wmaraci reklam

Godaddy Hosting Nasıldır, Niye Bu Kadar Ucuz?

26 Mesajlar 5.282 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 31.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Otelcilik
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad V** C**
    • Mesajlar 334
    • Beğeniler 69 / 50
    • Ticaret 6, (%100)

onurasillsoy adlı üyeden alıntı

arkadailar peki godaddy nin hosting ini önerirmisiniz. Godaddy mi hostgatormu hangisi daha iyi

godaddy hem türkçe hemde paeli kolay kullanım. godaddy kullanmanı tercih ederim, kod bularak indirimli alışveriş yapabilirsin.

wmaraci
    reklam

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
    • Üyelik 07.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Web Programcılığı
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 446
    • Beğeniler 9 / 184
    • Ticaret 14, (%93)
    Bahsettiğin isimtescil firması Godaddy nin tırnağı olamayacak bir firma olmakla beraber aldığı paranın %10 unu hak etmeyecek bir hizmet verir.

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
    • Üyelik 17.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Lawyer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 552
    • Beğeniler 108 / 109
    • Ticaret 11, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Bahsettiğin isimtescil firması Godaddy nin tırnağı olamayacak bir firma olmakla beraber aldığı paranın %10 unu hak etmeyecek bir hizmet verir.

Hocam ama bir yılın sonunuda düşünmek lazım

Lawyer

• Üyelik 07.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 446
    • Beğeniler 9 / 184
    • Ticaret 14, (%93)

teknoabi adlı üyeden alıntı

Hocam ama bir yılın sonunuda düşünmek lazım

Sen isimtescilde 2 ayını geçir, site işinden soğursun. Dünyanın en kalitesiz sunucusunu kullanan insanın bile siteleri o kadar kapanmıyordur. Bazen kendi sitelerine bile erişim sağlanamıyor yahu adamların. Bırak 1 sene sonrasını ertesi gün para iadesi istemeye başlarsın. Çok seo müşterim var isimtescilden hosting alıp sabah akşam isimtescile söven.
    teknoabi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

KAS KAS WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 04.07.2013
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek webmaster
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad i** K**
    • Mesajlar 257
    • Beğeniler 34 / 62
    • Ticaret 40, (%100)
    Hosting için uzun zamandır kullandığım Alastyr'ı öneririm.

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
    • Üyelik 17.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Lawyer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 552
    • Beğeniler 108 / 109
    • Ticaret 11, (%100)

Sen isimtescilde 2 ayını geçir, site işinden soğursun. Dünyanın en kalitesiz sunucusunu kullanan insanın bile siteleri o kadar kapanmıyordur. Bazen kendi sitelerine bile erişim sağlanamıyor yahu adamların. Bırak 1 sene sonrasını ertesi gün para iadesi istemeye başlarsın. Çok seo müşterim var isimtescilden hosting alıp sabah akşam isimtescile söven.

5 yıldan beri isimtescil kullanıyorum haklısınız uptime gibi husularda çok sıkıntı çıkartsalarda 7x24 destek ekipleri var her ne kadar adamı çılgına çevirselerde. Hem güvenilirlik açısından kurumsallaşmış köklü bir firma olması da insanı düşündürmüyor değil bence

Ek Olarak:

5 yıldan beri isimtescil kullanıyorum haklısınız uptime gibi husularda çok sıkıntı çıkartsalarda 7x24 destek ekipleri var her ne kadar adamı çılgına çevirselerde. Hem güvenilirlik açısından kurumsallaşmış köklü bir firma olması da insanı düşündürmüyor değil bence

Lawyer

• Üyelik 07.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 446
    • Beğeniler 9 / 184
    • Ticaret 14, (%93)

teknoabi adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Sadece şunu söyleyebilirim size, pazarda isim yapmış bir elmacı var fatura kesiyor pahalı satıyor ama elmanın %80i çürük. v.s Hemen yanında da market var, ithal elma satıyor. Çürük yok, millette pazarda nam salmış kişiden alıyor. Neden ? Köklü pazarcı yıllardır burada fatura falanda kesiyor.

Sizde kullanıyormuşsunuz işte, berbat bir firma isimtescil bazı wm forumlarında isimleri bile engelli adamların.

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 19.07.2012
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Desinatör
    • Mesajlar 369
    • Beğeniler 40 / 73
    • Ticaret 12, (%100)
    İsimtescil neden? Türkiye de ondan daha kaliteli firmalar var. Mesela güzel.net.tr ben yaklaşık 3 yıldır bu firma ile çalışıyorum destek ekip ve sunucuları gerçekten çok iyi. Domain için ihs seçebilirsiniz benim gözümde ihs isimtescile bin çeker. Fiyat konusuna gelirsek godady isminden bahsettirmek ve host satabilmek için o fiyatı verir sonucunda isim yapıyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı ile yola çıkan bir firma. İsimtescilden çok çok iyi türk firmaları mevcut. Arastirmanizi öneririm. Dediğim firmalardan guzel.net.tr emin olun ki çok iyi bir host firması ben çok memnunum Kendilerinden ciddi anlamda Allah razı olsun.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
    • Üyelik 05.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 48 / E
    • Meslek Havayolu iscisi
    • Konum Fransa
    • Ad Soyad Y** Ç**
    • Mesajlar 1351
    • Beğeniler 86 / 354
    • Ticaret 9, (%100)
    Godady hostunu iki yildir kullaniyorum yurtdisindan bircok hostlar kullandim hicbirinden memnun olmadim ,kullandigim hostuda aylik oderim sorun oldumu degistiririm.Gecenlerde dedim hostgatoruda deneyeyim diyerek 2 aylik aldim 1 ay dolmadan cpu gectiniz diyerek hergun bildiri gelmeye basladi aslinda almis oldugum pakette limitsiz .Bende tekrar butun sitelerimi godady ye tasidim gunlukte swf dosya yukluyorum simdilik hicbir bildiri gelmedi.Denemek isteyenlere 1 aylik satin alip denemenizi tavsiye ederim

Degerini bilki degerin bilinsin
    ----------------------------------

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 25.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Journalist
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 1621
    • Beğeniler 419 / 197
    • Ticaret 5, (%80)
    Godaddy en güvenilir kuruluşlardan biridir tabiki godaddy hostunu öneriyorum.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al