wmaraci reklam
lidertakipci

isimtescil.net mail hizmetleri nasıl?

23 Mesajlar 5.431 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
ben host hizmeti alıyorum almaz olaydım sitelerin hepsi çok yavaş ve devamlı severe göçüyor ben o firmadan domain bile almıyorum tüm domainleri taşıdım godady bazen godady 1 dolara domain alıyorum ve host resellerdi 5 ay süresi olmasına ragmen hostu degiştirdim.Anlicanız ordan ben igne bile almam artık çok kötü şeyler söylerdim ama burası yeri deyil artık sizler anlayınız.

www.kirlipanda.com
wmaraci
reklam

darkshaman darkshaman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Sadece Mail ise bu konuda en iyi seçenek bence Google app'dir. Ben öyle yapıyorum, esnek paket kullanıcı başına 4 euro;

Gmail tüm özellikleri + 25 gb pop3, smtp, exchange vb vb

yıllık ödemelerinden fiyat biraz daha düşüyor ama kullanıcı sayınız eksilme veya artma durumlarına karşı en iyi çözüm esnek olan seçenek...

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar kimseyi kötülemek istemem ama ben sorun yaşamamak için burasını tercih ettim ancak şimdiden ihtibaren siteyi taşıyorum taşıyıcam ama onda bile sorun bakın işe xxx domainini yönetmektesiniz kısmında,

Hosting Bilgilerim Genel Hosting bilgilerinize bu bölümden ulaşabilirsiniz.

boş herşey boş şimdi ticket attım yok kardeş ben burdan domain alırım tamam ama bir daha sunucumu hosttinmi almak asla,

biliyorumki kimsenin ekmeğinle oynayacak halim yok özellikle vbulletin sisteminde yok o çalışmaz yok bu kimler online kısmı için ayrı olay arada bir kesintiler yok kardeşim ben burdan çıkıyorum lütfen yanlış anlaşılma olmasın yani ben konuyu görünce bildirmek ve düşüncemi dile getirmek istedim bende uzun süredir Forum kullanıcısıyım ama burda bu sorunlarla site yürütmek zor gibi umarım bu sorunları diğer arkadaşlarda yaşamaz teşekkürler iyi forumlar dilerim.
harddepo

kişi bu mesajı beğendi.

Selamlar

snakebad snakebad Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 4 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
İsim Tescil mii duymamış olayım :)

http://www.ihs.com.tr/

tavsiye ederim.

wmaraci
wmaraci

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)

snakebad adlı üyeden alıntı

İsim Tescil mii duymamış olayım :)

http://www.ihs.com.tr/

tavsiye ederim.

Merhaba evet orasını biliyorum bu firma'ya lafım yok hatta orda domain'lerim var güvenilir bir firmadır ancak host yani web hostting lerde trafik düşük haliyle biraz pahalı ancak iyi kazançları olan siteler için terci edilir elbette Teşekkürler :)

+ ilave bu arada Radore 'de iyidir Kullanmıştım pek nadir deneme olarak 1 aylık almıştım buda kazançları iyi olan siteler için Kullanılabilir.

Selamlar

snakebad snakebad Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 4 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

Hepgel adlı üyeden alıntı

Merhaba evet orasını biliyorum bu firma'ya lafım yok hatta orda domain'lerim var güvenilir bir firmadır ancak host yani web hostting lerde trafik düşük haliyle biraz pahalı ancak iyi kazançları olan siteler için terci edilir elbette Teşekkürler :)

+ ilave bu arada Radore 'de iyidir Kullanmıştım pek nadir deneme olarak 1 aylık almıştım buda kazançları iyi olan siteler için Kullanılabilir.

Domain işlemlerimi İHS'den

Sunucu işlemlerimi Netİnternet'ten çözüyorum.

Yıllardır bu iki firmayı kullanırım. Kalite açısından referans olurum her zaman.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

snakebad adlı üyeden alıntı

Domain işlemlerimi İHS'den

Sunucu işlemlerimi Netİnternet'ten çözüyorum.

