freelance iş ilanları

Anındahosting Reklam Değil Kesinlikle

14 Mesajlar 2.774 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)

Anındahosting

Bir süredir yazmak istiyordum anında hosting firması hakkında, öncelikle belirteyim bu kesinlikle reklam değil, daha önce uzun süre boyunca Alastyr firmasıyla da çalıştım, kısmen onlardan da memnundum. Fakat Anındahosting ve ardından İrfan beyle tanışana kadar, canlı destek kanalından beni onlarla çalışmaya ikna etti, birkaç projemi onların sitesinde açtım bende, çok zorlu konularda destek ihtiyacım olmuşluğu oldu, gecenin 2:30'unda telefon numaramdan arayarak sorunumu çözdü. Hizmet kalitesi açısından yoğun siteler kullanmadığım için çok bir şey söyleyemeyeceğim ama o konuda da Anındahosting'de barınan 3 sitemde de hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Hatta kendileriyle alakalı olmayan bazı problemlerimi de çözüme kavuşturmakta çok etkiliydiler sağ olsunlar. Tabi çok daha büyük hosting firmaları var, güven verdikleri doğrudur ki uzun süre boyunca o firmalarla bende çalıştım, fakat bir kere denemenizi tavsiye ederim gerçekten eğer kuşku duyuyorsanız seçme konusunda.

Baştan söylüyorum bu tamamen kendi içimden gelenleri yazdığım bir yazı, hiçbir koşulda Alastyr adlı firmayı da karalamıyorum, destekleri çok kaliteli değildi ve bu sebeple tam anlamıyla memnun olamıyordum, hizmet kalitelerine diyecek lafım yok. Fakat iki firmada ücretsiz ömür boyu hizmet sağlayacak olsa ve tercih etmem gerekse, tercihim Anında hosting yönünde olurdu.
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
Reklam degil yazmissin. Link bile vermissin. Bu reklam oluyor kardeşim

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
:D Katzfiel

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
En büyük reklam içeriği reklam gibi görünmeyen yazılardır.

wmaraci
wmaraci

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Link vermiş üstüne bir de makaleyi önce kendi sitesin de yayınlayıp sonra burada kaynak belirtmiş. Bu reklam değilse bizde dünyalı değiliz.
3525 60423

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Adam haklı. Henüz gazeteye ilan vermemiş sonuçta...
60423 ogzhnbaygul

kişi bu mesajı beğendi.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Bende anında hosting kullanıyorum wm aracından LosTTeeN vesilesiyle ,hosting paketlerimde hiç sorun yaşamadım ama gerek mail ,gerek canlı destek ,gerek wm aracı pm yolu ile olsun firma gerçekten ismine münhasır anında çözüm üretiyorlar, benim tek korkum firmanın çok büyük bir şirket olmadığı için ilerde kapanma gibi bir durumun olma ihtimali ,aslında böyle ilgili yeni yükselişte olan firmalara büyümesi için destek vermeliyiz,herkes kendi çapında ,gerek forumlarda gerekse kendi sitesinde ücretsiz reklamını yapsa ne olacakki ,cebimizden çıkan yok sonuçta..
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Forumu 10 aydır kullanan, burada yardımlaşmaya alışmış, kendi projelerine sahip birisi neden böyle bir reklama kalkışsın? Hadi o kalkıştı bu hosting firmasının sahibinin öyle bir gücü yok mu? Hepinizle'de illa yorumlarda karşılaşmışlığımız vardır, size neden, ne amaçla yalan söyleyeyim?

Şimdi birazda sizin mantığınızı zorlayayım :) Orda şöyle bir cümle geçiyor "denemenizi tavsiye ederim gerçekten eğer kuşku duyuyorsanız seçme konusunda." Hangi hosting firması ilk müşteriyi değil de, arta kalan müşteriyi hedefleyerek reklam çalışması yapar? Hemde ücretsiz bir forumun üyesi üzerinden :D Herkes komplocu, her şey Amerikan oyunu zaten de mi?

