wmaraci reklam

Veridyeni nasıl bilirsiniz?

43 Mesajlar 5.250 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bladekardes bladekardes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 80 / 36
  • Ticaret 9, (%89)
Benim sitem var veridyende, sunucu yanıt hızı dengesiz ve düşük. Geri kalan her şey iyi.

wmaraci
reklam

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Hız konusunda problem yaşıyorsak ilk önce dönüp kendi sitemize bakmalıyız. Herşeyi dört dörtlük biliyorsanız ve kusursuz olduğunu düşünüyorsanız o zaman birşeyler söyleme hakkınız tabii olarak vardır. Şahsen ben memnunum destek ekibi harika...

UfukGedik UfukGedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
kaplan61

Web siteleriniz İzmir networkumuze taşınmıştır. DNS önbelleği nedeniyle önümüzdeki 8-12 saat arasında eski sunucudan çalışmaya devam edebilir.

Web sitenizin yazılımsal taraflı optimizasyonu konusunda Litespeed Cache yardımı için wordpress admin bilgilerinizi destek biletinden ekibimize iletmenizi rica ederiz.
kaplan61

kişi bu mesajı beğendi.

kaplan61 kaplan61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Peyzaj
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

UfukGedik adlı üyeden alıntı

Beyefendi siteniz henüz taşınmadı, taşındıktan sonra tarafınıza bilgi verilecek zaten. Taşınacak diye ticket gitmiş sadece ama taşıma sonrası hem ticket hem SMS ile bilgi veriyoruz. Siteniz hala Denizli tarafında çalışıyor şu anda.

Limitsiz - x hosting hizmetiniz 09/01/2019 18:00 - 09/01/2019 23:59 tarihinde Netinternet (Denizli) veri merkezindeki sunucularımızdan Netdirekt (İzmir) veri merkezindeki sunucularımıza taşınma işlemi gerçekleştirilecektir.

Size destek biletinden zaman dilimide vermişiz.

Ayrıca bu taşıma bittikten sonra hala yavaşlık yaşarsanız bizimle ilgili daha doğrusu sunucu kaynaklı bir durum olmayacaktır. Şimdiden de bilginize sunarız.

İnsallah.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

kaplan61

Web siteleriniz İzmir networkumuze taşınmıştır. DNS önbelleği nedeniyle önümüzdeki 8-12 saat arasında eski sunucudan çalışmaya devam edebilir.

Web sitenizin yazılımsal taraflı optimizasyonu konusunda Litespeed Cache yardımı için wordpress admin bilgilerinizi destek biletinden ekibimize iletmenizi rica ederiz.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Adamlar sunucularını iyileştiriyor, ''yazılımsal destek yok'' demeden bilgilerinizi verin ayarlarınızı da yapalım diyor.

Daha ne yapsınlar anlayamadım :)

• Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Adamlar sunucularını iyileştiriyor, ''yazılımsal destek yok'' demeden bilgilerinizi verin ayarlarınızı da yapalım diyor.

Daha ne yapsınlar anlayamadım :)

Aslında donanımsal olarak İzmir tarafında aynı donanımlar mevcut. Tek farklar kullandığımız storage birimlerinde daha yeni ve üst seviye disk kullanıldı, cloudflare peering var, yurtdışına direkt olarak cogent üzerinden çıkış var. Denizli tarafında yavaşlık problemi yaşayıp İzmir'e taşındığında yavaşlık yaşıyorum diyen çıkmadığı gibi aksine %50-70 hızlandı geri dönüşleri var. İzmir tarafında daha hiçbir müşteri yokken bunların testlerini enine boyuna 1 ay kadar yaptık zaten.

Her "nasıl bilirsiniz" konusu bir süre sonra destek bileti konumuna geliyor.Bunda biraz bizimde etkimiz var. Hiçbir müşterimizi kırmadan ve yormadan çözüm üretmeye çalışıyoruz.Bizle ilgisi olsun olmasın.

Fakat bir noktada yanlış düşünülüyor. Her geçen gün her yeni sürümüyle işlemci kullanımı artan Wordpress scriptine 20-30 tane eklenti kurup "ben bu sitenin jet gibi hızlı olmasını istiyorum" düşüncesi yanlış ve yersizdir.

Herkese mutlu akşamlar dileriz.

batuhan54 batuhan54 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Kimyacı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 11, (%100)
Sitemi veridyene taşıdım ve çok memnunum gerek destek sistemi olsun gerek sunucu özellikleri.. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum keep alive, litespeed, http\2 özelliklerini ve dahasını sunucularında var. Hosting firması seçerken çok araştırdım ismini vermiceğim bir firma ne keep alive ne litespeed özelliği vardı ve daha yüksek ücretler istiyordu, Başka bir firmada ise litespeed var keep alive yok. Ama herşeyin bulunduğu ve uygun fiyatla hizmet veren bir firma veridyen. Taşıdığıma hiç pişman olmadım. Burda size veridyen den Hosting alın diye veya reklamını yapmak için demiyorum yaşadıklarımı ve edindiğim sonucu anlatıyorum. Ek olarak veridyen sunucusu yavaş diyenler olmuş. Öyle bişey kesinlikle yok yada ben rastlamadım Sitemin pagespeed testleri:
Masaüstü:

Mobil:

Herkese iyi geceler, Veridyen'e teşekkür ederim.

Androidoyunclub Androidoyunclub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
film sitem için hosting almıştım fakat bana göre hızı yavaş :(

• Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Androidoyunclub adlı üyeden alıntı

film sitem için hosting almıştım fakat bana göre hızı yavaş :(

Merhaba
Geçmiş mesajlarınızdan bizde barınan sitenizi incelediğimde şu sonuca ulaştım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al