wmaraci reklam

bir hosting firması ile başım dertte!

33 Mesajlar 4.980 Okunma
smmexpress

koderhan koderhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Php coder
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Jevel adlı üyeden alıntı

Hiç hostgator da böyle sorun çıktımı ; Hayır. Whois sitelerinden domaini sorgulatıp bakabilirsiniz.

Hayır çıkmadı. Hatta ödemeyi unutmuşum 4 gün sonra ödedim hiç kesinti bile yapmadılar. Host gatorda sitelerim hiç sekteye uğramadı. Şu an başka bir reseller bayi ile de çalışıyorum onda kapanıyor anladımki hostgatordan başkası yalan :)

Ek Olarak:

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

imkanın varsa savcılığa git en iyi ve en doğru bilgiyi onlar veriri bu arada geçmiş olsun

Teşekkürler savcılığa gitmek işi baya uzatmak olur giden giti zaten bana tecrübe olarak geri geldi :D fakat webmaster sitelerinde bu firmayı teşhir etmeyi düşünmüyor değilim

wmaraci
reklam

Ozkanisler Ozkanisler Burayı Seviyorum :) Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oluklu Mukavva
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ö** i**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 23, (%100)
Öncelikle geçmiş olsun belgeli olarak bu söylediklerinizi bence başkalarının zarara uğramaması adına paylaşın emin olun bu tarz işlere yeni başlıyan yada başlamayı düşünen arkadaşlara büyük yararı olur yani en azından paranızı geri alamasanız bile bir hayır duası alırsınız
koderhan

kişi bu mesajı beğendi.

MarshallXY MarshallXY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım ve Veritabanı Uzmanı S
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 59 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Elindeki kanıtlarla da gösterki acemi olanlar bu işe yeni başlayanlara ders olmuş olur.
koderhan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Php coder
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Kanıt derken? Ne gerekiyor tam olarak ticketten başka bişey yok ki elimde

wmaraci
wmaraci

aeSahin aeSahin www.ahmetenessahin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PR, Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 361 / 151
  • Ticaret 1, (%100)
Geçmiş olsun hocam. En azından tecrübe olmuş ama bunun altında kalmayın,şikayetvar.com'a şikayet açın ki başkalarının canı yanmasın.

PR | Social Media - Advertising - Post-Production

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Bu tür firmaların var olması nedeniyle piyasada isim yapmamış onlarca kaliteli firma varken hiçbirine güvenip hizmet alamıyoruz ve yüzlerce TL verip yıllarca aktif olan büyük firmaları tercih ediyoruz. İşte bu yüzden bu büyük firmalar servetlerine servet katıyorlar.

Geçen gün kişisel sitem için hosting aldım. Aklımda o kadar ön yargı birikmiş ki artık, Sadece Hosting / Radore ve Turhost'dan birini seçeceğim dedim ve Turhost'dan aldım. Adamların hizmeti gerçekten mükemmel ama ben neden bu firmalardan birini seçtim? Onlarca güvenilecek küçük firma varken bunun gibiler yüzünden güvenemediğim için seçtim.

Geçmiş olsun, yasal yollara mutlaka başvurmalısın.
koderhan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Php coder
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

RocKets adlı üyeden alıntı

Bu tür firmaların var olması nedeniyle piyasada isim yapmamış onlarca kaliteli firma varken hiçbirine güvenip hizmet alamıyoruz ve yüzlerce TL verip yıllarca aktif olan büyük firmaları tercih ediyoruz. İşte bu yüzden bu büyük firmalar servetlerine servet katıyorlar.

Geçen gün kişisel sitem için hosting aldım. Aklımda o kadar ön yargı birikmiş ki artık, Sadece Hosting / Radore ve Turhost'dan birini seçeceğim dedim ve Turhost'dan aldım. Adamlarım hizmeti gerçekten mükemmel ama ben neden bu firmalardan birini seçtim? Onlarca güvenilecek küçük firma varken bunun gibiler yüzünden güvenemediğim için seçtim.

Geçmiş olsun, yasal yollara mutlaka başvurmalısın.

Aynı sıkıntı bende de var hostgatorda hostingim varken bizimkiler kazansın diye birde türk reseller bayiden aldım (digital.com.tr değil ) sonuç gerçekten hüsran. Hafta hiç olmazsa 1 gün kapalı kalıyor. Hostgator kadar da hızlı değil. Yazdığım scriptleri hep hostgatora atıyorum bu yüzden

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Yenilemeyi geciktirdiğin için coderhan.com PUBLICDOMAINREGISTRY.COM (dns.parkpage.foundationapi.com) tarafından park a çekilmiş ve geri alma şansın da aracı firmanın domain bayisi olduğunu varsayarsak PUBLİC e 120 veya 130 tl para gönderip domain i tekrar hesabında aktif etmesi gerekiyor. Domain firmaları aracı bayilik verdikleri bu şirketlerdeki domainleri kişinin ödeme yapmaması neticesinde 1 ay sonra hemen park a çekerek yüklü bir para talep etmektedir uyanıklar çünki :) ve 3 ay sonra domaini düşürmektedirler tabi düşme olasılığı yok.
koderhan

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Php coder
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

saydek adlı üyeden alıntı

Yenilemeyi geciktirdiğin için coderhan.com PUBLICDOMAINREGISTRY.COM (dns.parkpage.foundationapi.com) tarafından park a çekilmiş ve geri alma şansın da aracı firmanın domain bayisi olduğunu varsayarsak PUBLİC e 120 veya 130 tl para gönderip domain i tekrar hesabında aktif etmesi gerekiyor. Domain firmaları aracı bayilik verdikleri bu şirketlerdeki domainleri kişinin ödeme yapmaması neticesinde 1 ay sonra hemen park a çekerek yüklü bir para talep etmektedir uyanıklar çünki :) ve 3 ay sonra domaini düşürmektedirler tabi düşme olasılığı yok.

Bence bu ceza olayını düşünüyorudm. Muhtemelen firma ödeme yapmadı ve domain cezalı periyoda düştü. Domaini tekrar almak için 130 tl de vermek istemedikleri için 3 ay oyalamya çalışacaklar beni.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
İyi dolandırmışlar, zayıf noktanızdan vurmuşlar. Saydıklarınız kadar para ödediyseniz. O yaklaşık 400 civarı bir sıradan hosting için. Hemen kullanım sözleşmesini okuuyun cpu ile ilgili bir madde yoksa savcılıga gidin kat kat fazlasını alın o paranın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al