wmaraci reklam

Güzel.NET Reseller Hosting Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

25 Mesajlar 4.019 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
tamam kardeşim teşekkür ederim.:)
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

GuzelNetTr GuzelNetTr Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 24 / 94
  • Ticaret 7, (%100)
Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederiz.

@yb79 CPU konusunda zaten sorun yaşadığınızda destek sağlıyoruz ancak yazılım taraflı bir CPU sorununu bizim çözmemiz mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla bu konuda bilgilendirme yapıyoruz. VPS'lerde oldukça üst düzey işlemciler kullanmaktayız ve bahsedilen 6-7bin hit ile sorun yaşamamanız gerekir, yaşanıyorsa yazılım taraflı düzenlenmelidir. Şimdi kimi script anlık yüzlerce hiti sorunsuz çalıştırırken aynı VPS'i kullanan bir script 3-5 anlık ziyaretçiyle bile sorun yaşayabiliyor. Haliyle alınan sunucunun altyapısı da bir yere kadar, bütün herşey zaten scriptinize bağlı.

@ramanujan Taşıma işlemlerini biz bir kereye mahsus olarak yeni alımlarda sağlıyoruz. Bunun dışında birçok durumda "bir kereye mahsus" olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak taktir edersiniz ki bu tip istekler hosting firmasının yükümlülüğü değil. Bu işlemlerin çoğunda otomatik yapılan bir işlem yok, manuel işlem yapılıyor, kimisi saatlerce mesai harcanmasına yol açabiliyor. Eğer bu tip işlemleri sürekli olarak üstlensek, en az 3-4 personel daha çalıştırmamız gerekli, bu durumda da bu ücretlerle hizmet sağlanabilmesi mümkün olmayacaktır. Yurtdışı şirketlerin emin olun ki gerek donanım, gerek elektrik, gerek internet erişimleri, herşeyleri bizden kat kat ucuz. Adamların gelirlerinin yanında giderleri yok denecek kadar az. Haliyle yatırımı personele yapıyorlar ve bu işlemleri de üstleniyor olabilirler. Emin olun biz de elimizden geldiği kadar bu konularda yardım sağlamaktayız. Yaşadığınızı söylediğiniz sorunu bilemiyorum ancak genel sunucu sorunları zaten en kısa sürede çözülüyor, hesaba özel sorunları ise inceleyip mümkün olduğu kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz(bizimle ilgili değilse).

@PcDelisi emin olun ki ilk günkü heyecanla çalışıyoruz. Müşteri sayısı 10 da olsa 15000 de olsa fark etmiyor. Amacımız her zaman en iyi hizmeti sağlamak ancak tabi ki bu hizmet hosting hizmeti sınırlarında kalmalı. Yazılım sorunları çözmek gibi işlemleri biz sağlayamıyoruz(eğer bildiğimiz bir konuysa onu da yapıyoruz), beğenmediğimiz tek müşteri tipi ise ödeme yapınca kendinde bize sahip olma hakkını bulan müşterilerdir, bu kişiler hosting hizmeti aldığını değil, bizi satın aldığını sanıyor, hele bir scriptinde CPU sorunu oluşsun bizden kötüsü olmuyor mesela, ya da virüslü script yüklüyor sunucu silince bizim sunucumuz bozuk oluyor vb. örnek çoğaltılabilir. Haliyle iade yapıp uzaklaştırmaya bakıyoruz.. Müşteri hesabınıza erişemediğim için sorununuzu göremiyorum, genel konuşuyorum. Ancak bu şekilde hissettiyseniz üzgünüz.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
guzel de , bir kaç adet domain, bir kaç adet ip, bir kaç adet hosting, bir kaç adet ssl bir de resellerim bulunuyor. Hosting konusunda adı geçen firmaların %95 inden kaliteli olduğunu önceki deneyimlerime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim.

ramanujan ramanujan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
GuzelNetTr Merhaba, bahsetmiş olduğum sorun taşıma işlemi değildi, ana domaindeki sitenin silinip yerine serverınızda hali hazırda bulunan diğer sitemin ana domain olarak geçirilmesiydi. Demiş olduğum gibi genel anlamda memnundum sizden, öyle kayda değer bir sorun yaşamadım. Türk firmalar arasında bu işi en güzel şekilde yapmaya çalışan ve kurumsal ilkelere bağlı çalışmaya önem veren firmalardan birisiniz.

Konudaki eleştirimi yapmak size fayda sağlamak içindi, olumsuz ama yapıcı eleştiriler olumlu eleştirilerden daha faydalıdır. Yerli hosting ve alanadı sağlayıcısı arayan kullanıcılara güzelhosting'i en içten şekilde tavsiye ederim.

Saygılarımla.
GuzelNetTr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam resellerini bilmiyorum lakin ciddi manada iyi bir firma. Ben onlarca firmayla çalıştım bukadar memnun kalmadım. Tüm alan adılarımı taşıcam zaten hostlarımın çoğu burda destekleri yeterde artarda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al