wmaraci reklam

Mobilde ikon görünmemesi

4 Mesajlar 1.089 Okunma
wmaraci reklam

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,
mobilde aşağıda verdiğim linkte ki select olayını yapmak istedim. Siteme ekledim fakat mobilden girince eklediğim tabloda ki ikonlar gözükmüyor.
Seçilen ikon gözüküyor sorun olmadan fakat seçim için açılan tabloda ikon kutu şeklinde çıkıyor. Sanırım o kutucukta css dosyası görünmüyor. Linkte ki select tablosuna mobilden bakarsanız demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba? Teşekkür ederim.

http://jsfiddle.net/tagliala/4SyKN/

Ek Olarak: konuya resim de ekliyorum arkadaşlar. Gördüğünüz gibi birinci resimde ikon gözüküyor fakat açılan pencerede gözükmüyor. İkisi de aynı ikondur.

wmaraci
reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba işte olduğum için üstün körü bir kaç tavsiye verebileceğim sadece.
normalde iconlar da problem yaşamadığınızı dile getirmişsiniz,mobil de yaşadığınız durumun olası bazı ihtimalleri var aklıma gelen ilk şey mobil css kodlarınızı biraz karıştırmanız çakışma var ise böyle bir soruna neden olabilir. eğer bootstrap kullanıyorsanız iconun css clasına şunu ilave edip tekrar deneyin > glyphicon-align-justify

iyi günler
kaan88

kişi bu mesajı beğendi.

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
vakit ayırıp yazdığınız için teşekkür ederim hocam. Tavsiyenizi uyguladım fakat sonuç aynı. Şöyle anlatayım; mobilde de ikonlar sorunsuz gözükmekte, sadece select penceresi açıldığında kutucuk olarak gözüküyor. MrB

ontedi ontedi www.ontedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı, Matematikçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1119
  • Beğeniler 325 / 324
  • Ticaret 2, (%100)
Chrome'da mobil test ortamı mevcut, orada test edersen console hatalar düşmektedir. Büyük ihtimal mobil taraflı olarak yazılan ikon kütüphanesi yolu yanlış verilmiştir.

Ha, hata yoksa da orada bulunan ikonların class değerlerini çalışan bir kütüphane ile değiştir.

www.ontedi.com
www.cizgi.site
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al