wmaraci reklam

🌟+2000 Refarans🌟Reklam İle %100 Organik Takipçi Kasımı------%100 TÜRK %100 AKTİF🔥Her Biri Müşteri

82 Mesajlar 19.132 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.722
sessos
sessos
30 23.635
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

thuglifeci24 thuglifeci24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Ultra paket satın almayı düşünüyorum da mizah sayfası reklamı yaptıracam tahminen kaç takipci gelir pm atarmısınız

wmaraci
reklam

instamedyam instamedyam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek socialmedia&digitalmarketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 11, (%100)
Özel mesaj gönderilmiştir. kampanyamız devam etmektedir.

ugurak34 ugurak34 wmaracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
100 tl kampanyasından yararlanmak istiyorum

CanliClub CanliClub Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

SeoAmo adlı üyeden alıntı

Reklamlarinizin ekran görüntüsünü atar misiniz rica etsem

Açıkcası doğru konuşmamı isterseniz.
Kampanyayı asla karalamak istemem 1500 TL verdik.
Reklamlarımız Post ve Hikaye olarak yayınlandı aşırı yoğun takipci istekleri geldi ve sitemize ziyaretciler.
Ama beklediğimiz hedefe ulaşamadık.
Üstüne üstün hesabımız spamdan dolayı kapatıldı. Hesaplar trol kaynıyor. Full erkek hepsi.
1500 TL boşuna verdik yani.
İstatistikler sunulmadı tarafımıza ama paylaşılan içerikler sunuldu.
SeoAmo jetpanelim Remus

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 11, (%100)
1.Merhabalar sektöre markaya ürüne göre takipçi getirisinin değişkenlik gösterdiğini sizlere belirttik.
2.Ayrıca whatsapta attığınız teşekkürler yetişemiyoruz mesajlarınızda mevcut.
3.Arkadaşlarım istatistikleri göndermeyi unutmuşlar şuan tarafınıza yolladım.Sayfalar gizli olduğu için ayrıntılı istatistik mumkun degıl bunun ıcın ınstagrama basvurmanız gerek yenı ozellık getırmelıler :)
4.Hesabınız kapatıldı ise bizim ne sucumuz olabilir ? Bizmi sikayet ettiriyoruz ? kullanıcılar veya Hesabınız ınstagram polıtıkaları geregı kapatılmış olabilir.Bu ay yaklasık 40 farklı sektöre reklam yaptık kimsenin hesabı kapatılmadı...acaba sizin canlı chat oldugu ıcın kapatılmıs olabilir mi ?
5.Üzüldüğüm noktalardan biriside sudur whatsappta tesekkurler mesajı alıyoruz sesli olarak memnunıyetınızı dıle getiriyorsunuz,Lakin bu denli kampanyayı karalama konuyu baltama yaklaşımınıza şuan anlam veremedim saygılarımla...

• Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 11, (%100)
ugurak34 100 tl kampanyası sadece lk 3 kişi ile sınırlıydı.Şuan tüm fiyatlar indirimde olup kampanyamız devam etmektedir.Saygılarımla...

CanliClub CanliClub Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

instamedyam adlı üyeden alıntı

1.Merhabalar sektöre markaya ürüne göre takipçi getirisinin değişkenlik gösterdiğini sizlere belirttik.
2.Ayrıca whatsapta attığınız teşekkürler yetişemiyoruz mesajlarınızda mevcut.
3.Arkadaşlarım istatistikleri göndermeyi unutmuşlar şuan tarafınıza yolladım.Sayfalar gizli olduğu için ayrıntılı istatistik mumkun degıl bunun ıcın ınstagrama basvurmanız gerek yenı ozellık getırmelıler :)
4.Hesabınız kapatıldı ise bizim ne sucumuz olabilir ? Bizmi sikayet ettiriyoruz ? kullanıcılar veya Hesabınız ınstagram polıtıkaları geregı kapatılmış olabilir.Bu ay yaklasık 40 farklı sektöre reklam yaptık kimsenin hesabı kapatılmadı...acaba sizin canlı chat oldugu ıcın kapatılmıs olabilir mi ?
5.Üzüldüğüm noktalardan biriside sudur whatsappta tesekkurler mesajı alıyoruz sesli olarak memnunıyetınızı dıle getiriyorsunuz,Lakin bu denli kampanyayı karalama konuyu baltama yaklaşımınıza şuan anlam veremedim saygılarımla...

WhatsApp'da teşekkür mesajımı attım evet çünkü reklam verdiğimiz an tüm takipciler geldi siteleri ziyaret etti ama doğru kişilere gitmedi.
Siz ve sizin ekibiniz durmadan efendim randevunuzu alalım mı, efendim paranız geldi mi efendim satın alacak mısınız diye durmadan yazdınız hatırlatırım illa bunları söylememi istiyorsanız buyurun söyleyelim.
Onu da geçtim WM Aracındaki konunuza efendim bu mesajı konumuza da yazar mısınız demeniz ve müsait olamadığım için efendim niye yazmadınız hadi yazın demeniz ne kadar yakışı kalır?
Resmen kenara sıkıştırıyorsunuz bizi ve 24 saat bitiğinde koca bir hiç oluyor yani hiç kusura bakmayın ama hizmetiniz ve bir müşteriye yaklaşımınız hiç hoş değil.
Sırf buradaki kullanıcıya başımdan geçen olayı anlattığım için WhatsApp'dan taciz mesajları atmanız ve hazmedemeyip buradan da cevap iletmeniz size yakışmadı.
Teşekkürler iyi çalışmalar.
Not: Kusura bakmayın ama bu sektörde ekmek yiyorsanız hizmetinizi iyi ve kötü eleştirelere açık bırakın yani.
SezerOkcu

kişi bu mesajı beğendi.

omersenturk omersenturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Kampanya var mı şuanda ?

• Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 11, (%100)
CanliClub

Merhabalar tekrardan konuyu fazla uzatıp sizleride yormayalım,

Tekrardan Whatsapp üzerinde başka burada başka bir şekilde konuştuğunuz için teşekkür ediyorum.

Sizlerle tekrar çalışmak isteriz diye daha yeni yazdınız oysaki :)

Arzu eden ve merak eden müşterilerimize Whatsapp mesajlarını iletebiliriz ,Söylediğiniz gibi sizlerin deyimiyle üslubumuzda ve davranışımızda herhangi etik olmayan en ufak bir durum yoktur.

İsterseniz Konuşmaları konuya koyabilirsiniz :) 'söylediğiniz gibi hadi efendim yazın neden yazmadınız niye yazmadınız hala 'Whatsapp ta taciz etmişiz gibi yazışmalar söz konusu olabilir mi ?

Bu tarzda değil müsait olduğunuzda konuya yorum yazar mısınız tarzında konuşma geçmiştir. :)

Buyrun tüm konuşmaları paylaşın

Eleştiriye her zaman açığız lakin doğru şekilde ve doğru söylemlerle.

Son derece kibar bir şekilde tüm yazdıklarınıza cevap verdik isteyene iletebilirim tekrardan saygılarımla.

Kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Bu reklamlar 24 saat sonra postalar siliniyor mu çünkü sayfalar da reklam görünmüyor

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al