wmaraci reklam
lidertakipci

HTML Ödevime Puan Verir Misiniz?

9 Mesajlar 1.484 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SosyalVagon SosyalVagon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba lise üçüncü sınıf için yaptığım bir ödev var. HTML tablo ile web site oluşturma ile ilgili, daha yeni öğreniyorum bu siteyi yaptım. Puanlama yapılacak olsa, ki hoca zaten yapacak siz kaç verirsiniz? Sizce götüreyim mi?

Yaptığım siteye gitmek için tıklayın.

wmaraci
reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
1 hocam çok sade olmuş ve tabloları backlerini düzenleyebilirsiniz
SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)
Yeni birisi için normal düzeyde değerli arkadaşım. Zamanla kendini geliştirirsin inş.
Css işlemlerini öğrenmeni tavsiye ederim, youtube da eğitimler var set halinde onları iyice oku derim.
SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam en fazla bunu yapabildim daha fazla bir şey yapamıyorum ki..
Tabloları backlerini düzenleyebilirsiniz derken? Anlamadım.
Lokasyon123

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Css seviyorum ilgi alanım aslında bilmiyorum ama css'ye karşı hoş bir şeyler hissediyorum bu biraz garip ama seviyorum en azından css ve javascript'i .. Eğitim setleri var onlardan başlayacağım en kısa zamanda inşallah.. Bayro
Bayro

kişi bu mesajı beğendi.

TEKNOATU TEKNOATU Asla Pes Etme... Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 24 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet iyi css olmadan.
mimarcan SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

" Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar. "

TEKNOATU TEKNOATU Asla Pes Etme... Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 24 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Önerilen css kaynaklar:
https://webkul.github.io/coolhue/
http://gridcss.ga/
https://shakrmedia.github.io/tuesday/
https://daneden.github.io/animate.css/

Daha çok var. geriye kanalarıda sen bulursun. :)

SosyalVagon
shateiel SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

" Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar. "

DumanAjans DumanAjans Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 65 / 117
  • Ticaret 13, (%92)
CSS illaki kullanmış bu tasarımda ama daha ayrıntılı nasıl kullanılır onu bilmiyor. Çok zor bişey değil aslında deneme yanılma yoluyla öğrenebilirsin. Ben bi kaç ayda öğrendin html ve css kodlamasını şimdi tema kodluyorum. Zor bi şey değil yani

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Tablolama ile ders veren eğitim sistemimizi kınıyorum cidden. Yani şu Milli Eğitim Bakanlığı kaynaklarını (Müfredatı) neden bu kadar geç yeniliyor anlayabilmiş değilim. Eğitim için onu şunu yapıyoruz diye bas bas bağırıyorlar tek yaptıkları yeni beton binalar ve buna benzer saçmalıklar. Ya bırak artık okul üniversite inşa etmeyi. Şu kaynaklarınızı bir yenileyin ya. Tablolama sistemi benim çocukluğumda bitmiş ölmüş gitmiş bir şey. Bu çocuklara yeni teknolojileri öğretin. Bu gün tablolama öğrettiğin bu arkadaş yarın bir yerde işe girmek isteyecek ve HTML5 teknolojisi div ve hiyerarşi elementleri ile karşılaşacak (section,header,footer,article,figure vs. vs. vs.) ve öylece donup kalacak. Senin verdiğin bilgi bilgi değil çöp artık arkadaş çöp. Bu gün senin öğrettiğin o sistemi bu dilin denetim ekibi dahi (W3) kabul etmeyip gülüp geçiyorken sen ne katacaksın ki bu çocuklara.

Tavsiyem okulun öğrettiği her şeyi bir kenara atıp kendin sıfırdan tertemiz bir sayfa aç bildiklerini unut ve HTML5 tekrardan başla kardeşim. Yaptığın şey için bir emek çaba sarfetmiş olabilirsin fakat bu gerçekten seni komik bir duruma düşürüyor. Bunda senin değil 3 saattir yakındığım sana bu sistemi öğretenlerin suçu var. Sen sana öğretileni başarıyla yapmış uygulamışsın eline koluna sağlık fakat bu yaptığın şeyin bu sektörde uzun süredir kullanılmadığını bilmelisin. Sana tavsiyem şudur önce sorgula kardeşim. Yaptığın işi nasıl yaptığını bir sorgula bu insanlar neden bu şekilde yapıyor da ben bu şekilde yapıyorum diye sor kendine. Bunu yaparak kendini geliştirebilirsin.

Ve HTML,CSS konusunda aklına ne takılırsa 7/24 bana ulaşabilirsin. Özelden mesaj at telefon numaramı ileteyim. Nerede takılırsan bir alo kadar uzağın da olacam. Bu konuda kapım herkese açıktır bunu da belirteyim. Ben size bir şey öğretmem (öğretemem) kendi deneyimleriniz, hatalarınız olmadan bir şey öğrenemezsiniz. Araştırın, sorgulayın, inceleyin ve gördüklerinizi uygulamaya çalışın. Kopyala yapıştır ile değil harfi harfine yazarak öğrenin. Takıldığınız çözüm üretemediğiniz yerlerde ise bana ulaşın. Kapım her zaman açık. Yardım konusu için de ileride bir konu açmayı düşünüyorum zaten.
mimarcan SonFlex SosyalVagon

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al