wmaraci reklam
lidertakipci

isimtescil.net mail hizmetleri nasıl?

23 Mesajlar 5.456 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

retrospektif retrospektif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 7, (%100)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

Google apps her adımda firma ismi soruyor, bireysel kullanıcılara destek veriyor mu? Ücretsiz olması şart değil, eğer iyi diyorsanız ücreti neyse öderiz :)

Bende Google Apps ücretsiz sürümünü kullanıyorum. Tabi eski hesap olduğundan dolayı. Arkadaşın dediği gibi artık ücretli, eskiler hariç. Kurumsal değilim, bireysel olarak kullanıyorum. Her iki durum içinde uygun. Ayarları biraz uğraştırabilir ama fazlasıyla değer. Ücretsiz olmasına rağmen çok kaliteli hizmet alıyorum. Artık gönderdiğim mailler spama düşmüyor, en iyi yanı bu olsa gerek. Ayrıca kullanıcıların hangi haklara sahip olup olamayacağını belirleyebiliyorsunuz.

Tavsiye ederim.

wmaraci
reklam

Developers Developers Laravel Artisan Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 113 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
AcidBunny'e katılıyorum isimtescil'den tek alacağım ürün Domain olacaktır. onun sebebi de ucuz olması :)

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

darkshaman adlı üyeden alıntı

Sadece Mail ise bu konuda en iyi seçenek bence Google app'dir. Ben öyle yapıyorum, esnek paket kullanıcı başına 4 euro;

Gmail tüm özellikleri + 25 gb pop3, smtp, exchange vb vb

yıllık ödemelerinden fiyat biraz daha düşüyor ama kullanıcı sayınız eksilme veya artma durumlarına karşı en iyi çözüm esnek olan seçenek...

Kurcalaya kurcalaya google apps hesabı açtım ama şöyle bir sorunum var, ben eposta gönderebiliyorum ama alamıyorum. Yönetici panelinden bir ayar yapmak gerekli mi? Domain adresimin dns 'lerini filan düzenledim, domain adresimi onayladım.

Ek Olarak: Tamamdır hallettim. MX proxy uyuşmazlığında takılmıştım deneye deneye onu da hallettim. Herşey için teşekkürler sayenizde bir sistemle daha tanışmış oldum.
darkshaman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al