wmaraci reklam

Natro Bilgilendirme Şikayet

16 Mesajlar 3.593 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar natro artık türkiyenin elinde değil yani normal böyle olması natro satıldıktan sonra tüm domainlerimi taşıdım natrodan kestim hizmetlerimi onun için pek birşey beklemeyin her önünüze gelen firmalarada gitmeyin çünkü şuan herkes hevesle başladı ha artık herkes vds lere yönlendi kendi sunucusunu kiralıyor ilerliyor

wmaraci
reklam

systemcontrol systemcontrol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek UNITY
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 33 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Turhost bu alanda iyi gece hariç cevap verirler. Ancak ben Cenuta'yı çok sevdim 7/24 destek veriyolar max 5 dk içinde cevap alabildim. Ayrıca kibar bir destek. Kesinlikle tavsiye ederim. Eğer ilgilenirseniz
Refli Linkim
Refsiz
Cenuta

kişi bu mesajı beğendi.

kaptann kaptann WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 76 / 75
  • Ticaret 1, (%100)
6 yıldır Netinternet.com.tr kullanıyorum. Her destek talebine gece 3 sabah 5 fatketmez 1 saat içinde dönüş yaptılar. Kendi altyapılarını kullanıyorlar. Ben memnunum, şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Maalesef büyük host şirketleri eski kalitesinde değil. Bundan 13 yıl önce sektörü domine eden belli başlı firmalar farklı kafa yapılarıyla devam etmeyi tercih ediyor, çekirdek müşterisi olan webmasterları da kaçırıyor...
Yıllar önce turhostla çalışmıştım, herşey çok daha farklıydı. Şuanda da bir kısım projemde ihs ile çalışıyorum, panelleri berbat, hizmetleri sıkıntı. Misal, bir veri tabanı dahi oluştururken onlara muhtaç kalıyorum maalesef...(sürekli hata alıyorum)

Kimseyi kötülemeden ve karalama dan;
Ne yapabiliriz peki, webmasterlara hitap etmeyi tercih eden, vizyon geliştiren belki küçük ama iddialı hostlara şans vermeliyiz. Örneğin, cenuta, teknofirst, odeaweb vb. Vb. Örnekler çoğalabilir elbet. Bence bu firmalara da şans vermeliyiz, ki genel olarak camiadan duyulanlar memnuniyet verici sözler...

*Güzel hostinden de cidden memnuniyetle bahsedenlerin sayısında artış görüyorum yakın çevremden.
Bu arada, hiçbir hostla sabit anlaşmam yoktur, reklam olarak algılanmaması adına...
Saygılar.
sterk Cenuta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

lucifer93 lucifer93 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 74 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Ben natro ile uzun zamandır çalışırım destek ve talep konusunda bir geç dönüş yaşamadım bunca zamandır. Anlık yaşanılan bir yoğunluktan kaynaklı olabilir her firmanın başına gelebilen bir durum bu.

ilkeg ilkeg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 5 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Natro 7/24 çağrı merkezi hizmeti veriyor. Telefonla arayıp destek alabilirdiniz hocam. Eğer acil bir durum söz konusu ise 2 saat neden beklediniz anlayamadım. Tüm sektörlerin canlı destek hizmetlerinde anlık sorunlar yaşanabiliyor. Örneğin e-ticaret siteleri mesela. Bu gibi durumlarda alternatif ulaşım yöntemleri varsa onları denemelisiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al