir toplumun ahlaki kurallarını gözeterek hosting satışı yapmak ne zamandan beri yobaz firma ilan edilmelerine sebep olmuş acaba hani bazılarımız diyor ya hoşuna gitmeyeni FETÖ'cü ilan et diye ne güzel ya düşüncene uymayanı yobaz ilan et süpermiş!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al