wmaraci reklam

Gigc.net Çöktü mü?

3 Mesajlar 511 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ykfilmizle ykfilmizle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 13, (%92)

Merhaba arkadaşlar;

Sabah uyandım sitelerimin hiç biri çalışmıyor. Gigc.net den hizmet alıyorum. Firmanın whatsapp numarasına yazdım. Saldırı olduğunu ve verilerinizin büyük ihtimal silindiğini, backup sunucularının da saldırı altında olduğunu dolayısıyla backup da alamacağımızı söylediler.

Eğer veriler giderse, mağduriyet inanılmaz derecede büyük olacak.

Buna benzer bir durum yaşayan var mı aranızda? Varsa çözüm öneriniz olursa çok sevinirim.

İyi çalışmalar herkese. 

https://hinisim.com
wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Şahsen bir kez bir firmada yaşadım neyseki arkadaşımdı birşey demedim ama başka firma benim verilerimi kaybetmesi halinde direk savcılığa suç duyurusunda bulunurum affetmem sunucu firması verileri yedeklemekle sorumludur kvkk kanunlarında hepsi yazıyor aksi durumda tazminatla karşı karşıya kalabilir

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Sunucuları Hetzner Firmasında, Almanya'da.

Çökmüş olma ihtimali çok düşük. Başka bir sorun var gibi. Çünkü Hetzner-e kadar ping sorunu yok. Ama hetzner sonrası ilgili domainin dns-leri bağlı olduğu sunucuya ulaşılamıyor.

Bu durumda direk Hetzner-e durumunuzu detaylı bir şekilde açıklayarak mail göndermeniz daha doğru olur. Size ne olduğunu tam söylemeseler de en azından bir fikir oluşturacak cevabı mutlaka alabileceksiniz.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al