wmaraci reklam

Anindahosting.com Değerlendirmesi

83 Mesajlar 13.015 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
ben bu işleri hiç bilmem ama düşünüyorum benle alakası olmayan bir siteye saldırıyorlar benim sitem kapanıyor yada her neye salıdırıyorlarsa çok saçma bir sistem diğer sunucu şirketlerindedemi böyle oluyor bilen biri varsa bilgilendirme yapsın lütfen eğer öyle olmuyorsa oraya geçelim kardeşim bu nedir böyle

wmaraci
reklam

pisghaloyi pisghaloyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

mymurat1 adlı üyeden alıntı

dostum ben büyük ihtimalle başka şirkete taşıtacağım teknik destekleri eyvallah güzel ama gerisi tırt memnun değilim mevzu ağam beyim le ilerlemiyor

Size Arvixe Hosting'i tavsiye ederim. Şimdiye kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

mymurat1 adlı üyeden alıntı

ben bu işleri hiç bilmem ama düşünüyorum benle alakası olmayan bir siteye saldırıyorlar benim sitem kapanıyor yada her neye salıdırıyorlarsa çok saçma bir sistem diğer sunucu şirketlerindedemi böyle oluyor bilen biri varsa bilgilendirme yapsın lütfen eğer öyle olmuyorsa oraya geçelim kardeşim bu nedir böyle

Merhaba,

Bu sistem maalesef dünyanın heryerinde bu şekildedir. Aldığınız hizmet paylaşımlı lütfen sabır edin sürekli kesinti oluyormuş gibi konuşuyorsunuz biz keyfi bir kesinti ile sizi avutmuyoruz belki canınız sıkılıyor ama ne yazıkki bizimde canımız sıkılıyor bekleyin.

Burada biz kesinti olsunda müşteri ne yaparsa yapsın diyerek arkamıza yaslanıp beklemiyoruz şayet böyle birşey olsa ticketinize yanıt alamazdınız.

Paylaşımlı bir hizmet kullanıyorsunuz ve herhangi bir siteye değil direkt IP adresine atack geliyor zaten normal de en kolay önlenebilen saldırı siteye gelen saldırıdır ama bu ıp adresine gelmektedir.

Gercekefsane Gercekefsane WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Tıp Doktoru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 8, (%100)
5 gbit saldırı engellenebilir düzgün bir firewall ile gelen istediği engelleyerek işlem yapılabilir. Spoff Geliyor ise ayrı ayrı engellenmeli firewall kuralı var ise direk engellenir zaten.
mymurat1 topalogluhost

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

Gercekefsane adlı üyeden alıntı

5 gbit saldırı engellenebilir düzgün bir firewall ile gelen istediği engelleyerek işlem yapılabilir. Spoff Geliyor ise ayrı ayrı engellenmeli firewall kuralı var ise direk engellenir zaten.

Şuanda bizde bu işlemleri yapıyoruz az önce işlem yaptım şuan firewall etkin durumda. Yavaş yavaş ip blokluyor.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Tıp Doktoru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 8, (%100)

LosTTeeN adlı üyeden alıntı

Şuanda bizde bu işlemleri yapıyoruz az önce işlem yaptım şuan firewall etkin durumda. Yavaş yavaş ip blokluyor.

3 dakika içinde kesebiliyoruz biz örneğin ama sanırım sizinkide biraz zaman alır ama engeller bağlantı sayısını indirin pat pat keser :D

Ek Olarak:

3 dakika içinde kesebiliyoruz biz örneğin ama sanırım sizinkide biraz zaman alır ama engeller bağlantı sayısını indirin pat pat keser :D

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

Gercekefsane adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Httpget attack geliyor firewall bu saldırılarda yeterli değil.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
İste hayat da boyle 2 sayfa guzel ovgu 2 kisinin sabirsizligi ve karalamasiyla adiniz kotuye cikar.İnsanlarla ugrasmak gercekten zor bunu bir kez daha anladim.

İyi forumlar ( Mesajdan dolayi sikintisi olan varsa o.m atabilir )

https://www.dopinger.com/tr

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Tıp Doktoru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 8, (%100)

Httpget attack geliyor firewall bu saldırılarda yeterli değil.

ozaman biraz zaman alır ama kesilir.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba,

Saldırı an itibari ile giderilmiştir. Anlayışınız için teşekkürler maalesef ddos paylaşımlı ürünlerde çok zor engellenmektedir.

Sabır çok önemli herkes zannediyor ki firewall koruması çok ucuz firewall cihazlarının maliyetlerini kimse sormuyor tamam ortada bir kesinti var ama bizde sizin ile aynı psikoloji içinde oluyoruz.

Firmamızı bilen biliyor yeni alanlarda öğrenecek ama hizmetimizi sunucularımızıda beğenmeyen varsa farklı çözüm ortağı arayışına girebilirler.

Sunucuda birçok müşteri var 50-60 dakikalık büyük bir saldırıyı engelleme konusunda bize destek çıkmak yerine buraya gelip yazmak dahamı hoş onuda anlamış değilim.

Ticketten yanıt alamazsınız anlarım ama olaya direkt olarak tek taraflı bakmak yerine çift taraflı baksalar firmanında aslında elinden geleni yaptığı görülebilir.

Herneyse sorunun tekrarlanmaması dileğiyle.
nbrknk22 Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al