wmaraci reklam

Odeaweb.Com Farkı Teşekkürler

18 Mesajlar 3.231 Okunma
wmaraci reklam

lino1907 lino1907 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Yaklaşık 1 yıldır türkiye içerisinde bir çok firmadan sunucu ve hosting aldım ve hiç biri istediğim gibi sonuçlar vermedi taaki odeaweb ile tanışana kadar gerek destek konusunda gerek sunucu kalitesi herşeyiyle 4 4lük firma. Kayıt olduğumuz günden itibaren ilgilerini eksik etmediler bunun için çok teşekkür ediyorum kendilerine.Şimdi asıl konumuza gelelim kaynakları oldukça zorlayan bir chat scriptim var bugün bir stress testi yaptım yazılıma gmetrixden aldığım sonuç beni oldukça şaşırttı çok samimi söylüyorum hiç bir firmada ben böyle bir sonuç almadım fotoğrafıda aşağıda paylaşıyorum.Hosting ve Sunucu alacak arkadaşlar boşuna başka firma aramasınlar en iyi adres odeawebdir.Şimdi diceksiniz ana sayfa o ne olcak ondan diye fotoğrafda site linkleride mevcuttur isteyen arkadaşlar girip bakabilir hızına ve yazılımdaki binlerce sorguya :)

DİP NOT: SİTELERİMİN HEPSİ CLOUDFLAREYE BAĞLIDIR LOKASYON FARKI VAR BUNUDA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN

odeaweb yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ali159 ali159 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 95 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
OdeaWeb'den bende çok memnunum. Standart bir web hosting kullandığım halde yıllardır hiç bir sorun yaşamadım. Site hızları, destek sistemlerinin kalitesi de cabası.
lino1907

kişi bu mesajı beğendi.

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 722
  • Beğeniler 200 / 200
  • Ticaret 9, (%89)
Sunucu optimizasyonu 99 TL Diğer firmalarda yılda 2 defa ücretsiz
CPanel Admin 5 Site 186 TL Diğer firmalarda 15 dolar odeaweb de 21 dolar

Biraz inceledim ve daha bir sürü şey var.
murattanbay SmmTakipci

kişi bu mesajı beğendi.

// Acta est fabula

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
netman konumuz performans başkalarının sunucu optimizasyon fiyatı beni alakadar etmiyor resimde kullandığım script bir chat scripti php tabanlı ve binlerce sorgusu var her saniye her dakika sürekli veri alışverişi oluyor günlük 100 150 kişi sohbet ediyor ona rağmen böyle bir performans verdi.Türkiye içerisinde belki 10a yakın firma degiştim hiç birinde bu performansı alamadım ki optimizasyon bile yaptırmadığım halde bu performansı aldım.Çoğu kişiye bakıyorum adam wordpress kurmuş yada php tabanlı bi blog kurmuş neymiş benim sitem çok hızlı açılıyor sunucu firmam çok iyi :laugh: Her saniye veri alışverişi yapan yüzlerce sorguyu dakikada 1 kere çalıştıran bir chat scripti kur bakayım göreyim hızını :laugh:
ARADAN UZUN BİR SÜRE GEÇMESİNE RAĞMEN YİNE SİZLERLE PERFORMANS DURUMUNU PAYLAŞIYORUM
https://i.hizliresim.com/rl2ie4b.png
https://i.hizliresim.com/specrrq.png

KONUYU İLK AÇTIĞIMDAKİ MOBİLTURKCHAT.COM BENİMLE BİR ALAKASI KALMAMISTIR FARKLI BİR SUNUCU FİRMASINA GEÇTİLER VE ŞUAN SİTELERİ ÖLÜ DURUMDADIR

wmaraci
wmaraci

SmmTakipci SmmTakipci WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam belirli aylarda reklama devam mı edeceksiniz yoksa kafanıza ne zaman eserse mi? Diye sorarlar haklı olarak hocam.

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

lino1907 adlı üyeden alıntı

netman konumuz performans başkalarının sunucu optimizasyon fiyatı beni alakadar etmiyor resimde kullandığım script bir chat scripti php tabanlı ve binlerce sorgusu var her saniye her dakika sürekli veri alışverişi oluyor günlük 100 150 kişi sohbet ediyor ona rağmen böyle bir performans verdi.Türkiye içerisinde belki 10a yakın firma degiştim hiç birinde bu performansı alamadım ki optimizasyon bile yaptırmadığım halde bu performansı aldım.Çoğu kişiye bakıyorum adam wordpress kurmuş yada php tabanlı bi blog kurmuş neymiş benim sitem çok hızlı açılıyor sunucu firmam çok iyi :laugh: Her saniye veri alışverişi yapan yüzlerce sorguyu dakikada 1 kere çalıştıran bir chat scripti kur bakayım göreyim hızını :laugh:
ARADAN UZUN BİR SÜRE GEÇMESİNE RAĞMEN YİNE SİZLERLE PERFORMANS DURUMUNU PAYLAŞIYORUM
https://i.hizliresim.com/rl2ie4b.png
https://i.hizliresim.com/specrrq.png

KONUYU İLK AÇTIĞIMDAKİ MOBİLTURKCHAT.COM BENİMLE BİR ALAKASI KALMAMISTIR FARKLI BİR SUNUCU FİRMASINA GEÇTİLER VE ŞUAN SİTELERİ ÖLÜ DURUMDADIR

Burda firmaları neden kötülüyon mesela dur odeaweb in sunucularına bakalım nerden kiralamış ben 3 yıl oldu alastyr ile çalışıyorum ve daha sıkıntı yaşamadım ve odeaweb in verdiği fiyatları başka firmadanda alsan aynı hizmeti görürsün burda yaptığın sadece boş bir reklam odeaweb daha yeni piyasada boş yapma firmaları kötüleme
AzveNet

kişi bu mesajı beğendi.

