lostyazilim

Film Sitesi İçin hosting arıyorum

23 Mesajlar 4.347 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Anlam veremediğim nokta ise şu, yorum yapan herkes Türkiye Lokasyon ve Yerli Firmaları önermiş pardonda Türkiye Lokasyonda hangi baba yiğit ben telif hakkını sorun etmem demeye cesaret edebilir hangi firma? İsimTescil falan peh, mail geldiği an sitenize uyarıyı çakar belirtilen süre maksimum 1 gün olur kaldırılmazsa postayı çakar tüm bilgilerinizi adamlara iletir.

Ayrıca kesinlikle hosting alınmaması gereken bir yer İsimTescil, hosting de VPS hizmetide kullandım berbat ötesi bir alt yapıları mevcut. İyi diyen arkadaşlar iyi bir alt yapı görmedikleri için muhtemelen onu iyi olarak düşünüyorlar. Destek ekibi 1 saat cevap atıyor demişler onuda anlamadım, 1 saat? 1 gündür o 1 gün :)

wmaraci
reklam

Hakanmert Hakanmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
engin hocam telif hakkı görmek istemiyorum diyen kişi embed codunu yapıştırıcak ozaman

b3L4 b3L4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilişim hizmetleri
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 21 / 16
  • Ticaret 5, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Anlam veremediğim nokta ise şu, yorum yapan herkes Türkiye Lokasyon ve Yerli Firmaları önermiş pardonda Türkiye Lokasyonda hangi baba yiğit ben telif hakkını sorun etmem demeye cesaret edebilir hangi firma? İsimTescil falan peh, mail geldiği an sitenize uyarıyı çakar belirtilen süre maksimum 1 gün olur kaldırılmazsa postayı çakar tüm bilgilerinizi adamlara iletir.

Ayrıca kesinlikle hosting alınmaması gereken bir yer İsimTescil, hosting de VPS hizmetide kullandım berbat ötesi bir alt yapıları mevcut. İyi diyen arkadaşlar iyi bir alt yapı görmedikleri için muhtemelen onu iyi olarak düşünüyorlar. Destek ekibi 1 saat cevap atıyor demişler onuda anlamadım, 1 saat? 1 gündür o 1 gün :)

bizim kullandığımız makinalar fransa lokasyonludur isteyen arkadaşlarımıza uygun fiyatlı hosting açabiliriz + yeni site ise ufak çaplı seo backlinte hediye ediyoruz ama kurumsal yada profesyonel paket alırlarsa ys belgemiz olmadığı için forumlarda satmamız yasak

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al