wmaraci reklam

HTML Submit Problemi Lütfen Yardımcı Olun

10 Mesajlar 1.067 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Anarchosa Anarchosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 854
  • Beğeniler 47 / 48
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaş Bu sitedeki online çözme HTML kendi wampserver'ımda geliştirmek istiyorum.

Acaba Code'ları konusunda yardımcı olabilirmisiniz. LOCAL'de çalışıyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz?

Edit: Site kodlarını aldım ama sonuları göster deyince sonuçları doğruları göstermiyor

galiba 2 adet index2 yapılmış bağlantıyı çözemedim

http://ehliyetsinavihazirlik.com/index.php/23-aralik-2017-ehliyet-sinav-sorulari-coz.html

wmaraci
reklam

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 854
  • Beğeniler 47 / 48
  • Ticaret 2, (%100)
Çok zor sordum galiba :D :D

ikodev ikodev Developer Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
2 indexe gerek yok diye düşünüyorum bu işlem için. Form post edildiği zaman gerekli alanlara gerekli çıktılar verilip, en başta da işlemler yapılıyor. Elinde ki kodlar ney bilmiyorum ama örnek olarak 1 tane hazırlayıp submit et gelen veriyi kontrol et ona göre işlemlerine devam edersin

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 854
  • Beğeniler 47 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

edcsmile adlı üyeden alıntı

2 indexe gerek yok diye düşünüyorum bu işlem için. Form post edildiği zaman gerekli alanlara gerekli çıktılar verilip, en başta da işlemler yapılıyor. Elinde ki kodlar ney bilmiyorum ama örnek olarak 1 tane hazırlayıp submit et gelen veriyi kontrol et ona göre işlemlerine devam edersin

nihayet birisi eilgi gösterip cevap yazdı hocam teşekkür ederim 2 haftadır çözemediğim sorun .

bu benim kodları almış halim sadece bağlamasını yapamıyorum

http://www.dosya.tc/server11/792azs/Yeni_klasor.rar.html

busitenin orjinal hali;

http://ehliyetsinavihazirlik.com/index.php/23-aralik-2017-ehliyet-sinav-sorulari-coz.html

Acaba nerde hata yapıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
Bu dosyalara nasıl eriştiniz? Linkte göndermiş olduğunuz dosyalar saf html dosyaları yani tasarım vs. Sizin submit işlemini yapmanız için php öğrenmeniz gerekli. O yüzden dosyaları nereden edindiğiniz önemli :) Veya sıfırdan sizin bir sistem yapmanız gerek

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 854
  • Beğeniler 47 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Bu dosyalara nasıl eriştiniz? Linkte göndermiş olduğunuz dosyalar saf html dosyaları yani tasarım vs. Sizin submit işlemini yapmanız için php öğrenmeniz gerekli. O yüzden dosyaları nereden edindiğiniz önemli :) Veya sıfırdan sizin bir sistem yapmanız gerek

Sitenin linkini attım ya ordan aldım hocam yardımcı olun rica ediyorum

• Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
Anarchosa

Dostum dediğim gibi, indirdiğin dosyalar sadece linkte belirttiğin dosyalar ise kendine ait kullanman için php sistemi entegre etmen gerek "sıfırdan bir şey oluşturman lazım" eğer ki sitenin desteği varsa o siteye post edip verileri geri çekebilirsin. Senin önceliğin Php olsun php konusunda araştırmalar yap ondan sonra bu sisteme girersin şuan şak diye bir şey sunulamaz maalesef :)

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 854
  • Beğeniler 47 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Anarchosa

Dostum dediğim gibi, indirdiğin dosyalar sadece linkte belirttiğin dosyalar ise kendine ait kullanman için php sistemi entegre etmen gerek "sıfırdan bir şey oluşturman lazım" eğer ki sitenin desteği varsa o siteye post edip verileri geri çekebilirsin. Senin önceliğin Php olsun php konusunda araştırmalar yap ondan sonra bu sisteme girersin şuan şak diye bir şey sunulamaz maalesef :)

yani mevzuyu öyle yokuşa sürmüşsün hocam helal olsun :)

ben zaten gerekli code'ları dosya.tc upload ettim

orjiğnal sitenin linkini verdim. Dediğim sadece şuydu, submit basınca neden sorgulama geri döüşü yapmıyor doğru yanlışı söylemiyor. index ve index2 zaten tüm kodlar verilmişti :)

PHP 'de iyi olan bir arkadaş sorunnun nerde kaynaklı olduğunu hemen anlayaıp hatanın nerde olduğunu dostum şuraya bir kaç satır code ile çözümledi.

Yani senin dediğin gibi baştan oluşturma dünyayı baştan keşfetme gibi modüllere girmedi. :)

Arin Arin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Anarchosa Arkadaş dikkate alıp çok güzel önerilerde bulunmuş, beğenmiyorsun.. " Baştan oluşturma modüllerine " girmezsen bir yol olmaz. Abi ne olur yardım der durursun..

• Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
Bir kaç satır ile sorunu çözümledi demek :rolleyes: Madem öyle sorunun çözülmesine sevindim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al