En iyi hosting firması? (ANKET)

150 Mesajlar 23.180 Okunma
smmexpress

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
    • Üyelik 03.02.2017
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad D** K**
    • Mesajlar 4766
    • Beğeniler 3157 / 3156
    • Ticaret 12, (%100)

MertOğlu adlı üyeden alıntı

Anlamadım sanki burası veridyen Hosting firmasının tanıtım yeri gibi olmuş herkes veridyen diyor arkadaşlar 2016 yılında kurulmuş bir firma sanırım Doğrumu ? kısa zamanda bu kadar iyi tanıdıysanız helal olsun gerçekten dediğiniz gibi sağlam bir hizmeti varmı :D Büyülendim resmen :)

Destek süper. Hız gayet iyi.

Aylardır kendileriyle çalışıyorum, umarım hak ettikleri yere gelirler.

wmaraci
    reklam

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 18.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 49 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum Giresun
    • Ad Soyad Y** U**
    • Mesajlar 994
    • Beğeniler 9 / 303
    • Ticaret 11, (%100)
    aeymen kardeşim hak edene hak ettiği değeri vereceksin. İleride de aynı anlayışla hizmeti sürdürürlerse hosting sektöründe 1 numara olmalarının önü açık. Veridyen'e geçene kadar 3 yıl boyunca Netİnternet müşterisiydim. Şimdi hakkını yemeyelim, bir gün bile sitede sorun yaşamadım, gözüm hiç arkada kalmadı. Yani tamamen kurumsal, güvenilir bir firma.

Ama fiyat/performans oranları oldukça kötü. Site hitim 2k'ya yaklaştığında CPU kullanımım %100'ü aşmaya başladı, ben de en üst paket kullandığımdan mecburen başka firmaya yani Veridyen'e geçtim. Şimdi aynı hit ile CPU kullanım değeri şu ana kadar %10'u hiç aşmadı. Üstelik fiyat olarak Netİnternet'e ödediğim fiyatın yarısını ödüyorum. Kısacası hem fiyatlar uygun hem de hizmet hızlı.

Bir de işin ticaret ahlakı yönü var. Bu forumda benim dışımdaki kullanıcıların yorumlarını da görmüşsündür. Diğer firmalar sana daha üst düzey paket satmaya çalışırken, Veridyen'dekiler "Bu kadar hit için VDS almanıza gerek yok" deyip sana daha ucuz bir paketi öneriyorlar. Tuhaf geliyor adama bu durum. Daha fazla para kazanmak yerine senin gereksinimine yetecek en uygun paketi öneriyorlar, senden daha fazla para koparmaya çalışmıyorlar.

Umarım gelecek yıllarda da hizmetleri böyle sürer de başka hosting şirketi aramayız.
    aeymen

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin

aeymen aeymen WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 25.02.2017
    • Yaş/Cinsiyet 24 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Yalova
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 8
    • Beğeniler 5 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    Zargana CPU konusunda sana katılıyorum ama her türlü teknik desteği en hızlı şekilde ulaştıran ve memnuniyet sağlayan bir firma.

Düşmana savaşmadan boyun eğdirmek, maharetin doruk noktasıdır.

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
    • Üyelik 20.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
    • Konum Diyarbakır
    • Ad Soyad M** Ç**
    • Mesajlar 1029
    • Beğeniler 318 / 313
    • Ticaret 8, (%100)
    Veridyen

wmaraci
    wmaraci

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
    • Üyelik 03.02.2017
    • Yaş/Cinsiyet 53 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad D** K**
    • Mesajlar 4766
    • Beğeniler 3157 / 3156
    • Ticaret 12, (%100)

Zargana adlı üyeden alıntı

aeymen kardeşim hak edene hak ettiği değeri vereceksin. İleride de aynı anlayışla hizmeti sürdürürlerse hosting sektöründe 1 numara olmalarının önü açık. Veridyen'e geçene kadar 3 yıl boyunca Netİnternet müşterisiydim. Şimdi hakkını yemeyelim, bir gün bile sitede sorun yaşamadım, gözüm hiç arkada kalmadı. Yani tamamen kurumsal, güvenilir bir firma.

