wmaraci reklam

Godaddy Hosting Nasıldır, Niye Bu Kadar Ucuz?

26 Mesajlar 5.289 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
    • Üyelik 17.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Lawyer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 552
    • Beğeniler 108 / 109
    • Ticaret 11, (%100)
    Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim fakat GoDaddy bir hayli oy almış ankette yahu:OO

Lawyer
    wmaraci
    reklam

salihyksl salihyksl WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 11.08.2014
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Konya
    • Ad Soyad S** Y**
    • Mesajlar 233
    • Beğeniler 58 / 11
    • Ticaret 1, (%0)
    arkadaşlar bu Godaddy +18 içerikli site barındırsak bir sıkıntı çıkarıyor mu?bilgisi olan var mı?

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 20.05.2013
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** Y**
    • Mesajlar 1170
    • Beğeniler 216 / 214
    • Ticaret 0, (%0)
    Forumda ne zaman hosting konusu açılsa muhabbet uzayıp gidiyor iyide oluyor doğal olarak burada bahse konu hosting firmalarinda çalışan yada temsil edende vardır daha önce onlarla calişma fırsatım olmadığı icin kimseyi eleştirmeye hakkim yok ama çaliştiklarimi sizlerle paylaşmak isterim bende bu yola isimtescille başladim iyiki isimtescille başlamışim şu an aklimda isimtescille alakali bir soru yok acik ve net calişilmamasi gereken bir firma. En memnun kaldığım kebirhost du Melih bey sagolsun o acemilik donemlerimde en basit sorunlarima sabirla cevap verirdi ama galiba biraz takıntılı biriyim Natro kurumsal geldi bana Turkiyede yok diyerek kimsenin hakkini yemek istemiyorum ama kaç tane natro dışında sunucularin olduğu odayi gosterebiliyor sicaklik guvenlik deprem vb bircok detaya onem vermişler harikalar mi elbette hayir yillardir natro yerinde sayiyor en basit hosting firmalarin bile verdigi yedekleme hizmetini standart hale getiremediler sunucu tepkime sureleri hep yavaş geldi bana yardim konusunda başdan savarlar ama ısrarla yardım istersen profesyonel çözüm üretirler kurumsal olmalarindan dolayi natroyla devam ediyorum Türkçe profesyonel destek yoksa yabanci sirketleri önermem

Ariass Ariass WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.02.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Hollanda
    • Ad Soyad B** S**
    • Mesajlar 437
    • Beğeniler 14 / 58
    • Ticaret 10, (%100)
    Godaddy'den hosting almak şans işidir. İyi bir servera denk gelirsen şanslısın. Benim hostingin serverinde arıza çıktı. 15-20 gün site 18-19 saniyeden aşağı açılmıyordu.

thanks god
    wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

noname noname WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Webmaster
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** G**
    • Mesajlar 36
    • Beğeniler 2 / 8
    • Ticaret 0, (%0)
    Niye bu kadar ucuz çünkü bu bir pazarlama stratejisi. Düşünsenize 12 dolara domain+hosting veriyor. Böyle olunca da bir çok kişi bu firma ile çalışıyor. Domain işinden sonra host konusunda da dehşet bir müşteri sayısına ulaştılar. Yani kısaca pazarlama stratejisi işe yaradı. NASIL? bir firma dersen o konuda yazılmış makaleyi okumanı tavsiye ederim > Godaddy nasıl?

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum Kütahya
    • Ad Soyad M** G**
    • Mesajlar 1256
    • Beğeniler 148 / 399
    • Ticaret 22, (%95)
    Godaddy ile alan adını al digital ocean'dan sunucu işini hallet aylık 5$

hesap satış
    wmaraci
    Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al