wmaraci reklam
lidertakipci

HTML Tek Sayfalık Websitem Hakkında Sorularım

24 Mesajlar 1.949 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yalcinmtt yalcinmtt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba öncelikle bilginizi paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir websitesi kurdum themeforesttan hazır bir html teması satın alıp kendime göre düzenledim tek sayfalık bi site ve sitemde yapmak istediğim bazı değişiklikler hakkında sizlere sorularım var bilgisi olanlar yanıtlayıp bilgisini paylaşırsa çok mutlu olurum.

Sitem: petekmedyaajans.com

Sorularım şöyle:

1- Web sitemde aşağı indikçe menününde değişmesini istiyorum menüden tıkladığımda değişiyor yani alttaki çizgi tıkladığım yere geliyor fakat manuel olarak kendim aşağı indiğimde olduğu yerde kalıyor bunu nasıl yapabilirim?
2-Web siteme chrome dan girdiğimde çizgiler ve diğer html ile oluşturulmuş görsellerde bozulma oluyor bunu nasıl düzeltebilirim?
3-Web sitemde menüde aşağı indikçe linkinin değişmesini istiyorum örneğin ben menüde hakkımızda kısmına tıkladığımda hakkımızda kısmına iniyor fakat adres çubuğunda www.petekmedyaajans.com yazıyor ben www.petekmedyaajans.com/hakkimizda yazmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

wmaraci
reklam

AhmetUcar AhmetUcar bitti. Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarım - E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 95 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Benim gözüme çarpan da 1. sorun oldu, Yorumun bulunsun bende öğrenmek isterim bilen arkadaşlardan.

• Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

Ahmet Uçar adlı üyeden alıntı

Benim gözüme çarpan da 1. sorun oldu, Yorumun bulunsun bende öğrenmek isterim bilen arkadaşlardan.

valla bana üçüde çok acil lazımda bi cevap gelmeyecek galiba :)

LoeSauperin LoeSauperin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisliği Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Şuan kullanıcı profilin çevrimdışı gözüküyor eğer sabaha kadar vakit bulursam tasarımını kopyalayıp çözüm getiririm bulamazsam eğer kodlama bilgin varsa mantığını söylerim halledersin :) ayrıca SEO açısından keywords meta tagını kaldırmanı tavsiye ederim artık google keywordslere değil içeriğe ve description tagını önemsiyor keywords tagı suistimal edildiğinden spam olarak algılanıyor eğer kaldırmama taraftarı iseniz o kadar tag yine çok fazla azalt :)

wmaraci
wmaraci

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
merhaba sitenizde hizmetler bölümünde web yazılım ile uğraştığınız seo vs. ile uğraştığınız yani web üzerine işler yaptığınız göriniyor doğal olarakta bu konularda bizden iyi bilmeniz gerektiğini düşünüyorum.

mvk mvk www.mistik.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım&Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 587
  • Beğeniler 15 / 101
  • Ticaret 43, (%100)
Dostum HTML&CSS konusunda kendine 5 üzerinden 4 puan verip, siteyi hazır alıp, yapmak istediklerini buradan soruyorsan bu ajans nasıl yürüyor merak ettim doğrusu?

• Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

mvk adlı üyeden alıntı

Dostum HTML&CSS konusunda kendine 5 üzerinden 4 puan verip, siteyi hazır alıp, yapmak istediklerini buradan soruyorsan bu ajans nasıl yürüyor merak ettim doğrusu?

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

merhaba sitenizde hizmetler bölümünde web yazılım ile uğraştığınız seo vs. ile uğraştığınız yani web üzerine işler yaptığınız göriniyor doğal olarakta bu konularda bizden iyi bilmeniz gerektiğini düşünüyorum.

arkadaşlar html bilgimde bazı eksiklikler var en kral yazılımcıların bile vardır ki yazdığım sorunlarda her yazılımcının çözebileceği sorular değil gördüğünüz gibi bu sitede binlerce yazılımcı var sadece bir kişi soruma cevap verebilmiş ben bilmediğimi öğrenmeye çalışıyorum ki müşterilerime daha iyi hizmet verebilmek için uzman olduğu konuda istisnasız herşeyi dörtdörtlük bilen birini tanıyosanız söyleyin

LoeSauperin adlı üyeden alıntı

Şuan kullanıcı profilin çevrimdışı gözüküyor eğer sabaha kadar vakit bulursam tasarımını kopyalayıp çözüm getiririm bulamazsam eğer kodlama bilgin varsa mantığını söylerim halledersin :) ayrıca SEO açısından keywords meta tagını kaldırmanı tavsiye ederim artık google keywordslere değil içeriğe ve description tagını önemsiyor keywords tagı suistimal edildiğinden spam olarak algılanıyor eğer kaldırmama taraftarı iseniz o kadar tag yine çok fazla azalt :)

hocam cevabınız için teşekkür ederim meta tag ları kaldırmayı dşünüyordum zaten bende kod bilgim var sizin zamanınızı çalmak istemem mantığını söylerseniz ben halledebilirim tekrar teşekkür ederim cevabınız için

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

yalcinmtt adlı üyeden alıntı

arkadaşlar html bilgimde bazı eksiklikler var en kral yazılımcıların bile vardır ki yazdığım sorunlarda her yazılımcının çözebileceği sorular değil gördüğünüz gibi bu sitede binlerce yazılımcı var sadece bir kişi soruma cevap verebilmiş ben bilmediğimi öğrenmeye çalışıyorum ki müşterilerime daha iyi hizmet verebilmek için uzman olduğu konuda istisnasız herşeyi dörtdörtlük bilen birini tanıyosanız söyleyin

hocam cevabınız için teşekkür ederim meta tag ları kaldırmayı dşünüyordum zaten bende kod bilgim var sizin zamanınızı çalmak istemem mantığını söylerseniz ben halledebilirim tekrar teşekkür ederim cevabınız için

evet ben bir kişiyi değil ancak bir çok ekibi tanıyorum sizde sanırım ekip olarak iş yapıyorsunuz işleri tek başınıza yapacak haliniz yok sanırım html ile uğraşan arkadaşınız sanırım yapabilir.

• Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

evet ben bir kişiyi değil ancak bir çok ekibi tanıyorum sizde sanırım ekip olarak iş yapıyorsunuz işleri tek başınıza yapacak haliniz yok sanırım html ile uğraşan arkadaşınız sanırım yapabilir.

tabiki ekip halinde çalışıyoruz fakat yeni bi ajans olduğumuz için şuan 5 kişilik bi ekibimiz var html ile ben uğraşıyorum.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

yalcinmtt adlı üyeden alıntı

tabiki ekip halinde çalışıyoruz fakat yeni bi ajans olduğumuz için şuan 5 kişilik bi ekibimiz var html ile ben uğraşıyorum.

neyse hocam arkadaşlar yeterince yardımcı olmuş hayırlı işler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al