wmaraci reklam

Anindahosting.com Değerlendirmesi

83 Mesajlar 13.000 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
İlk olarak ben SADECE verdiğiniz teknik destekden memnunum.. Paketlerinzdeki hostingler cidden çok yavaş bunu %100 söyleyebilirim ki ilk aldığım paketde WP kurdum ve sayfa yenileme hızı 35 saniyeydi daha sonra başka bir hosting aldım ikinci bir site olarak ondada aynı sorun YAVAŞLIK ve site açılmaması hepsine eyvallah teknik destek güzel dedik başka sunuculara taşıdınız burası Allah var biraz daha iyi hatta bazen hızdan memnunum bile geçenlerde yine sitem kapandı size ticket atıyorum sitem kapandı diye diyorsunuz bana sizin IP Adresiniz güvenlikten dolayı engellenmiş başkaları girer siz giremezsiniz diyorsunuz Kendi siteme kendim giremiyorum böyle garip şeylerde yaşayınca yani hal böyle olunca ve site 40 dakikanın üstünde kapalı olunca İnsan ister istemez huylanıyor. Başkasına yapılan saldırıdan benim sitemin kapanmış olması çok saçma geliyor belki sistem böyle işliyor işin içinde olmadıgım için bilemiyorum.

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
2 sene önce kullanıyordum galiba 5-6 aya yakın kullandım çok faydasını gördüm daha sonra vps'ye geçince kendilerinde vps paketlerinin bulunmadıklarını söylediler ve helalleşerek ayrıldık. Gerçekten destek ekibi olsun sahibi olsun çok yardımcı oluyorlar. Her haftasonu arayıp nasılsınız, memnun musunuz bir sıkıntınız var mı diye sorarlardı. Özledik vesselam :)
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba,

Murat bey, sunucuda yavaşlık olması mümkün değildir varsa bile geçicidir sürekli yavaşlık demek sizin gibi sürekli ticket açan müşteri demektir fakat sadece sorunu siz iletiyorsunuz bunu sunucuda aramak yerine neden scirptte aramıyorsunuz ? çünkü muhatabınız yok wordpress herkes biliyor ki düzgün kullanımadığı sürece sürekli sorun.

Yavaşlık için bize günlük optimizasyon talebi iletebilirsiniz yavaşlık en aza indirilecektir. Saldırı geliyor normal bir kesinti değil ve sürekli kesinti oluyormuş gibi algı bırakmaktasınız. Paylaşımlı bir ürün elbette sistem bu şekilde ilerliyor VPS,VDS veya dedicated değil ki hosting kullanmaktasınız.
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

ykismetli ykismetli Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker ve Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 34 / 73
  • Ticaret 28, (%100)
Firma yetkilileri oldukça ilgili. Bir sorun olduğunda güzelce ilgileniyorlar ve sorunu çözmeye odaklanıyorlar. Şuan için memnunum hizmetlerinden.

Kolay gelsin.
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Herkes sitesinin yavaşlığından şikayetçi ama %100 memnun. Tuhaf :)

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

onlinemir adlı üyeden alıntı

Herkes sitesinin yavaşlığından şikayetçi ama %100 memnun. Tuhaf :)

Merhaba,

Herkes ? sanırım firmamızın şuanda 7 tane sunucusu olduğunu ve sadece burada yorum atan müşteriler değil birçok müşteriye hizmet verdiğini hatırlatmak isterim.

Yavaşlıktan sadece bir müşteri arkadaşımız şikayetçi olmuş ve şuan onun haricinde bu şekilde şikayet eden olmamıştır. Yavaşlık verilen kaynakların fazla kullanılması neticesindede ortaya çıkmaktadır bunu memnuniyete bağlamak doğru değildir sonuçta verilen bir "Limit" var ve bu limitin aşılması sonucu çıkan sorunlardan firma sorumlu tutulamaz.

Saygılar.

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

LosTTeeN adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Herkes ? sanırım firmamızın şuanda 7 tane sunucusu olduğunu ve sadece burada yorum atan müşteriler değil birçok müşteriye hizmet verdiğini hatırlatmak isterim.

Yavaşlıktan sadece bir müşteri arkadaşımız şikayetçi olmuş ve şuan onun haricinde bu şekilde şikayet eden olmamıştır. Yavaşlık verilen kaynakların fazla kullanılması neticesindede ortaya çıkmaktadır bunu memnuniyete bağlamak doğru değildir sonuçta verilen bir "Limit" var ve bu limitin aşılması sonucu çıkan sorunlardan firma sorumlu tutulamaz.

