wmaraci reklam

16/02/18 - TakipciAl.Net | Bakiyeli Instagram Takipçi Bayiliği - Eksik Gönderim Derdine Son | ÇALIŞAN TEK SİSTEM!

167 Mesajlar 28.390 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.021
sessos
sessos
30 23.490
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

Mezarci Mezarci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 35 / 38
  • Ticaret 20, (%100)
MRCBOX ilk öncelikle beni savunduğun için teşekkür ediyorum. 1 senedir bayilik hizmeti sağlıyoruz, instagrama gelen güncelleme dolayısıyla şuanda gönderim yapamıyoruz 7/24 ekibimizle birlikte çalışıyoruz, eğer çözülmez ise iade sürecini başlatacağız, sabırlı olup beklemenizi rica ediyorum.
SuatGulten yakutlaryazilim MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Claynr Claynr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Piyasayı bilmeyen adamlar gelip burda adama caz yapıyor Bu Adam Piyasanın enlerinden bilmeyen varsa bilsin Kimsenin kaçıp göçtüğü yok bu adamın panelinde günlük en az 5000 işlem yapılıyor.

CanBey CanBey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** P**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
instagrama gelen güncelleme ile sistem sıkıntı yaşıyor sistem zaten güncellenince sms gelcek smslere maillere vs cevap veremeyebilir banada vermedi ama demekki yoğun adam sabırla bekleyin 1 haftaya açılır. benimde müşterim kaçtı ama daha ucuz yer varsa çalışan ordan çalışın ben güveniyorum hocam size kolay gelsin.

• Üyelik 20.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** P**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Claynr adlı üyeden alıntı

Piyasayı bilmeyen adamlar gelip burda adama caz yapıyor Bu Adam Piyasanın enlerinden bilmeyen varsa bilsin Kimsenin kaçıp göçtüğü yok bu adamın panelinde günlük en az 5000 işlem yapılıyor.

+1 hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** P**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 5 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
hocam saolun sistem aktif biraz geç yollasada yoluyor işlem başlattıktan 2-3 dakika sonra gönderim başlıyor <3

bkurubas bkurubas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 7, (%100)

SuatGülten adlı üyeden alıntı

2 gündür kapalı sanmıyorum dahada kolay açılacağını. ne desteğe bakıyorlar ne whatsaba ne skype . bakiyeler kaldı içeride.

SuatGülten adlı üyeden alıntı

whitekabus üstad bak ben gibi kaç kişinin bakiyesi kaldı müşterisi gitti kim bilir. Diğer sistemler çalışıyor. Ne bir dönüş var ne başka birşey. Güncelleme bizi ilgilendirir mi ? Dönüş yapsın tamam eyvallah diyelim. oda yok.

Merhaba sevgili arkadaşlar;
Öncelikle bu tür yazılarınız için çok üzgünüm. Bu tür olaylar herkesin panelinde olabilirdi, o zaman şöyle söyleyeyim, bu adamın yerinde sen olsaydın instagram tarafından verilen güncelleme sebebi ile güncellemelere kapansaydın kimseye kafa kaldırmayıp işlemlerini yapsaydın milletle senin dediğin gibi konuşurdu o zaman size.
Öncelike Mezarci arkadaşımızın paneli sorunsuz ve güvenli takipçi gönderimi yapmak için sizden çok çalışmaktadır. Sevgili arkadaşım elinden geleni yaptığına eminim ve sisteminde kayıtlı bir değil bir çok bayii hizmet alamamakta ve geçici olarak durdurup sistemini bakıma almıştır. Ve içeride yüklemiş olduğunuz bakiyenizi asla göz koyacak bir vatandaş değildir kendisi, gerekirse içeri kalan ücretin iadesini isteyip başka bir firma veya paneller ile çalışabilirsin, Eğer ki güvenin yoksa çalışmanında bir mantığı yok. Sevgili takipcial.net sahibi arkadaşımınız 1 yılı aşkın süredir hizmet vermekte ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Günlük açılan bir çok destek talebine yanıt veremeye bilir elinden geldiği kadarıyla yanıtlamaya ve cevaplaya çalışmaktadır. ve sisteminde kayıtlı 2.500'ü aşkın ve daha fazla bir bayisi bulunmaktadır. Günlük bir çok gelen talebi nasıl yanıtlayacağını bilebiliyorsanız eğer buyrun siz işlem yapın.
Ama sizin adınıza gerçekten üzüldüm. İlk önce arkadaşımızı ve sitesini biraz araştırsaydın bu tür cümleler yerine bekliyoruz beklemekteyiz vb. cümleler kurardın diye tahmin ediyorum.
Herkese iyi forumlar dilerim.

Takipcial.net sağlıklı ve güvenli bir platform yapabilmek için çalışmaktadır. Biraz sabırlı olsun.
SuatGulten CanBey

kişi bu mesajı beğendi.

Mezarci Mezarci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 35 / 38
  • Ticaret 20, (%100)
bkurubas sağolasın abicim yorumun için, Gökçin abim iyi adamdır benim hakkımda sorunu olan var ise konumu incelesin 1 kişi dahi mağdur olmamıştır, 7/24 ekibim dahil bende çalışmaktayım beklenmedik bir güncelleme yaşadık, daha öncede böyle bir şey yaşadık EN KÖTÜ ihtima
iadelerinizi gerçekleştireceğiz neden cevap alamadığınız kısımına gelince ; günde 200-300 kişiye cevap vermek zor, sabırla beklemenizi rica ediyoruz.
SuatGulten bkurubas

kişi bu mesajı beğendi.

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Mezarci ve bkurubas

Haklısınız hocam ikinizde. Bir müşteriyle baya bir tartışma yaşadık öfkemizi kontrol edemedik kusura bakmayın.

Umarım sisteminiz en kısa sürede tamamen düzelir Çalışmaya devam ederiz. Teşekkürler.. İyi forumlar..

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

Bydevelopet Bydevelopet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 32 / 87
  • Ticaret 6, (%100)
İnşallah düzelir

instagramhesap instagramhesap WM Aracı Kullanıcı