normal bir reseller hesapla seo resellerin bir farkı yok yani doğrumu anladım? Şimdi seo hostingi birçok kişi ana sitesine link vermek için kullanıyor burada hem fikiriz sanırım ama benim durum biraz daha farklı bir niche kelimem ve bu kelimenin türevleri var neredeyse herbiri aynı değerde çok fazla rekabeti yok kolaylıkla ilk sıraya çıkabiliyorum rekabetçim çok ama rekabet edemiyorlar rekabet edememeleri benim çok iyi olduğumdan değil onları kötü olduğundan bende istiyorumki ilk sayfada sadece benim sitelerim olsun google bana ait olan aynı siteleri aynı kelimede ilk sayfada çıkarmaz her bir siteyi farklı firmalardan farklı isimlerle satın alıyorum ve gerekten takibi zor oluyor seo hostingi daha yeni öğrendim ve dedim tam bana göre birşey domainleri yine farklı firmalardan alırım ama en azından aynı hesapta barındırırım. Şimdi bu sitelerimde yaşadığım olaya geleyim aynı iki farklı firmadan 2şer adet hosting satın aldım fakat farklı kişi olarak kayıt oldum 1er tanesi google istediğim yerde diğerleri nerede bilmiyorum webmaster araçlarından takip ediyorum takip edilecek bir veri yok her biri tamamen orjinal özgün içerik ve konular aynı makaleler ve başlıklar temalar farklı yani tamamen farklı biri gibi ama aynı firmada olduğu için ikini siteyi yükseltmiyor