wmaraci reklam

netinternette benim gibi sorun yaşıyor musunuz?

15 Mesajlar 1.747 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

teorem23 teorem23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba. Netinternette 3 gündür sorun yaşıyorum. sitelerim açmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

wmaraci
reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Kesinlikle sorun yaşamadım hatta çok her konuda yardımcı da oluyorlar Türkiye'de gördüğüm en iyi hosting servisini aldım diyebilirim ilk defa böyle bir şikayet yazısını da şimdi gördüm. Ne gibi bir problem var tam olarak ne ne dediler?

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

Kesinlikle sorun yaşamadım hatta çok her konuda yardımcı da oluyorlar Türkiye'de gördüğüm en iyi hosting servisini aldım diyebilirim ilk defa böyle bir şikayet yazısını da şimdi gördüm. Ne gibi bir problem var tam olarak ne ne dediler?

Bizimkisi gazisoft aracılığıyla oldu. Direk gazisoftla temas kuruyoruz. 3 gündür yavaşlama hatta hiç açılmama oluyor. Destek bildirimi gönderiyorum bir şey yok diyorlar. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

teorem23 adlı üyeden alıntı

Bizimkisi gazisoft aracılığıyla oldu. Direk gazisoftla temas kuruyoruz. 3 gündür yavaşlama hatta hiç açılmama oluyor. Destek bildirimi gönderiyorum bir şey yok diyorlar. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Hocam o zaman Netinternette problem yaşıyoruz demeniz doğru değil. Başlığı yanlış açmışsınız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)

Hocam o zaman Netinternette problem yaşıyoruz demeniz doğru değil. Başlığı yanlış açmışsınız.

Hocam aynı firmayı kullananlardan bilgi almak için. Onlarda da kesilme oluyor mu diye öyle başlık açtım.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Hocam aynı firmayı kullananlardan bilgi almak için. Onlarda da kesilme oluyor mu diye öyle başlık açtım.

Hocam aynı firma değil ki Gazi başka Netinternet başka colocation var diye böyle problemler olmaz mesela netinternette 100'den fazla firma barınıyor olabilir ama netinternet ayrıdır.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)

Hocam aynı firma değil ki Gazi başka Netinternet başka colocation var diye böyle problemler olmaz mesela netinternette 100'den fazla firma barınıyor olabilir ama netinternet ayrıdır.

Hocam gazisoft tan haber teması aldık. Sunucumuz netinternete bağlı. Gazisoft aracılığıyla netinternetle bağlantı kuruyoruz.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Hocam gazisoft tan haber teması aldık. Sunucumuz netinternete bağlı. Gazisoft aracılığıyla netinternetle bağlantı kuruyoruz.

Sonuç olarak siz netinternete bildirim attınız mı atmadınız mı? Sordunuz mu önemli olan bu sizi yargılamak için konuşmuyorum yanlış anlamayın.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
ben şöyle bir sorun yaşadım. Yıllık profesyonel paket almıştım. Limitsiz site ekleyebiliyorsunuz diyordu. Ben de 5 site ekledim. Geçenlerde sitelerimi kapattılar, daha doğru sunucu hizmetini durdurdular. ödenmemiş faturan var diye mesaj geldi telefona. Halbuki yıllık parasını peşin ödemiştim, 6 ay vardı dolmasına. Niye kapattınız diye sordum (ticket attım). Fazla kaynak tüketiyor senin siteler dediler. Limitsiz yazarken iyiydi polemiğine girmedim başka bir firmaya taşımak için yardım istedim. (Başka bir sunucuda boş yerlerim var ) Sen kendin yapacan dediler. Kendim de taşımayı beceremedim. Allahtan yeniden açtılar siteleri, fakat gene kapatırlar endişesi var. Anladım ki 10 20 içerikli 50-100 hitli siteler için ideal bir firma. Hit artınca arıza çıkarıyorlar.

Şimdi tövbe zamanı..

KaanGiRGiN KaanGiRGiN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek IT Expert
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 1057
  • Beğeniler 153 / 323
  • Ticaret 15, (%93)

Bağlantı olayı farklı sizin gazisoft ile görüşmeniz lazım. Belkide adamların sunucuları bozuldu veya yanlış bi işlem yaptılar size söylemiyor bunlarıda düşünmek lazım ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al