wmaraci reklam

E-ticaret sitesi için hosting ? server ?

31 Mesajlar 5.083 Okunma
wmaraci reklam

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)

Loving adlı üyeden alıntı

Teşekkürler fakat ben SINIRSIZ band olarak paketi aldım host idare eder ama server a zorlar demek ne demek oluyor o zaman oraya kota belirtmeliydi sınırsız dememeliydi ?

Şirket anlaşmanızı okumanızı tavsiye ediyorum. Hitiniz google üzerinden mi geliyor sosyal medya üzerinden mi ?
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Loving Loving instagram hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)

sosyal medya diyelim..

• Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Loving Sitenizde çok az ilan var gibi görünüyor birde siteniz çok ağır.. Sosyal medyadan çekmek için hit bence çok erken davranmışsınız çünkü gelen ziyaretçi bir daha gelmek istemeyebilir bu şartlarda..
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Ağır kalma konusuna katılıyorum neye bağlı olabilir bu ? Sebilisim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)

Loving adlı üyeden alıntı

Ağır kalma konusuna katılıyorum neye bağlı olabilir bu ? Sebilisim

Bunu açıklamak için önce temanı incelemek lazım şirketinizden dolayı olabilir temanızdan olabilir en büyük sıkıntıları bu ikisi yaratır

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Sebilisim Hesap günlük aldığı ziyaretci 2K bu durumda tema ve şirket ne alaka konuyu açan arkadaşın artık masraf yapma vakti gelmiş görünüyor.

Kendisine ait güzel optimize edilmiş cPanel bir sunucuya ihtiyacı var bunu direk sorun şirketinizden olabilir diyerek bilgisizce davranmak çok yanlış üstelik konuyu açan arkadaşıda yanlış bilgilendiriyorusunuz.
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
LosTTeeN Hadi üşenmeyip size kendi film site hikayemi anlatayım...

Piyasada çok kullanılan bir tema kullanıyordum bende hatta isim vereceğim tahamat teması.. Sitem şuandaki hostingimde 3 saniyenin altına düştüğünü görmedim açılış hızının... Gerek SEO uzmanlarından aldığım tavsiyeler gerekse hiti 10K'nın üzerinde olan tek bir tahamata temasının olmaması sonucunda önce vps servere geçtim ayda 60 TL vererek ne mi oldu ? 2 saniyeleri gördüm ama ayda 60 TL vererek. Sonra bir yerden sonra anlamsız gelmeye başladı ve siteyi kapattım. Bundan 1 ay önce siteyi tekrar açtım bu sefer ne yaptım sizce ? Tabii keremiya teması ile girdim işe botu olmamasına rağmen göze aldım girdim. ŞOK OLDUM ! benim 3 saniyenin altına düşüremediğim film sitem 1.3 saniyenin üzerine çıkmıyor... Umarım tema farkını anlatabilmişimdir. Eğer teması güzel optimize edilmiş değilse değil vds - vps dedicated sunucuya taşısa iş yapamaz.
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
resimleri blogger.com üzerinde barındırabilirsin.
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

Sebilisim adlı üyeden alıntı

LosTTeeN Hadi üşenmeyip size kendi film site hikayemi anlatayım...

Piyasada çok kullanılan bir tema kullanıyordum bende hatta isim vereceğim tahamat teması.. Sitem şuandaki hostingimde 3 saniyenin altına düştüğünü görmedim açılış hızının... Gerek SEO uzmanlarından aldığım tavsiyeler gerekse hiti 10K'nın üzerinde olan tek bir tahamata temasının olmaması sonucunda önce vps servere geçtim ayda 60 TL vererek ne mi oldu ? 2 saniyeleri gördüm ama ayda 60 TL vererek. Sonra bir yerden sonra anlamsız gelmeye başladı ve siteyi kapattım. Bundan 1 ay önce siteyi tekrar açtım bu sefer ne yaptım sizce ? Tabii keremiya teması ile girdim işe botu olmamasına rağmen göze aldım girdim. ŞOK OLDUM ! benim 3 saniyenin altına düşüremediğim film sitem 1.3 saniyenin üzerine çıkmıyor... Umarım tema farkını anlatabilmişimdir. Eğer teması güzel optimize edilmiş değilse değil vds - vps dedicated sunucuya taşısa iş yapamaz.

Fakat bende size burada bahsetmek isterimki 2K ziyaretci almakta arkadaşımızın sitesi yani Optimizasyonu geçtim kanat takım uçsa taş çatlasın 3K ziyaretci alır fakat VPS,VDS veya dedicated geçmesi kaçınılamaz.

Elbetteki tema veya scirpt gereklidir fakat hosting ile ilerlemeside mümkün değildir.
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)

madalyon adlı üyeden alıntı

resimleri blogger.com üzerinde barındırabilirsin.

Bu sağlıklı olur mu bilmediğimden soruyorum :confused:

Gerçekten sayenizde bir çok bilgi edindim ve hala yazdıklarınızı merakla okuyorum ... Peki sizin siteye girip dışardan gözlemdiğiniz yanlışlar nedir ? tema optimizasyonu js ler vs dışardan bakıp bu soruna derman olacak çözüm önerileriniz nedir ? Ben ilgi gösterip vakit harcayıp tavsiye ve önerilerde bulunan tüm arkadaşlara sonsuz şükranlarımı sunarım.

Çoğul ziyaret : 7001
Tekil ziyaret : 1700

5. günün sabahı istatistikleri akşama kadar 2000-2500 görür sanırım 5 günde toplam ziyaretçi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al