wmaraci reklam

Odeaweb.Com Farkı Teşekkürler

18 Mesajlar 3.337 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

lino1907 lino1907 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Burda firmaları neden kötülüyon mesela dur odeaweb in sunucularına bakalım nerden kiralamış ben 3 yıl oldu alastyr ile çalışıyorum ve daha sıkıntı yaşamadım ve odeaweb in verdiği fiyatları başka firmadanda alsan aynı hizmeti görürsün burda yaptığın sadece boş bir reklam odeaweb daha yeni piyasada boş yapma firmaları kötüleme

Dikkat ettiysen beni mağdur eden firmaların isimlerini yazmadım kimsenin ekmeğiyle oynamam dürüst olmakda suç anasını satim milletin ne kadar zoruna gidiyor ya dürüstlük :laugh:

wmaraci
reklam

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
1-bu bir reklam değildir
2-reklam parası felan almadım
3-müşteri olarak memnuniyetimi dile getirdim
4-bu konuyu yaşadığım tecrübeyi insanlara aktarmak için açtım
5-boş boş reklam parası alıyorsun yok ref yok bilmem ne diyip durmayın yalan yere çamur atmayın
6-memnuniyetimi ve şikayetimi burada paylaşmamda herhangi bir sakınca göremiyorum en doğal hakkımdır.kimse size zorla bu konuyu zorla okutmuyor.
7-beni mağdur eden diğer hosting firmalarının adlarını dahi yazmadım konuyu iyi okuyun.

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

darkcoder adlı üyeden alıntı

-Refli linkden komisyon almaya çalışıyorsun, tamam!
-Hizmetten memnunsun ona da tamam!
-Hadi işin reklam yapmak, belki bir ücret alıyorsun ona da tamam!
-Fiyatı pahalıdır, ucuzdur ona karışmam her şirketin fiyat politikası, sağladığı hizmet, süreklilik vb. farklıdır. Bu sektörde 50 liraya sınırsız hosting veren de var 450 liraya 1 GB alanlı hosting verende.
-Ama öyle refden para kazanacağım diye test bile etmediğin firmaları kötülemek neyin nesi?
Wordpress'i küçümsemişsin ya da küçümsemeye çalışmışsın kendince! Öyle eklentiler var ki yaptığı sorgulamaları hayal bile edemezsin, bir de o sorguların olduğu sitenin günlük 20K hiti olduğunu düşün :) Aşağıdaki attığım sunucuda günlük 20K-50K arası bir çok site var 438 gündür şükür bir saniye bile hiç bir servisi down olmamıştır. bknz:https://prnt.sc/22d5del

Refli linkden müşteri çekip para kazanmana kimse bir şey demez burda ama abartma!

Edit: Linke şimdi baktım, senin refli link patlamış, boşa reklam yapma :)

Bana test etmem için hosting şirketi adı ver oradan 1 hizmet satın alacağım şuan kullandığım hizmetle eşdeğer bi hizmet alacağım ve scriptimi yükleyeceğim eğer sitede lag donma kasma sorunu gmetrix değerlerinde bir düşüş görürsem ozaman hesaplaşırız kardeşim.Mutlaka dönüş yap bana canlı canlı test edeceğim hatta gerekirse bilgisayarıma bağlanmana bile izin vereceğim

darkcoder darkcoder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 2 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
lino1907 yazdım özelden.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Dönüş yapıldı

Cud Cud ADS Method Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Reklam gibi.

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam felan değil arkadaşım hiç bir kar ve çıkarım yok her odeaweb müşterisi gibi aylık ücretimi ödüyorum sıradan bir müşterisiyim
REKLAM DEĞİLDİR Burda memnuniyetimi dile getirdim diye kimse bana bedava sunucu felan vermiyor veya herhangi bir ücret almıyorum gerçekten bunu neden anlamak istemiyorsunuz?

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Ön yargılarınız sizin olsun çünkü burada ne kadar konussamda hep reklam yapıyorum gibi gözükeceğim ama oysaki alakam yok reklamla felan gerçekten insanlara laf anlatmak çok zor.Diyorumki sadece yaşadığım tecrübeyi insanlarla paylaşıyorum herhangi bir çıkarım yok nasıl bir firmadan memnun kalmıyorsunuz şikayet ediyorsunuz Bende memnuniyetimi dile getiriyorum bunu neden farklı yerlere çekiyorsunuz hala anlamış değilim arkadaş.Al mesela ovh sunucularınıda kullanıyorum onlardanda çok memnunum gayet stabil ve performanslı ne oldu şimdi ovh nin de mi reklamını yapmıs oldum :D:D:D:D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al