freelance iş ilanları

Alaystr Hosting Hakkında Bilgi Paylaşırmısınız

26 Mesajlar 3.138 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

portal portal https://portalciyiz.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 101 / 288
  • Ticaret 14, (%100)
Tam hatırladığım kadarıyla Alastyr de %10 CPU limiti var ben ilk sitemi açtığımda Turhost'dan almıştım %25 CPU limiti vardı sitem bir miktar hitlenmesine rağmen yinede hızlıydı Turhost'u öneririm..
farukkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

nesine nesine Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
herkez tavsiye ediyor ama ben tavsiye etmiyorum host ları çok kaliteli evet ama siten biraz hitlendiği zaman hemen cpu limiti aşıyo deyip askıya alıyolar veya hız limitlendirmesi yapıyolar ben kullanıyodum 2 ay kullandım ilk ay herşey güzeldi 2. ay cpu limiti aşıyo dediler wp temam optimize edilmiş şekildeydi anlık 10 hit olmuyodu bile ilk askıya aldılar sonra akıdan düşürüp hız limitlendirmesi yaptılar 2 hafta bi sayfanın yüklenmesi 10sn den fazla sürer oldu ve hergün en aşığı 3-4 dk lık kesintiler olup duruyordu sonra turhosta taşıdım sitelerimi 3 ay kullandım hiç bi cpu sıkıntısı hiç bi uyarı almadım çok güzel ve hızlızane kullandım ve 3 ayda birkere bile kesinti olmadı sitelerde ayrıca teknik destekleride harika
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
hocam siteye baglı blog için hemen hemen her firma yeterli olur tabi bilinen firmalardan ama daha aktif bir site olucaksa o zaman godaddy öneririm ben büyük firma tabi daha tuzlu ama desteklemiyeceği sistem yok
bu arada bu zamana kadar gördüğüm en iyi müşteri hizmetlerine sahipler onu alma bak indirim var bosuna paran gitmesin nasısa bizden alıcaksın bari paran gitmesin falan diyolar bide sorun oldugu zaman ben bazı wordpress hatalarını bile onları arayıp yaptım :D o derece iyiler

nesine nesine Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

orknark adlı üyeden alıntı

hocam siteye baglı blog için hemen hemen her firma yeterli olur tabi bilinen firmalardan ama daha aktif bir site olucaksa o zaman godaddy öneririm ben büyük firma tabi daha tuzlu ama desteklemiyeceği sistem yok
bu arada bu zamana kadar gördüğüm en iyi müşteri hizmetlerine sahipler onu alma bak indirim var bosuna paran gitmesin nasısa bizden alıcaksın bari paran gitmesin falan diyolar bide sorun oldugu zaman ben bazı wordpress hatalarını bile onları arayıp yaptım :D o derece iyiler

evet godaddy çok iyi dir ayrıca telefonda teknik desteklere istediğini yaptırıyorsun hiç hyr biz bakamayız demiyor ama ben birkeresinde godaddy host almıştım aşırı yavaştı sitenin açılması 3 dk sürüyordu teknik destek i arayıp sordum türkiyeden godaddy iplerini engellediler dedilen o yüzden çok yavaş açılır dediler ozamandan beri almıyorum şimdi durum nasıl bilemem

wmaraci
wmaraci

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
1 den fazla site koyacaksan reseller al her site için %20 cpu veriyor. Alastyr iyi firmadır

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)

nesine adlı üyeden alıntı

evet godaddy çok iyi dir ayrıca telefonda teknik desteklere istediğini yaptırıyorsun hiç hyr biz bakamayız demiyor ama ben birkeresinde godaddy host almıştım aşırı yavaştı sitenin açılması 3 dk sürüyordu teknik destek i arayıp sordum türkiyeden godaddy iplerini engellediler dedilen o yüzden çok yavaş açılır dediler ozamandan beri almıyorum şimdi durum nasıl bilemem

valla tabi doğrudur bilemiyorum ama suan yanıt süreleri 0.3 snye falan oluyor max 1 2 snye

topalogluhost topalogluhost Innovative Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)
Merhabalar

Reseller hizmetimizi öneririm. yorumları okuyabilirsiniz hizmetimiz hakkında

https://wmaraci.com/forum/reseller-hosting/topaloglu-bilisim-limitsiz-cpanel-reseller-ssd-whm-softaculous-ozel-ns-yillik-sadece-100-tl-252458.html

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Yaklaşık olarak 3 aydır kesintisiz ve en ufak hata olmaksızın kullanıyorum.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
cpu konusunda çok dandik ama diğer her konuda çok iyiler. 30 onlinede site eşek cennetine gidiyordu.

OrganikHitSitesi OrganikHitSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar öneri ve görüşleriniz için teşşekür ederim bir firma sitesi açmayı düşünüyorum http://demo.safirtema.com/rehber/ şu tema ile firma sitesi açacam

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al