wmaraci reklam

VDS Sponsor aranıyor !

23 Mesajlar 3.181 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

maviyazar maviyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 31 / 39
  • Ticaret 2, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Yerli malı derken?

Her şeyi biz üretiyoruz da haberim mi yok anlayamadım.

Yerli hizmet denilirse o başka tabii.

fark eder mi?

neticede senin ülkende senin firman ve hizmeti veren o

geçmişteki içimizdeki darbe dönemleri hainler olmasaydı emin ol üretimimizde olurdu.

hani şu senin benim babalarımızın dedelerimizin kenan evrenin oy pusulasına attığı oylar gibi her şeye engel oldukları gibi.

her ne olursa olsun Veridyen,GuzelHost,Hostlab bunlar da iş yaparken imkanım varken alırım neden dışarıdan yabancıda alayım bu açıdan düşünmek gerekiyor.

Windows Hatalar Çözümler Haberler MacOS,Linux,Programlar https://pcbilgim.com/
wmaraci
reklam

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)

EmineOnur adlı üyeden alıntı

bizim burada anlatmak istediğimiz çok farklı aslında ama senin kendi ülkendeki kendi yerli malına vurma lafların cabası beğenmediğin bir ülke ve bu şekilde yerli malı hakkında yorumun varsa buyur ülkeler orada başka ülkelerin forum sayfaları da orada.

insan önce zihniyetini düzgün belli edecek daha sonra istekte bulunacak ortada bir proje var ama proje için 20₺ vds yok ama adı proje adam kendi ağzıyla dalgaya alarak söylüyor zaten senin gibi enayiler alıyor kullanmıyor bende onlardan almaya çalışıyorum diyor sponsor ayağına işi yürütüyor bir çok kişide buna burada aşina olmuş belli yani.

sana zahmet arkadaşa bir sponsor ol ama yerli malıyla değil israil italya malıyla al sponsor ol.

dediklerinizin çoğuna katılmakla birlikte sanırım günlük hayatta kullandığınız, giydiğiniz, yediğiniz, bilgisayarınız, yerli malı diye aldığınız sunucular vs.. hepsi yurt dışı...

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

maviyazar maviyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 31 / 39
  • Ticaret 2, (%100)

AzveNet adlı üyeden alıntı

dediklerinizin çoğuna katılmakla birlikte sanırım günlük hayatta kullandığınız, giydiğiniz, yediğiniz, bilgisayarınız, yerli malı diye aldığınız sunucular vs.. hepsi yurt dışı...

ben bunu inkar etmiyorum ki ama evime dolabımı açtığımda torku ürünleri alıyorum üretim oldukça elimden geldikçe de alacağım olay burada üretilen ürün değil ki bu şahsın konusuna yorum yapan mert denen kişinin türklerden isteme yerliler vermez canını al malını isteme gibi tabirleri olduğu için neden türklerin sattığı ettiği mali ve yerli hizmet olmasın ki ne bu yani ve söyler misin bana sizce sponsorluğun kavramı nedir?

Windows Hatalar Çözümler Haberler MacOS,Linux,Programlar https://pcbilgim.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al