lostyazilim

seo hosting firması tavsiye

34 Mesajlar 4.442 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SeoAracim SeoAracim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

ŞükrüAK adlı üyeden alıntı

Hocam SEO Hosting satıyoruz diyenlere inanmanızı tavsiye etmem kelimesi ile hakaret ettiğinizin farkında olun lütfen.

Zira onca yatırım ve binlerce müşteri hata mı ?

KISACA SEO RESELLER İLE:

• Bütün siteleriniz Farklı A ve C Class Ip ye sahip olur.

• Tüm sitelerinizi tek panelden kontrol edersiniz

• Siteleriniz google gözünde farklı siteler olarak görünür

• Aldığınız backlinkleri tıpkı rakip sitelerinizden almış gibi olursunuz

• Siteniz Farklı IP den aldığı backlinkler ile google de hızla yükselir

• Tamamen kendi siteleriniz olduğu için kalıcı backlink almış olursunuz

• Backlink satın almanın 5/1 kadar ücret tutacağı için, Çok ucuza link inşaanızı kurarsınız

Ayrıca normal resellerde 1 IP de binlerce size bulunduğu için risk oldukça fazla. Sadece bu riskin ortadan kalkması bile yeterli.

Memnuniyetle yardımcı olmak isteriz talep olduğunda

Hocam iyi bir SEO Danışmanı olsaydınız Google güncellemelerinden haberdar olmuş olurdunuz ben hiçbir firma yada kişiye hakarette bulunmadım hiçbir firma yada kişi hedef olarak göstermedim eğer hakaret olarak algılıyorsanız bunu kanıtlayınız aksi takdirde siz bana iftira atmış oluyorsunuz daha öncesinden yapılan Google güncellemelerin de "Bütün siteleriniz Farklı A ve C Class Ip ye sahip olur." kelimeniz yanlış siteniz farklı görünüz kelimeniz yalnış Google artık A ve C Class Ip gibi özellikli sitelere ayrıcalık tanımıyor ve neye dayanarak "Siteleriniz google gözünde farklı siteler olarak görünür" diyebiliyorsunuz ?

wmaraci
reklam

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

ŞükrüAK Seo Hosting konusunda gerçekten kusursuz hizmet veriyor.

Kesinlikle katılıyorum, bir senedir beraber çalışıyorum, Allah nazarlardan korusun diyorum. Verdiği izmet ve fiyat benzersiz.
SukruAK

kişi bu mesajı beğendi.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

eray6767 eray6767 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektrik teknikeri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 19 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

SeoAracim adlı üyeden alıntı

Hocam iyi bir SEO Danışmanı olsaydınız Google güncellemelerinden haberdar olmuş olurdunuz ben hiçbir firma yada kişiye hakarette bulunmadım hiçbir firma yada kişi hedef olarak göstermedim eğer hakaret olarak algılıyorsanız bunu kanıtlayınız aksi takdirde siz bana iftira atmış oluyorsunuz daha öncesinden yapılan Google güncellemelerin de "Bütün siteleriniz Farklı A ve C Class Ip ye sahip olur." kelimeniz yanlış siteniz farklı görünüz kelimeniz yalnış Google artık A ve C Class Ip gibi özellikli sitelere ayrıcalık tanımıyor ve neye dayanarak "Siteleriniz google gözünde farklı siteler olarak görünür" diyebiliyorsunuz ?

hocam bu çok ciddi bi idda dünya çapında birçok seo hosting firması ve binlerce müşteri var fiyatlarda normal hostinge göre yüksek tabi peki şimdi siz diyosunuzki seo hostingle normal hostingin farkı kalmadı bununla alakalı googllenin bi açıklaması varmı ikna olmak zor çünkü

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
SEO Hosting olayını hala çözemedim?

Bana göre tamamen kandırmaca.

Şimdi diyelim 15 adet siteniz var.

15 siteye SSL
15 siteye ayrı ip sunucu alınması zaten seo açısından faydalıdır.

Bilmem ne SEO Hosting diye açılan konular hep palavra. Diğer hostinglerden Farkı ne?

Çözemedim gitti :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

eray6767 adlı üyeden alıntı

hocam bu çok ciddi bi idda dünya çapında birçok seo hosting firması ve binlerce müşteri var fiyatlarda normal hostinge göre yüksek tabi peki şimdi siz diyosunuzki seo hostingle normal hostingin farkı kalmadı bununla alakalı googllenin bi açıklaması varmı ikna olmak zor çünkü

Hocam size şu şekilde açıklayım şimdi etik SEO dediğimiz kavram kandırmaca ve herhangi bir hile türü olan olaylara girmeden tamamen doğal yollardan yapılan SEO çeşitidir. yani siz sitenizi ne kadar kullanıcı dostu yapar iseniz Google da sizi o kadar çok sevecektir. SEO hosting denilen kavram ise sizin farklı ip lerden hosting açmanıza olanak sağlar bu şekilde google ı kandırarak her sitenizi farklı sahipleri varmış gibi gösterir ama google son senelerin gelişen sektörü olan SEO ya engel olmak için ip class farklılıklarını kaldırdı yani her sunucuda barınan site aynı gözle bakılıyor zaten siz yinede farklı class ip lerden alsanız bile çapraz linkleme yada diğer linkleme işlemlerinden google bunu anlayacak ve size ceza verecektir. SEO uyumlu hosting almak istiyorsanız cpu kullanım oranına uptime oranına ve güvenlik önemlerine dikkat ediniz siteniz mobil uyumlu ve ssl sertifakası ile güvenirliğinizi arttırınız. sitenizin açılış hızı sıkıştırmaları ve optimize işlemleri yapılmış olsun sunucunuzda litespeed ve php sürümleri güncel olsun bunlar sizin için yeterli yoksa herhangi bir sunucuda SEO modülü gibi bir modül yada SEO destekli bir sunucu yoktur Google Arama Kriterlerine Uygun Hostingler vardır bunlarıda yapmak zaten sizin elinizde
eray6767

kişi bu mesajı beğendi.

