wmaraci reklam

F/p hosting tavsiyeleriniz?

7 Mesajlar 1.112 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum;
Veridyende hosting sürem dolmak üzere. Yenilemek veya başka şirkete geçmek arasında kararsızım. Genel olarak memnunum ama sebebini bir türlü bulamadığım şekilde ara ara siteye girerken çok fazla zaman harcıyor. Normalde 1-2 saniyede açılan site bir süre girmeyince veya durduk yere 10-30 saniye arasında yüklenebiliyor. Sunucu yanıt süresini hızlandırın uyarısı veriyor bu denk geldiği zaman pagespeed de. Acaba sunucu hizmetlerinin çalışması için geçen süre mi bilmiyorum diğer firmalar nasıl bu konuda. Önerdiğiniz bu fiyata bu kadar performans kaçmaz diyeceğiniz hostingler hangisi (wordpress)?

wmaraci
reklam

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Güzelhosting , odeaweb , natro düşünebilirsiniz. Ağır sitelerimde dahi güzel performans alıyorum.

prestij

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
FurkanOYMAK hocam 2 firma benim ilgilendiğim paket suanki kullandığım paketin 2 katı fiyatında. Odeaweb de daha 2 gün önce duydum ilk kez. Bana pek güven vermedi açıkçası, fiyatları da uygun, hızı nasıl bilmiyorum. daha önce kullanan arkadaşlar varsa deneyim paylaşırlarsa sevinirim

recklesschat recklesschat Minimal :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 21 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
şu an da 4 adet web sitem aylık 30 lira ödediğim HostLAB VDS sunucularında barınıyor, günlük hitleri 400-1800 arası değişen 4 web sitesinden bahsediyorum 2 adet wp blog 1 adet wp wocommerce 1 adet xenforo forum mevcut sunucuda 1 gram takılma yok performansını geçtim çok üst düzey ilgililer bizzat yaşadığımdan biliyorum ne olduğundan bile haberim yokken kendileri tarafından arandım ve durumu izah ettiler botnet saldırısı olduğu için bilgilendirmek istemişler .
Kendilerinin web sitesi ; https://www.hostlab.com.tr/

Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim f/p olarak benim için zirvede bir firmadır.
HostLAB Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
f/p bu konuda bence göreceli olduğundan, bahsi geçen birçok firmayı kullanmış biri olarak turhost diyorum.

Güzel net, RADORE ve NETİNTERNET veri merkezlerini kullanıyor. Bu 3 firma da olabilir.

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Ne zaman boyle bir soru gorsem hep guzelhosting derim. Destek konusunda cok iyiler, cok ilgililer. Fiyat olarakta bence o hizmete düşük. Su anda firma sahibi gibi övmüş olabilirim ama emin olun gerçektende ben memnun kaldım.

Web sitem: yazilimsoru.com

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Contabo var hocam yıllarca kullandım hız ve fiyat çok iyi. Türk hostingleri de iyi de bi yerden sonra ya patlıyor ya fiyatlar şişiyor anlamak güç

Contabo

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al