darkcoder darkcoder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 2 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
-Refli linkden komisyon almaya çalışıyorsun, tamam!
-Hizmetten memnunsun ona da tamam!
-Hadi işin reklam yapmak, belki bir ücret alıyorsun ona da tamam!
-Fiyatı pahalıdır, ucuzdur ona karışmam her şirketin fiyat politikası, sağladığı hizmet, süreklilik vb. farklıdır. Bu sektörde 50 liraya sınırsız hosting veren de var 450 liraya 1 GB alanlı hosting verende.
-Ama öyle refden para kazanacağım diye test bile etmediğin firmaları kötülemek neyin nesi?
Wordpress'i küçümsemişsin ya da küçümsemeye çalışmışsın kendince! Öyle eklentiler var ki yaptığı sorgulamaları hayal bile edemezsin, bir de o sorguların olduğu sitenin günlük 20K hiti olduğunu düşün :) Aşağıdaki attığım sunucuda günlük 20K-50K arası bir çok site var 438 gündür şükür bir saniye bile hiç bir servisi down olmamıştır. bknz:https://prnt.sc/22d5del

Refli linkden müşteri çekip para kazanmana kimse bir şey demez burda ama abartma!

Edit: Linke şimdi baktım, senin refli link patlamış, boşa reklam yapma :)

DTMEDYAAJANSI DTMEDYAAJANSI WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklam ve seo hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Herkes her firmayı sevebılır övebilir hocam benım de sosyal medya sitem vardı 260 K userlı anlık giriş sayısı sadece kayıtlı olanı dıyorum 50k sorgu sayısı dakikada kaç yuzbin adet dusun CPU ile alakalı konularda yazılımın sorgu sayısı db şişme sonucu sunucular CPU yer şimdi şunu diyim ben aylık bundan bır sene öncekı fiyatı söylıyım 750 TL sunucu Cpanel dahil fiyat verıyordum o üye sayısı uygulamasız olan 3 aylık veridir onun İçin ben firmaya özelden teşekkür ediyorum hep konu açmanıza gerek yok onun İçin şöyle söylıyım bence aklına gelmeyen ilk defa gördüğün bır firma yıllardır hızmet verıyordur ve Şuan piyasadakı bınlerce firmaya rağmen en ıyısı ref kasmayın hocam hayırlı olsun

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

darkcoder adlı üyeden alıntı

-Refli linkden komisyon almaya çalışıyorsun, tamam!
-Hizmetten memnunsun ona da tamam!
-Hadi işin reklam yapmak, belki bir ücret alıyorsun ona da tamam!
-Fiyatı pahalıdır, ucuzdur ona karışmam her şirketin fiyat politikası, sağladığı hizmet, süreklilik vb. farklıdır. Bu sektörde 50 liraya sınırsız hosting veren de var 450 liraya 1 GB alanlı hosting verende.
-Ama öyle refden para kazanacağım diye test bile etmediğin firmaları kötülemek neyin nesi?
Wordpress'i küçümsemişsin ya da küçümsemeye çalışmışsın kendince! Öyle eklentiler var ki yaptığı sorgulamaları hayal bile edemezsin, bir de o sorguların olduğu sitenin günlük 20K hiti olduğunu düşün :) Aşağıdaki attığım sunucuda günlük 20K-50K arası bir çok site var 438 gündür şükür bir saniye bile hiç bir servisi down olmamıştır. bknz:https://prnt.sc/22d5del

Refli linkden müşteri çekip para kazanmana kimse bir şey demez burda ama abartma!

Edit: Linke şimdi baktım, senin refli link patlamış, boşa reklam yapma :)

Paylaşımım içerisinde 1 tane ref görüyormusun? ben sadece odeaweb müşterisiyim herhangi bir para felan almadım evet yalan söylemiyorum türkiye içerisinde çalıştığım hosting firmalarında bu performansı alamadım insanlara neden yalan söyleyeyim kusura bakmayın neyse onu söylerim.Beni başkalarıyla karıştırmayın paylaşımda bana 1 tane ref linki göstermeni bekliyorum ve reklam para aldığıma dair kanıt sunacaksın öyle konuşması çamur atması kolay

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Garson
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

DTMEDYAAJANSI adlı üyeden alıntı

Herkes her firmayı sevebılır övebilir hocam benım de sosyal medya sitem vardı 260 K userlı anlık giriş sayısı sadece kayıtlı olanı dıyorum 50k sorgu sayısı dakikada kaç yuzbin adet dusun CPU ile alakalı konularda yazılımın sorgu sayısı db şişme sonucu sunucular CPU yer şimdi şunu diyim ben aylık bundan bır sene öncekı fiyatı söylıyım 750 TL sunucu Cpanel dahil fiyat verıyordum o üye sayısı uygulamasız olan 3 aylık veridir onun İçin ben firmaya özelden teşekkür ediyorum hep konu açmanıza gerek yok onun İçin şöyle söylıyım bence aklına gelmeyen ilk defa gördüğün bır firma yıllardır hızmet verıyordur ve Şuan piyasadakı bınlerce firmaya rağmen en ıyısı ref kasmayın hocam hayırlı olsun

Hocam ref kastığım felan yok sadece ben odeawebin sıradan müşterisiyim bunu kanıtlarlada sunabilirim burası bir forum diler şikayet edersin dilersen översin bunun en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum yanılıyormuyum? Keşke çalıştığım diğer türk firmalarıda beni mağdur etmeseydide onlarıda övseydim ama her zaman mağdur oldum 10 a yakın firma değiştim hepside beni mağdur etti kusura bakmayın gerçekler bu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al