eray6767 eray6767 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektrik teknikeri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 19 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
normal bir reseller hesapla seo resellerin bir farkı yok yani doğrumu anladım? Şimdi seo hostingi birçok kişi ana sitesine link vermek için kullanıyor burada hem fikiriz sanırım ama benim durum biraz daha farklı bir niche kelimem ve bu kelimenin türevleri var neredeyse herbiri aynı değerde çok fazla rekabeti yok kolaylıkla ilk sıraya çıkabiliyorum rekabetçim çok ama rekabet edemiyorlar rekabet edememeleri benim çok iyi olduğumdan değil onları kötü olduğundan bende istiyorumki ilk sayfada sadece benim sitelerim olsun google bana ait olan aynı siteleri aynı kelimede ilk sayfada çıkarmaz her bir siteyi farklı firmalardan farklı isimlerle satın alıyorum ve gerekten takibi zor oluyor seo hostingi daha yeni öğrendim ve dedim tam bana göre birşey domainleri yine farklı firmalardan alırım ama en azından aynı hesapta barındırırım. Şimdi bu sitelerimde yaşadığım olaya geleyim aynı iki farklı firmadan 2şer adet hosting satın aldım fakat farklı kişi olarak kayıt oldum 1er tanesi google istediğim yerde diğerleri nerede bilmiyorum webmaster araçlarından takip ediyorum takip edilecek bir veri yok her biri tamamen orjinal özgün içerik ve konular aynı makaleler ve başlıklar temalar farklı yani tamamen farklı biri gibi ama aynı firmada olduğu için ikini siteyi yükseltmiyor

• Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
eray6767 SEO dediğimiz uzun süreli bir kavramdır bunu unutmayınız pm olarak sorun yaşadığınız sitelerin adreslerini kelimelerini atın nerede barındığını atın ben inceleme yapıp analizimi size sunuyum maksat sizin işiniz görülsün.

SukruAK SukruAK akwebhostingi.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Veri merkezi Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 135 / 135
  • Ticaret 65, (%100)

SeoAracim adlı üyeden alıntı

Hocam burda kimsenin iyi bir firma, iyi bir kişi olması tartışılamaz. Tabi referanslarımızı gizlilik sebebiyle paylaşmayacağız ancak iyi bir seo danışmanı olduğumuz kesindir. Bunu ne siz nede sizi biz sorgulayamayız.

Ancak SEO hosting durumuna inanmayın dediğiniz şey için bir çok firma ciddi yatırımlar yapıyor.

Konu tartışılacak bir durum değil. yorumunuzu hakaretsiz olarak tabi yapabilirsiniz saygı duyarız ancak SEO Reselelr müşterilerimizin % 90'ı seo danışmanlığı yapan firmalar. Ve takdir edersiniz ki fayda sağlanmayan bir şeyi kimse tercih etmez.

Size hayırlı işler diliyorum.
gokturkk

kişi bu mesajı beğendi.

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
akwebhostingi.com dan seo reseller kullanıyorum ve özel seo çalışmaları yapıyorum. Seo reseller ile normal reseller arasında ince bir fark var oda class ipler. Farklı clas ip lerdeki siteler ile oluşturacağınız link ağının etkisi kesinlikle tartışılmaz. Aynı resellerde 1000 tane orjinal içerikli sitede koysanız , hepsinden ana sitenize link çıksanız referans olan p bir adet olur ve zaten muhtemelen manuel spam yersiniz.

Yani ciddi anlamda seo yapacağım diyorsanız ya birine ait seo ağını kullanacaksınız yada kendi seo resellerinizi alıp kendi networkünüzü oluşturacaksınız.

Eğer kendi ağımı kurayım dersenizde daha önceki mesajda dedim, yine iddia ile diyorum ki AKWEBHOSTİN sizi memnun edecek, hem sunucu kaliteleri, hem inanılmaz ilgili teknik desteği hemede kişiliği size verdiği değer ile.

Dip Not: Akweb ile yakından alakam yoktur, 2 reseller 1 seo hosting ve bir özel ipli sunucu hizmeti aldım. İleri derece memnun bir müşteriyim.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

ŞükrüAK adlı üyeden alıntı

Hocam SEO Hosting satıyoruz diyenlere inanmanızı tavsiye etmem kelimesi ile hakaret ettiğinizin farkında olun lütfen.

Zira onca yatırım ve binlerce müşteri hata mı ?

KISACA SEO RESELLER İLE:

• Bütün siteleriniz Farklı A ve C Class Ip ye sahip olur.

• Tüm sitelerinizi tek panelden kontrol edersiniz

• Siteleriniz google gözünde farklı siteler olarak görünür

• Aldığınız backlinkleri tıpkı rakip sitelerinizden almış gibi olursunuz

• Siteniz Farklı IP den aldığı backlinkler ile google de hızla yükselir

• Tamamen kendi siteleriniz olduğu için kalıcı backlink almış olursunuz

• Backlink satın almanın 5/1 kadar ücret tutacağı için, Çok ucuza link inşaanızı kurarsınız

Ayrıca normal resellerde 1 IP de binlerce size bulunduğu için risk oldukça fazla. Sadece bu riskin ortadan kalkması bile yeterli.

Memnuniyetle yardımcı olmak isteriz talep olduğunda

HOcam Paketleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir miyim ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al