freelance iş ilanları

Web Hosting & Domain'de Sabit Fiyat Garantisi

19 Mesajlar 2.264 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

notumundunyasi notumundunyasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

Domainleri kesinlikle godaddy 'den almanizi oneririm. Illegal icerik degilsede size ucretsiz hosting verebilirim. Istediginiz kadar kullanin paraniz cebinizde kalsin.

Domain konusunda Godady de çok fazla şikayet var domain süresi uzatmalarda faiş fiyatlar çekiliyor diye çok fazla şikayet var.
Hosting konusunda ise sitem illegal içerik veya telif hakkı içermemektedir. Site adresim buradadır. Ancak trafik ve disk alanı konusunda geniş ve hızlı bir hosting arıyorum teklifiniz için teşekkür ederim .

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
bir çok fırma ile domaın olarak çalıştım guzelhostıng fırmasında ve turhost fırmasında hostıng ve resellerımız mevcut bır sorun yasamadım daha hıc verıyden konusundada sorun ve sıkayete denk gelmedım pek kafanıza takılan bırsey olursa om atmaktan cekınmeyın musaıt olursam yardımcı olurum seve seve
notumundunyasi

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Veridyen konusunda endişeniz olmasın.

Kendinizce kararsız kaldığınız soruları sorduğunuzda net cevaplar alacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Kolay gelsin.
notumundunyasi

kişi bu mesajı beğendi.

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 292 / 292
  • Ticaret 166, (%0)
Godaddy 'de 430 domainim var, 2009 yilindan beri butun domainlerimi oradan aldim daha 1 kere bile bahsettiginiz sorunlari yasamadim.

Bedava vereyim deyince sizde cop hosting izlenimi yaratti sanirim, 20 cekirdek E5 3.3 Ghz - 2 Gbps internet hatli serverim. Ama illa para verip alicam derseniz yapabilecek birsey yok :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
O zaman Veridyene bir mail atıyorum eğer hosting ve domainimi ücretsiz taşıma sağlıyorlar ise 1 yıllık paket satın alacağım.

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
SeoDoktoru Pek kimse kimseye ücretsiz bir hizmet vermiyor. Benim öyle dememin sebebi dediğiniz gibi host kalitesi idi. Pek anlamıyorum bu işten ancak dediğiniz özellikler iyi oluyor galiba. Cahilliğimi maruz görün reselleri bile şimdi öğrendim. Peki teklifinizi kabul etsem host taşıma için nasıl bir yol izleniyor bunu sormamın nedeni 140 'a yakın özgün içeriğim var ve silinme ihtimali bile beni ürkütüyor.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

notumundunyasi adlı üyeden alıntı

O zaman Veridyene bir mail atıyorum eğer hosting ve domainimi ücretsiz taşıma sağlıyorlar ise 1 yıllık paket satın alacağım.

Madem konusu açıldı, bir konuya değinmek isterim bu arada.

Hız ve destek konusunda gerçekten iyi olan yerli bir firma yerine neden yabancı firmaya gidelim?

Godaddy bir sepet denemesi yapayım dedim, neredeyse 2 hafta boyunca hangi siteye gidersem gideyim sepet aktif etmeyi unuttunuz gibi saçma sapan bir reklam çıkmaya başladı.

Yahu daha deneme yaptım, alsak borçlu olsak kim bilir ne olurdu:)
Bu işin şakası belki, ama Godady gerçekten iyi bir yer değil.

Bazı arkadaşlar çok domaini var diye farklı muamele görüyorlardır, onu bilemem.

Ama ben ayda 15 lira ödüyorum, destek çok iyi ve acaba ne zaman kur yükselirse bana ne yansır diye düşünmüyorum. TL bazında ödüyorum.
En azından meydana gelebilecek herhangi bir sıkıntıda biliyorum ki, Türkçe iletişim kurabileceğim yurdum insanı var kardeşim.

Herkese kolay gelsin.

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
yilmaz70 Godady tamam büyük firma ama birkaç arkadaşım renew ücretleri hakkında şikayetçi domain renew yaparken faiş fiyatlar ile karşılaştıklarını söylemişlerdi. Benim başıma gelmedi ancak forumda Godady 'de domain uzatma yaparken yükset ücret istenen üyeler var ise bizi aydınlatırsa seviniriz.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

notumundunyasi adlı üyeden alıntı

yilmaz70 Godady tamam büyük firma ama birkaç arkadaşım renew ücretleri hakkında şikayetçi domain renew yaparken faiş fiyatlar ile karşılaştıklarını söylemişlerdi. Benim başıma gelmedi ancak forumda Godady 'de domain uzatma yaparken yükset ücret istenen üyeler var ise bizi aydınlatırsa seviniriz.

Yakın bir zamanda paylaşılan bir konudur.

https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/go-daddy-yalanlari-satin-alirken-2-kere-dusunun-421069.html
notumundunyasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al