Ama fiyat/performans oranları oldukça kötü. Site hitim 2k'ya yaklaştığında CPU kullanımım %100'ü aşmaya başladı, ben de en üst paket kullandığımdan mecburen başka firmaya yani Veridyen'e geçtim. Şimdi aynı hit ile CPU kullanım değeri şu ana kadar %10'u hiç aşmadı. Üstelik fiyat olarak Netİnternet'e ödediğim fiyatın yarısını ödüyorum. Kısacası hem fiyatlar uygun hem de hizmet hızlı.

Bir de işin ticaret ahlakı yönü var. Bu forumda benim dışımdaki kullanıcıların yorumlarını da görmüşsündür. Diğer firmalar sana daha üst düzey paket satmaya çalışırken, Veridyen'dekiler "Bu kadar hit için VDS almanıza gerek yok" deyip sana daha ucuz bir paketi öneriyorlar. Tuhaf geliyor adama bu durum. Daha fazla para kazanmak yerine senin gereksinimine yetecek en uygun paketi öneriyorlar, senden daha fazla para koparmaya çalışmıyorlar.

Umarım gelecek yıllarda da hizmetleri böyle sürer de başka hosting şirketi aramayız.

Dediğiniz gibi, başka marka olmuş büyük firmaların hepsi bana sunucu tavsiyesinde bulundular. Hatta birinde sunucu deneyimi yaşayıp kahroldum resmen.
    Veridyen paylaşımlı hostingde sıkıntı yaşamazsınız dedi, çok şükür yaşamıyoruz.
    Üstelik sitelerimin çoğu opencart yazılım.
    Tekrar diyorum, umarım hak ettikleri yere gelirler.
    Kolay gelsin herekese.

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
    • Üyelik 03.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Planlama
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad Y** A**
    • Mesajlar 893
    • Beğeniler 253 / 253
    • Ticaret 4, (%100)
    internetbilisim.net tavsiye ederim.Kaç yıldır kullanıyorum bir ticketlara hemen geri dönüş yapıp ilgileniyorlar.Onur Bey Adem Bey 10 numaralar

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

webteoneno webteoneno WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.03.2017
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 341
    • Beğeniler 141 / 225
    • Ticaret 3, (%100)
    Türk hosting ise Veridyen,
    Yabancı hosting ise NameCheap 👍

scriptcidayi scriptcidayi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.03.2017
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad I** Ş**
    • Mesajlar 135
    • Beğeniler 30 / 32
    • Ticaret 0, (%0)
    Bence anindahosting.com çünkü öğrenci indirmi ( çok yüksek derecede ) , anında mesajlara cevap , canlı sohbet, ücretsiz ssl sertifika vb avantajı vardır.
    LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

Trablus Trablus Başarı = Doğru Strateji Kullanıcı
    • Üyelik 12.03.2017
    • Yaş/Cinsiyet 23 / E
    • Meslek Analist
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad İ** S**
    • Mesajlar 255
    • Beğeniler 28 / 59
    • Ticaret 7, (%100)
    Bana göre en iyisi hosting.com'tr Teknik Destek Bakımından Diyecek Kelime Bulamıyorum 20'ye Yakin Taleplerimi Sorunsuz Bir Şekilde Çözdüler. İyi Bir Firma Tavsiye Ederim. Saygılar.

www.hizlikazanc.org

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 18.03.2017
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Burdur
    • Ad Soyad Y** C**
    • Mesajlar 542
    • Beğeniler 177 / 178
    • Ticaret 2, (%100)
    Fiberserver.net.tr

Yıllardır bu firma ile çalışmaktayız en ufak sıkıntı bile yok Şükürler olsun

wmaraci
    Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al