Saygılar.

Öncelikle amacım konu baltalamak, firma karalamak değil.
Eğer gerçekten bahsedilen ilgi ve alaka şuan konuşma üslubunuz ise benden size koca bir 0. " Herkes ? " gibi bir ibare kullanarak üslup konusunda başarısız olduğunuzu belirttiniz. Şuan bu konu içerisinde size en az 20 farklı yorum getirir ve bu yorumların yavaşlıkla ilgili şikayetleri olduğunu göstere bilirim.

İyi Çalışmalar.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Ben tam 1 yıl büyük, popüler host firmaları ile çalıştım. Sitenin gelirleri giderleri karşılamadığı için daha küçük ve uygun fiyatlı bir host firması ile çalışmak istedim.

Anındahosting'i buldum ve açıkçası ilk başta tereddütlerim vardı ve korkuyordum. Sitenin hızından falan. İlk aldığım paket sitem için yeterli değildi ve henuz 2 hafta geçmeden aylık hiti aştım. Paket yükseltmesi yaparak sorunu çözdüm.

Yaklaşık 3 aydır kendileri ile çalışıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım diyemem. En büyük sorunu cpu ile yaşadım. Fakat kendileri o kadar ilgililerki her türlü yardımı yapıyorlar. Skype ve tickete gelen anında cevaplar ile çok yardımcı olmaları hoşuma gitti açıkçası.

İlk defa bu firmada gördüm tickete cevap gelince telefona mesaj geliyor. Hala çalışmaya devam ediyoruz.

Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Destek ve fiyat 10 numara...
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

esernet1 esernet1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 6, (%100)
Fiyatlar :) baya iyimiş
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

onlinemir adlı üyeden alıntı

Öncelikle amacım konu baltalamak, firma karalamak değil.
Eğer gerçekten bahsedilen ilgi ve alaka şuan konuşma üslubunuz ise benden size koca bir 0. " Herkes ? " gibi bir ibare kullanarak üslup konusunda başarısız olduğunuzu belirttiniz. Şuan bu konu içerisinde size en az 20 farklı yorum getirir ve bu yorumların yavaşlıkla ilgili şikayetleri olduğunu göstere bilirim.

İyi Çalışmalar.

Merhaba,

Üslubumuz açık ve net konuya direkt olayı anlamadan yazarsanız bende sizin yazınıza öncelik ile soruyla başlarım. Konuşmamda bozuk bir ülup görülmemektedir konuda bahsi geçen yavaşlıklar konuyuda takip eder ve düzgün şekilde gerçekten ilgileniyormuş gibi konursanız aslında saldırıdan kaynaklandığını görebilirsiniz.

Konuyu aslında açan müşteri arkadaşımız yavaşlık yaşadığını ve farklı bir sunucuya taşınarak bu yavaşlığın giderilmesi neticesinde teşekkür amaçlı konu açmıştır. Fakat konuyu ne kadar baltalamak istemiyorum demiş olsanızda nitekim konuyu baltalamaya yönelik ve tartışma çıkaracak alıntılar yapmaktasınız ve birdaha alıntı yapmayınız.

20 adet yorum saldırı esnasında 2 müşterimizin yapmış olduğu yorumlardan ibarettir başka bir yorum bulunmamaktadır fakat sanıyorum ki konuyu düzgün şekilde okumadığınız için sözde 20 adet yorumun 20 farklı üyeden yapıldığını ima ediyorsunuz.

Konuda başka alıntı yapmamanızı firmamızdan hizmet almıyorsanız şahsımın üslubunuda beğenmiyorsanız lütfen eleştiri ve değerlendirmelerinizi konuya yansıtmayınız biz kime nerede nasıl konuşacağımızı iyi biliyoruz ve iyi bilirim.

NOT: Yavaşlık konusunda şikayet edenlerin destek talebi üzerinden yeni açılan sunucumuza transferini isteyebilir. Bu transfer neticesinde hala yavaşlık yaşanıyorsa scirptini profesyonel bir yazılımcıya optimize ettirmesi tavsiye edilir sonuç olarak yavaşlık sunucuda değil sadece sizin hesabınızda olduğu ortaya çıkmış olur.

Saygılarımızla
esernet1

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al