freelance iş ilanları

Nitrado'dan sunucu alacakların dikkatine!

22 Mesajlar 4.301 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Sevgiweb Sevgiweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Gıda Sektörü
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bende Şahsın birine inanarak 5 TL paypal yolladım ama şahıs anında parayı aldıktan sonra iletişimi kesti bende siber suçlar müdürlüğüne şikayette bulundum
amaç dediğin gibi para değil

wmaraci
reklam

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

Tüketici mahkemesine başvurmanızı öneririm.

Bu şirketin uyguladığı mevzuatlar hakkında araştırmalar yapıyoruz. Bir, çok yönden yasal olmayan prosedürler var.

umuterdal adlı üyeden alıntı

hocam ben senelerdir hosting hizmetini natrodan alıyorum kurduğum siteler genellikle büyük çaplı siteler olmadığı için hizmet veren insanlara kuruyorum genelde ve pek sıkıntı yaşamadım destek ekibinden de memnunum 7/24 yardımcı oluyorlar. O almanya bilmem ingiltere kaynaklı sunucu satan aracı firmalara bir türlü ısınıp güvenemedim. Fiyatlar uygun ancak bir sıkıntıda karşında insan bulamıyorsun derdini anlatıcak. Bilinen Türk firmalarından şaşmayın derim.

Malesef öyle, bu da bir tesadüf oldu işte :). Normalde konu açmaya bile gerek duymazdım fakat takındıkları tavır, paraya el koyma durumu bardağı taşıran son damla oldu.

atahanuzun74 adlı üyeden alıntı

Kardeşim inşallah paypalda bunların sahtekarlığını anlar ve bunlara paypal satışını yasaklar.

İnşallah, bekleyip göreceğiz :).

FurkanİPEKCİ adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun.
Büyük bir müşteri kesimini kaybettiler artık. Kendileri bilir.
Siz de ne kadar olursa olsun şikayetin peşine düşün.
Konu için teşekkürler, tekrar geçmiş olsun.

Artık yerli firmalara yönelmenin zamanı geldi. Sırf lokasyon farkı yüzünden bu kadar rahat tavır sergiliyebiliyorlar. Eğer ki sahibi Türkiye'de olsaydı emin ol daha da farklı bir tutum sergilerlerdi.

Sevgiweb adlı üyeden alıntı

Bende Şahsın birine inanarak 5 TL paypal yolladım ama şahıs anında parayı aldıktan sonra iletişimi kesti bende siber suçlar müdürlüğüne şikayette bulundum
amaç dediğin gibi para değil

Evet, amaç burada yazışmalarda gördüğünüz gibi milleti enayi yerine koymaları. Karşılarında çocuk yok, bu iş'ten az anlayan çıkınca da hemen hesabını bloke edip, paraya el koyuyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 11 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 11 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al