Yazıda belirttiklerimde tamamen samimiydim, reklam değil diye belirtiyorsam kesin reklamdır, çok kritik düşünüyorsunuz cidden :D :D Bakın altta ki resim ilk ticket attığımda, tarihe bakabilirsiniz.

Altta ki fotoğrafta son mesajlaşmaya ait, yine tarihe bakabilirsiniz, o 3 gün boyunca sürekli olarak denemeler yaptılar ve sorun onlarla alakalı bile değildi, benim dikkatsizliğimle alakalıydı, bi kişi işini hakkıyla yapıyorsa ona destek vermekten çekinmem Türkiye standartlarına, insanların birbirine sadece köstek olmasına, teşekkür etmenin hak getirmesine alışmışssınız ondan belirtiyorum.

Şimdi koyacağım fotoğraftaysa benimde bir süredir onlarla çalıştığımı görebilirsiniz, ücret ödediğimi de, fatura kesim ve döngüsünden 1 aydan biraz daha uzun süredir beraber çalıştığımızıda (Hatta söyleyeyim 2.5 ay falan olmuştur.)

Lütfen insanlar bir şey söylediklerinde inanmayı tercih edin, herkes yalancı değil.

Katzfiel Karargaht ironsoft narinhosting

Fatma adlı üyeden alıntı

Bende anında hosting kullanıyorum wm aracından LosTTeeN vesilesiyle ,hosting paketlerimde hiç sorun yaşamadım ama gerek mail ,gerek canlı destek ,gerek wm aracı pm yolu ile olsun firma gerçekten ismine münhasır anında çözüm üretiyorlar, benim tek korkum firmanın çok büyük bir şirket olmadığı için ilerde kapanma gibi bir durumun olma ihtimali ,aslında böyle ilgili yeni yükselişte olan firmalara büyümesi için destek vermeliyiz,herkes kendi çapında ,gerek forumlarda gerekse kendi sitesinde ücretsiz reklamını yapsa ne olacakki ,cebimizden çıkan yok sonuçta..

Kesinlikle hemfikiriz, önermeyi reklam olarak niteliyorlar, reklam yapıyor olsam gerçekten zoruma dahi gitmez, güler geçerim bu tip insanlara ama yazıda belirtmeme rağmen yalancı yaftası yiyorum, bu insanı üzüyor işte. Çok teşekkür ederim size de :)

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
EranKucuk polemiğe girmeyeceğim sadece şunu söylüyorum madem reklam yapmıyorsun neden REKLAM DEĞİL diye kendini yırtıyorsun arkadaşım. Yaz makaleni düzgünce okuyalım. Hayır reklam olsa ne olacak ? Yap kardeşim reklam yap biz reklam yaptın diye seni kötülemeyiz. Ama bu makale reklam amaçlı yazılmış ve sen reklam değil diye irdelemişsin. Bizi bu itici yorumu yapmaya iten de bu oldu. Madem reklam değil bağlantı ( link ) verme arkadaşım yaz güzelce makaleni insanlar merak ederse google diye bir şey var araştırır firmayı. Polemiğe gerek yok hocam.

Siz haklısınız yorumlarım için özür dilerim. Tüm ithamlarımı geri alıyorum. Umarım reklamsız makaleniz işine yaramıştır arkadaşların.

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
ironsoft gözünü sevdiğim girsene benimle polemiğe, sen arkadaşına bir şey önerdiğinde nasıl öneriyorsun allah aşkına? "Hepsiburada'da ayakkabı var" şeklinde mi? Yoksa "Bak şu ayakkabı iyimiş, alalım mı birer tane. Al bu da linki http://www.hepsiburada.com/ziya-erkek-ayakkabi-6159-1503-p-AYK61591503SY40 " diyerek mi? Bu yazı senin gözünden reklam olarak anlaşılabileceği için gittim tepesine reklam değil yazdım, çünkü insanlara destek olmayı bilmeyenler tarafınca yanlış anlaşılabilecek bir yazıydı. Fakat oraya kanıtlarımı da koymuşum, bu cevabı da verdim, artık umarım bunun sadece öneri olduğunun farkındasındır.
LosTTeeN Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al