wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

odnomedya odnomedya JetSosyal Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
Pavor değerli yorumunuz için çok teşekkürler.
Dileriz ki JetSosyal deneyiminiz daim olur.
Satışlarımız ve panelimiz aktiftir.

wmaraci
reklam

mustafakaya mustafakaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ref olabilirmiyim acaba hocam K.adim : Mustafayasar

alibulut alibulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba api çekcekseniz önermiyorum ticket cevap yok bazı iptallerin iadeside olmuyor arkdaşlara yazıyorum 3gündür cevap yok. paramızla alıyoruz azıcık saygı lütfen.

Freemedya.net >>> Sosyal Medya Bayilik Paneli

• Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
Sevgili @alibulut ,
Değerli yorumunuz için teşekkürler.
Sistem üzerinden oluşturulan destek talepleri özenle ve enerjiyle cevaplanmaktadırlar. Fakat, size cevap verdiğimizde "siz para kazanmak istemiyorsunuz, başka apiye geçerim" dediğinizde, kolunuzdan tutup; "Durun, gitmeyin." diyemeyiz. JetSosyal hiç bir üyesini zorla tutmaz. O gün o destek talebinizi yanıtlayan arkadaş "başka apiye geçerim." diye belirttiğiniz mesajınızı cevaplamayarak sizi zor durumda bırakmamıştır. "Bazı iptallerin iadesi olmuyor" diye birşey maalesef mümkün değil. PerfectPanel altyapısı kullanıyoruz, API ile respond alan tüm siparişler otomatik olarak statüsü güncellenir. El ile, "İşleme Hazırlanıyor.", "Tamamlandı" veya "İptal Edildi" yapmıyoruz. Böyle bir hatanın olmadığını ve olamayacağını belirttik, fakat olmuşsada siz hesaplayın Siparişlerim sayfasındaki harcamalarınızı. Eğer eksik gidik birşey varsa size bakiyenizin iki katını gönderelim. Saygı ve para konusuna gelinecek olursa, JetSosyal'in bu zamana kadar hiç bir zaman parada gözü olmamıştır. Yayın hayatı boyunca defalarca telafi sağlamıştır. Bizlerden zaten API çekmektesiniz, normal müşteriden daha üst bir branşa sahipken nasıl olurda sizlere paranızın hakkını vermediğimizi veyahut saygısızlık ettiğimizi düşünürsünüz? Dilediğiniz zaman başka bir servis sağlayıcısına geçebilirsiniz, dilediğiniz zaman tekrar JetSosyal'e bakiye yükleyebilirsiniz. Devam etmekte olan bir sorununuz varsa site üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz. Selametle ve sağlıcakla kalın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alibulut alibulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Evet sordugum sorunun arkasındayım müşterilerle ilglenmiceksenız napcaksınız ? demekki para kazanmak istemiyorsunuz ben farkındaysanız servislerinizle ilgili bir yorum yapmadım yavaş ama servisler güzel müşteri memnuniyetiniz 0 bu bir müşteri yorumudur bunu kişisellştirip uzunca bir cümle yazmanıza gerek yok ben gördügüm yaşadıgım şeyden örnek verdim tekrardan söylüyorum apiyi kullanıcak arkadaşlara SERVİSLER GÜZEL TAM ATIYOR ama müşteri memnuniyeti yok iyi forumlar
odnomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Freemedya.net >>> Sosyal Medya Bayilik Paneli

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
TT işlemi yapıyorsanız fiyatı PM atabilir misiniz ?

fotohasandavetiye fotohasandavetiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Davetiyeci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
ref için gönderi yapıyor musunuz? 3-4 farklı sitede kötü deneyimlerim oldu detaylı görüşüp anlaşıp sizinle çalışabiliriz isterseniz. Takipciler sabahına siliniyor mu? Silinse bile telafisi oluyor mu yazarsanız sevinirim. Diğer sitelerde ( ismini vermeyim ) sabahına +10k takipci silinmişti sıkıntı yaşadık ve telafi yapılmamıştı. Sizin çalışma prensibiniz nasıldır?
odnomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 32 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
fotohasandavetiye Merhabalar,
Referans bakiyesi eklenmesi için JetSosyal üzerinden destek talebi oluşturmanız gerekmektedir. Takipçilerin düşmesi / silinmesi durumu servisten servise değişkenlik gösterir. Eğer servis açıklamasında garantili olduğunu belirtiliyorsa JetSosyal kaybınızın tamamını karşılar. Fakat garantisiz ve düşüş yaşanacağı belirtildiyse bu konuda elimizden maalesef ki herhangi bir hamle gelmemektedir. Bu tarz durumlar genellikle promosyon (ucuz takipçi) servislerinde bulunur. (1K'sı 0.75₺, 0,99₺ gibi.) Yine de müşteri memnuniyeti adına garantisiz dahi olsa mininal kayıplarınızı karşılayabileceğimizi bildirmek isteriz. Aklınıza takılan bir soru yahut bir takım düşünceler var ise özel mesaj yoluyla yada JetSosyal üzerinden destek talebi oluşturarak iletebilirsiniz. Tercihiniz ve ilginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

83866 83866 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 118 / 31
  • Ticaret 6, (%100)
servis listesi linki alabilir miyim ve detaylı bilgi lütfen kendime ait panelim var

KaanAydogan KaanAydogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek restorasyon öğrencisi mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
ilk gönderimde İadeli Tamamlandı yaptı birazda yavaş gibi odnomedya

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al