wmaraci reklam
lidertakipci

GoDaddy Hosting Konusunda Nasıl?

10 Mesajlar 9.317 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşlar Selamlar;

Genelde hostgator kullanırım ama bu sefer denemek istiyorum burayı tavsiye eder misiniz? 100 GB alan ve 25.000 hit sınırı veriyor. Hediye domain hariç 35,88 TL ye geliyor.İşim zaten ABD lokasyonda o yüzden tavsiye eder misiniz?

wmaraci
reklam

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
25k hit dediğin 2 tl lik host ise onu boşver. Ekonomik hosting paketi indirim ile 27 tl ye geliyor onu al. Gayet iyi bu arada.

noname noname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Özellikle DDOS koruması vermesi beni cezbetti. Fiyat olarakda $12 ödedim host ve domaini aldım. Bakalım hostgator'dan iyimi göreceğiz. Bu fiyata çok bişey beklemiyorum ama almadan geçmeyeyim dedim.

detaylı incelemesi burada yazılmış, isteyen bakabilir >https://eniyiyabancihosting.com/inceleme/godaddy-hosting-nasil-godaddy-hakkinda-hersey/""> Godaddy Hosting Nasıl?

GÜNCELLEME 2018: Bu tarihten beri kullanmaktayım gayet mantıklı bir tercih yapmışım.

26es222 26es222 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Yavaş

Wordpress, Seo, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Rakip Analizi
wmaraci
wmaraci

mskorkmaz mskorkmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ekonomik tek sitelerde hız verimliliği gayet iyi ancak paylaşımlı Lüks ve Üst Düzey hostinglerde aşırı yüklenme olduğu için ve türkiyede barındırılmadığı için aktif olunan saatlerde yavaşlığı hissediyorsunuz.

Konuyla ilgili aradığınız zamanda "Her hangi bir problemin gözükmediğini; fazla site barındırıldığı için bir tane daha hosting alarak siteleri paylaştırıp bu sorunu çözebilirsiniz" gibi yanıtlar geliyor.

Kendim deluxe (luks) hosting kullanıcısıyım 7 adet wp ve fazla trafik almayan html sayfalar barındırıyorum. Limitsizinde limiti olması gerekiyormuş demekki.

Tavsiye etmiyorum. Türkiyeden sunucu arıyorum önerilere açığım.

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Bence hiç iyi değil, ben kurumsal paket almıştım ne seo düzgün çalışıyordu ne arayüz iyiydi, hiç bir şekilde iyi değildi. Geçen sene almıştım yabancılara türkçe öğretme projem vardı. Müşteri hizmetleri +44 abd hattıydı, bir gün aradım bir tane kız çıktı daha belli liseden yeni mezun olduğu bana deneme yanılma yoluyla problemi çözmeye çalışıyor, bunu yapın olmazsa şunu yapın, olmadı sisteminizi yenileyin. O günden sonra bu firma benim için bitmiştiö.

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)
Açıkçası paneli ve özellikleri çok iyi.Fakat inanılmaz yavaş.Hitleriniz ortalamanın üstündeyse Godaddy iyi bir seçim olmayacaktır sizin için.

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Go Daddy'i 1 yıla yakın profesyonel hosting paketlerini satın aldım. Toplam 3 paket e 1000 TL. üstünü verdim.

1- Müşteri Hizmetleri: Zafer ve Ayla ve Bir bayan daha var. Ulaşabilirsen yardımcı olmaya çalışıyolar aralarında en tecrübeli Zafer Beydir. Ama ulaşmak kolay değil 32 Dk. beklediğimi bilirim. Ayrıca Vps ve Vds sunucu satın alırsan TR destek mevcut değil.

2- Hosting : Barındırma pakelerinin tamamında kullanıcı sınırlaması var. En üst paket ve ekstra tüm özellikleri satın aldım. Anlık 150 kullanıcı diyor ama 20 kullanıcıda pert. Ayrıca yıllık yenileme ücretleri çok yüksektir.

3- SSL : Güvenlik sertifikasını kendi üretiyor. Çok şirket tanısada bankaların bazıları tanımıyor. ( Yeni yasaya göre E-Ticaret sitelerinde SSL zorunludur.)

4- Performans: Wordpress kuracaksan şimdiden geçmiş olsun. O kadar yavaş ki şimdiden koşmaya başla sunucu açmadan data centerda local olarak izlemeye yetişirsin. :).

5- Diğer portal ve cms yazılımları : E ticaretlerin bir çoğu yavaş çalışmaktadır. Şuanda hali hazırda hala barındırttığım siteler var. ( En nihayetinde para verdik bitene kadar uyduruk siteleri barındırtıyorum :) )

6- Dünya genelinde 1. sırada değil gönüllerin tahtına oturmuşta olsa bu saatten sonra Go Daddy benim için bitti :)

noname noname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
@comutsoft
hocam yazmış döktürmüş ama ben dayanamadım Godaddy Kupon sitesindeki $12 a hem domain hem hosting olayını görünce atladım :) Özellikle Godaddy hosting nasıl yazısındaki özelliklerde DDOS olayıda beni cezbetti.

Şimdi bu özellikleri yerli bir firmada almaya kaltığımızda mümkün olmuyor, hemen en küçük bir saldırıda hatta yoğunlukta site SUSPENDi yiyor direkt. Bakalım deneyip göreceğiz...

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
İndirim kodlarıyla Godaddy host paketi aldım 2 gün sürmedi küfrettim. Güzel Hosta geçtim. Godaddy'ın sunucuları sanırım yurt dışı olduğu için çok geç açılıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al