Yıllardır bu iki firmayı kullanırım. Kalite açısından referans olurum her zaman.

ne yazık ki netinternet windows hosting hizmeti vermiyor.

Ek Olarak:

darkshaman adlı üyeden alıntı

Sadece Mail ise bu konuda en iyi seçenek bence Google app'dir. Ben öyle yapıyorum, esnek paket kullanıcı başına 4 euro;

Gmail tüm özellikleri + 25 gb pop3, smtp, exchange vb vb

yıllık ödemelerinden fiyat biraz daha düşüyor ama kullanıcı sayınız eksilme veya artma durumlarına karşı en iyi çözüm esnek olan seçenek...

Tek istediğim mail hosting. Kendi domain adresim ile epostalarımı kontrol etmek istiyorum. pop3 desteği de lazım tabi. Şu bahsettiğiniz sistem ilgimi çekti, biraz daha bahsedebilir misiniz acaba? Nedir, ne değildir, ücreti nedir tam olarak. Nasıl ve nerede alabilirim? Ayrıca firma değil bireysel kullanıcıyım.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

mozkaradas adlı üyeden alıntı

ne yazık ki netinternet windows hosting hizmeti vermiyor.

Ek Olarak:

Tek istediğim mail hosting. Kendi domain adresim ile epostalarımı kontrol etmek istiyorum. pop3 desteği de lazım tabi. Şu bahsettiğiniz sistem ilgimi çekti, biraz daha bahsedebilir misiniz acaba? Nedir, ne değildir, ücreti nedir tam olarak. Nasıl ve nerede alabilirim? Ayrıca firma değil bireysel kullanıcıyım.

Arkadaşın dediği GOOGLE'ın Servisi;
http://www.google.com/intl/tr/enterprise/apps/business/
Bu yanlış bilmiyorsam.

Ek Olarak:

İsimtescil uzak durun.
IHS Candır :)

darkshaman darkshaman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
@engin07 verdiği adresten kayıt olup, 1 ay deneyebilirsiniz..
Sadece mail hosting için bence yeryüzünde ki en iyi seçenek google apps'dir... Yılllardır kullanıyorum...
Önceden 10 ile 50 arası ücretsiz de kullanılabiliyordu, bir süre önce google ücretsiz hesap vermemeye başladı...

esnek hesap kullanıcı başı aylık 4 euro... tek kullanıcı hesabı açmanın ücretsiz bir yolu hala var, ama çoklu hesap açmak ücretli açmanız gerekiyor...

ek olarak ;
kendi domaininiz ile ücretsiz seçenek yandex ve hotmail de hala mevcut... Ücretsiz kullanacaksanız yandex mail hizmeti de tavsiye ederim...

Ek Olarak: Yandex eposta hizmeti için buradan kayıt olabilirsiniz?

https://kurum.yandex.com.tr/domains_add/

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

darkshaman adlı üyeden alıntı

@engin07 verdiği adresten kayıt olup, 1 ay deneyebilirsiniz..
Sadece mail hosting için bence yeryüzünde ki en iyi seçenek google apps'dir... Yılllardır kullanıyorum...
Önceden 10 ile 50 arası ücretsiz de kullanılabiliyordu, bir süre önce google ücretsiz hesap vermemeye başladı...

esnek hesap kullanıcı başı aylık 4 euro... tek kullanıcı hesabı açmanın ücretsiz bir yolu hala var, ama çoklu hesap açmak ücretli açmanız gerekiyor...

ek olarak ;
kendi domaininiz ile ücretsiz seçenek yandex ve hotmail de hala mevcut... Ücretsiz kullanacaksanız yandex mail hizmeti de tavsiye ederim...

Ek Olarak: Yandex eposta hizmeti için buradan kayıt olabilirsiniz?

https://kurum.yandex.com.tr/domains_add/

Google apps her adımda firma ismi soruyor, bireysel kullanıcılara destek veriyor mu? Ücretsiz olması şart değil, eğer iyi diyorsanız ücreti neyse öderiz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al